Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LISSA produsele california baby sunt bune pt DA???si daca da le pot comanda de pe amazon?oare trimit la noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns navicula spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufi79

Buna fetelor,


Multumim frumos de urari, sa fie toti puii sanatosi si voiosi.

Eu sunt tot in urma raaaaau, stiti ca va povesteam ca Edu e racit cobza, ei bine ne-am pricopsit cu o bronsiolita , iar am ajuns la clinica particulara unde ne-a si oprit 4 zile. Acum suntem inca sub tratament, facem aerosoli, ne ies si 2 dinti.

Eu am fost si eu racita cum n-am mai fost demult, asa ca nu ne-am plictisit deloc.

Sper ca sunteti bine toate, nu stiu cand voi recupera, deja ma simt putin in plus ca n-am mai luat parte la discutiile voastre si nu mai stiu nimica de voi.
Asta e, sanatatea puilor e pe primul plan.

Va pup pe toate si sa ne auzim cu bine .

mami de strumf mult iubit Eduard-Gabriel
Doamne ai grija de noi



sanatate multa la amandoi si nu trebuie sa te simti vinovata, fiecare intra cand poate, nu e cu prezenta obligatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufi79

Buna fetelor,


Multumim frumos de urari, sa fie toti puii sanatosi si voiosi.

Eu sunt tot in urma raaaaau, stiti ca va povesteam ca Edu e racit cobza, ei bine ne-am pricopsit cu o bronsiolita , iar am ajuns la clinica particulara unde ne-a si oprit 4 zile. Acum suntem inca sub tratament, facem aerosoli, ne ies si 2 dinti.

Eu am fost si eu racita cum n-am mai fost demult, asa ca nu ne-am plictisit deloc.

Sper ca sunteti bine toate, nu stiu cand voi recupera, deja ma simt putin in plus ca n-am mai luat parte la discutiile voastre si nu mai stiu nimica de voi.
Asta e, sanatatea puilor e pe primul plan.

Va pup pe toate si sa ne auzim cu bine .

mami de strumf mult iubit Eduard-Gabriel
Doamne ai grija de noi




ooofff ! Multa sanatate va dorim !

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Michelle multumesc mult la fel.Intradevar fetita mea nu pare slabuta nici in realitate dar este...e mai pufosica de asta nu pare slabuta chiar are chiscute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Fetelor am inceput si noi diversificarea...Am inceput cu supa de radacinoase adica cu (zeama chioara)si sunt extrem de incantata ca o primeste ba chiar trage de lingurita.

Laura am avut si eu saptamana trecuta o criza la fel cum spui tu dar gata a trecut banuiesc mai mult ovarele decat apendicele....sincer am fost panicata fata mea nu primeste tetina deloc ma gandeam cum o manca ea mititica...parerea mea ca apendicele nu trebuie ignorat daca se dovedeste ca ar fi...ai grija te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

La ulte lunite cu sanatate si bucurii pentru:

Iustin si Matei de corry
Filip de adra_bel


La multi ani pentru:
Veronica si Indra!Sa fiti sanatoase si sa va bucurati de familie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

[quote]Neata , eu sunt zombi azi, am si plans putin sa ma racoresc si astea pt ca m-a ajuns oboseala putin. Bag o cafea acum iar dupa masa a spus sotul ca vine de la birou mai repede sa ma inlocuiasca. asta e.....trebuie sa rezistam......
Mada, vai de mine, ce ai rezolv la dermato? Dar de ce ai asteptat atata sa mergi? Sper sa treaca buba repede la pui.
Fetele, eu nu am mai activat asa serios aici, scuze, nici timp dar nici chef nu am avut si asta probabil ca m-au afectat putin discutiile alea...dar imi revin eu.
Noi nu avem dinti si nici nu cred ca vom avea in curand pt ca gingiile nu mi se par pregatite.. Cristinei la 9 luni i-a iesit primul iepuras.
[quote]

Lasa mai Gliana ca o sa treaca pana se insoara!Apropos,ieri cand i-am povestit unei amice ca sunt zombi si ca Luca se trezeste de n-ori/noapte de o luna,ea m-a incurajat spunandu-mi ca nu dureaza decat pana la 2 ani perioada astasi ca asa-s baietii
Mai fetelor,Alexia la varsta asta dormea doua reprize pe zi de cate 3 ore de ne duceam sa vedem daca respira,iar Luca nu stiu de unde se alimenteaza ca nu doarme nici ziua nici noaptea si are o energie de da pe afara
Deci Gliana.....si eu sunt zombi asa ca welcome in the club!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufi79

Buna fetelor,


Multumim frumos de urari, sa fie toti puii sanatosi si voiosi.

Eu sunt tot in urma raaaaau, stiti ca va povesteam ca Edu e racit cobza, ei bine ne-am pricopsit cu o bronsiolita , iar am ajuns la clinica particulara unde ne-a si oprit 4 zile. Acum suntem inca sub tratament, facem aerosoli, ne ies si 2 dinti.

Eu am fost si eu racita cum n-am mai fost demult, asa ca nu ne-am plictisit deloc.

Sper ca sunteti bine toate, nu stiu cand voi recupera, deja ma simt putin in plus ca n-am mai luat parte la discutiile voastre si nu mai stiu nimica de voi.
Asta e, sanatatea puilor e pe primul plan.

Va pup pe toate si sa ne auzim cu bine .

mami de strumf mult iubit Eduard-Gabriel
Doamne ai grija de noi




Sanatate multa si sa treaca repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrielita81

Fetelor am inceput si noi diversificarea...Am inceput cu supa de radacinoase adica cu (zeama chioara)si sunt extrem de incantata ca o primeste ba chiar trage de lingurita.

Laura am avut si eu saptamana trecuta o criza la fel cum spui tu dar gata a trecut banuiesc mai mult ovarele decat apendicele....sincer am fost panicata fata mea nu primeste tetina deloc ma gandeam cum o manca ea mititica...parerea mea ca apendicele nu trebuie ignorat daca se dovedeste ca ar fi...ai grija te pup


Bafta la diversificare si sa pape mereu asa bine!
PS-pune-ti semnatura sa stim si noi cum o cheama pe bebelina si cand este nascuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

Gabrielita, mai zi o data datele ca nu te-am adaugat.

Mergi la inceput