Prietene la bine si la greu - 156

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
andre ce ma bucur ca ne scrii, puwne direct linkul, ce mai conteaza floricik ai pm Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
https://picasaweb.google.com/102324527625383055080/Gennaio2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPCly-mzxOKQ6QE&feat=directlinkmerge asa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui floricik
Lumi , vrei sa-ti trimit cartea pe mail? O am pe calculatorul de acasa.

Si noi vrem, te rog !! Poate se prinde lasatul de fumat de Cristi.

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina

Citat:
citat din mesajul lui floricik
Lumi , vrei sa-ti trimit cartea pe mail? O am pe calculatorul de acasa.

Si noi vrem, te rog !! Poate se prinde lasatul de fumat de Cristi.

_
Rares


si eu vreau poate se prinde si de al meu :D Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Ramonixx ai fost mortala cu :"doar dusul nu ma satisface"

Cory si pe mine ma pune fata sa-i cant "noapte buna sosetutza...."...ea 'canta" ultimele litere din cuvinte

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009)

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Biara

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina

Citat:
citat din mesajul lui floricik
Lumi , vrei sa-ti trimit cartea pe mail? O am pe calculatorul de acasa.

Si noi vrem, te rog !! Poate se prinde lasatul de fumat de Cristi.

_
Rares


si eu vreau poate se prinde si de al meu :D


Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009)


Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea



si eu...poate se prinde si de mine

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009)

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Andre,pai cum de sunteti fara buni de asa mult timp? Nu mai vine pe la voi?
Sunt impresionata cu Chiara,inseamna ca Alexa e mai inceata cu vorbitul, ca merge tare greu(in ambele). Chiar daca zici ca esti fara ajutor, se vede cat te bucuri de minunea ta dupa cum vorbesti,plus ca pozele si filmuletele vorbesc de la sine E superba cum danseaza cu tati, si m-a terminat cum vorbeste!!!
Cateodata parca as vrea si eu sa raman singura cu Alexa, sa o am doar pt mine

Cu lasatul tigarilor...of, chiar ca e o incercare grea...mai usor mi-a fost sa nasc! Dieta aia poti sa mi-o trimiti de pe acum,daca ai timp, ca tare mi-e teama ca ma umflu de ma apuc iar de fumat


Floricik,daca nu e deranjul prea mare, te rog sa-mi trimiti cartea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

Sunt rupta de oboseala si am o durere ingrozitoare de cap. Pisicutza a facut-o lata de ziua ei: s-a trezit la 6.30 dimineata (defintiv), a dormit in 3 reprize scurte in timpul zilei, iar acum seara a adormit abia la 9.30! Ce sa mai...si-a facut de cap...


Am intrat doar sa-i spun lui Andre ca am ramas gura-casca uitandu-ma la filmuletele cu Chiara. Muta de uimire si invidie +++++++. E A-DO-RA-BI-LA Chiara cum vorbeste ea in ambele limbi! Isteata foc! Si seamana tare bine cu mami. Multi pupici din partea mea pt dansatoarea si cantareata si vorbareata principessa!

noapte buna si somnic pufos!

PS: Am uitat sa las cinstea, dar oricum vad ca nu prea am cui la ora asta. Pt cine intra sa citeasca, poftiti la o felie de tort si ceva



Mami de Timi nazdravan si micuta Dora pisicuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui smaranditza

PS: Am uitat sa las cinstea, dar oricum vad ca nu prea am cui la ora asta. Pt cine intra sa citeasca, poftiti la o felie de tort si ceva


ioti ca io mi's pe aici, muta.. da cinsteala o primesc doar virtual ca azi m-am imbuibat destul- de ciuda si nervi ca in ultima sapt nu s-a mai dus nici un gram de sunca josAsa ca am avut grija sa adaug in plus la kg, nu in minus..

La multe, multe lunite pisicutei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Andre, o minune principesa ta! Vreau si eu dieta aia minune, sau nu se potriveste cu alaptatul?
ps. imi place si de tati ca se antreneaza cu ea la dans

Lumi, si a mai trecut o zi fara tigara

Biara

Stephy, eu stau si astept cumintica aici pana dai si un raspuns pozitiv la intrebarea mea

Floricik, te-ai dus la zburlita? ca am vazut ca au tot inchis astia drumurile pe la voi..

Simina, te-au mai lasat durerile?

RamoniXX, cum merge cu scoala? esti multumita, incantata? cati ani faci si ce diploma primesti la sfarsit?

Somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

neata fetele, mai la pranz

va invit la o
Andre este frumoasa foooc fetita ta, sa iti traiasca



carmen de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993

Mergi la inceput