Strugurasii de sept-oct 2011 se bulgaresc!**30**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

ok ! deci ca sa stiti si dumneavoastra domn profesor victor, Femeia cu care aveti un baietel de aproape 5 luni nu v-a vorbit de rau si nu v-a jignit cum o faceti dumneavoastra!(Si mai aveti pretentia sa fiti si respectat la limbajul pe care il folositi)

Nu cred ca era treaba fetitei super indragostita de domn profesor super cool sa poarte PREZERVATIVUL in gentuta, just in case ca" imi face cu ochiul si mi trebuie!""
Mai ales ca era vorba de o aventura, o relatie deloc serioasa, AVEATI NEVOIE DE PREZERVATIV!!asta asa ca fapt divers...
ASA CA NU MAI ARUNCATI VINA PE EA

ESTE 90% VINA DUMNEAVOASTRA ! MAI ALES CA NU MAI VRETI COPIL.

Sunteti suparat pe ea ca nu a facut avort? asta e clar ca buna ziua,
numai cand veti fii mamica si insarcinata veti intelege decizia de a nu curma o viata, de a curma piticania ce creste in pantecul tau!

ar mai fii multe de zis insa noi suntem gospodine de la cratite, noi nu am facut o scoala, o facultate, nu suntem iesite in lume...

Cea mai fericita mamica de Kate Rina 28.08.2011

http://burchiu.ro/botez_burchiu_kate_rina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

pai se ia un kg de ciuperci, se curata de pielita, se mai baga un ochi la Discovery science sa nu pierzi ultimele descoperiri, se mai toaca vreo 3 cepe, se prajesc, se adauga ciupercile maruntite, se lasa la fiert, dupa care se mai adauga un sos alb din faina si apa si se mai fierbe amestecand in ele. la sfarsit patrunjel si fuga fuga la Discovery daca vrei sa ajungi om de stiinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Citat:
citat din mesajul lui May3

radeti voi dar eu chiar am facut o tocanita de ciuperci. si mi-a iesit buna rau cred ca imi sade bine gospodina

...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro


tu esti tanara casatorita si ca oricarei proaspete neveste , unde i shade cel mai bine ?? la cratita

traiasca gospodinele !!! daca n ar fi ele , cine le ar face mancare si le ar spala chilotii oamenilor de stiinta ??

_


de T 5+




Eu mi-am pus basmaluta albastra(aia de-mi shade mie bine rau, de il bag in boale pe barbat si mai trantim de unul mic,asa,care nu se face la gard), si am facut pulpite la cuptor,niste maioneza cu usturoi( gospodinele nu fug de mirosul de usturoi,poate doar oamenii de stiinta care fac copii pe unde apuca, si care dau in judecata femei gravide in luna a 7-a pentru vatamare corporala) . Nu stiu ce sa fac dulce,dar ma gandesc eu...


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Citat:
citat din mesajul lui May3

radeti voi dar eu chiar am facut o tocanita de ciuperci. si mi-a iesit buna rau cred ca imi sade bine gospodina




tu esti tanara casatorita si ca oricarei proaspete neveste , unde i shade cel mai bine ?? la cratita

traiasca gospodinele !!! daca n ar fi ele , cine le ar face mancare si le ar spala chilotii oamenilor de stiinta ??

_


de T 5+





a asteptat 15 ani al meu sa ma vada la cratitaa. daca stia ma ducea mai devreme la biserica, s-a gandit ca starea civila e de ajuns
teapa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

pai se ia un kg de ciuperci, se curata de pielita, se mai baga un ochi la Discovery science sa nu pierzi ultimele descoperiri, se mai toaca vreo 3 cepe, se prajesc, se adauga ciupercile maruntite, se lasa la fiert, dupa care se mai adauga un sos alb din faina si apa si se mai fierbe amestecand in ele. la sfarsit patrunjel si fuga fuga la Discovery daca vrei sa ajungi om de stiinta

...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro


s o manance mama pe ea , cum le stie ea pe toate
hmmm... nebuna mica si tu cand te faci mare vrei sa te faci om se stiinta ?

_


de T 5+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Mda, ca tot vorbiti de mancare.
Om de stiinta/femeie la cratita, am facut si eu o ciorba, intre mersul la servici, alaptat, muls, cumparaturi, si ingrijit sot acasa, operat la picior. Ah, am si plimbat copilul, la aer curat, sa se faca mare si destept, sa ajunga ce vrea el (chiar si profesor de matematica).
Fug sa schimb si un scutec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Citat:
citat din mesajul lui May3

radeti voi dar eu chiar am facut o tocanita de ciuperci. si mi-a iesit buna rau cred ca imi sade bine gospodina

...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro


tu esti tanara casatorita si ca oricarei proaspete neveste , unde i shade cel mai bine ?? la cratita

traiasca gospodinele !!! daca n ar fi ele , cine le ar face mancare si le ar spala chilotii oamenilor de stiinta ??

_


de T 5+





Rad cu lacrimi !!!

May, acum serios vreau si eu reteta la tocanita :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

pai se ia un kg de ciuperci, se curata de pielita, se mai baga un ochi la Discovery science sa nu pierzi ultimele descoperiri, se mai toaca vreo 3 cepe, se prajesc, se adauga ciupercile maruntite, se lasa la fiert, dupa care se mai adauga un sos alb din faina si apa si se mai fierbe amestecand in ele. la sfarsit patrunjel si fuga fuga la Discovery daca vrei sa ajungi om de stiinta

...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 210xy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Vpopescu

Atit mai spun si ma retrag ca vad ca nu am cu cine discuta la nivelul meu! Eu sunt om de stiinta, voi sunteti gospodine!
Daca in urma procesului de paternitate se demonstreaza ca acest copil este al meu, copilul mi-i se va incredinta mie, pentru ca voi demonstra ce fel de "mama" este persoana! Asa ca ciocul mic!


Cam laudaros Popescule....chiar ca la un asemenea hal de nivel ce ai, nu ti-ai gasit bine locul de discutie....cata stiinta zace in tine omule, doar de prezervativ nu ai auzit....amaratule, esti sarac cu duhul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

Citat:
citat din mesajul lui May3

pai se ia un kg de ciuperci, se curata de pielita, se mai baga un ochi la Discovery science sa nu pierzi ultimele descoperiri, se mai toaca vreo 3 cepe, se prajesc, se adauga ciupercile maruntite, se lasa la fiert, dupa care se mai adauga un sos alb din faina si apa si se mai fierbe amestecand in ele. la sfarsit patrunjel si fuga fuga la Discovery daca vrei sa ajungi om de stiinta




s o manance mama pe ea , cum le stie ea pe toate
hmmm... nebuna mica si tu cand te faci mare vrei sa te faci om se stiinta ?

_


de T 5+





absolut! pai nu ajungi om de stiinta daca te uiti la Discovery? eu asa stiam

Mergi la inceput