Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(118)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-cami, ai inteles ca nu sotul e bolnav, nu? nu ca i-ar strica si lui niste sanatate in plus,ca le are si el pe ale lui, dar le tinem in frau momentan
- ai mei manaca ciorba la lingurita-chit ca dureaza o groaza, sunt innebuniti dupa ea, uneori se lasa pe spate si deschid gura ca pitpalacul, sa le torn direct in esofagmanaca si legumele din ciorba- taiate cubulete mici-mici, si carnea, si zeama, tot, si fac -miam-miam!!!!!azi au amncat mamaliga cu iaurt- urlau la mine, ca nu dadeam destul de repede- la final au mancat si mamaliga goala- cand s-a terminat cea amestecata cu iaurt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

CAMI am visat ca eram la o biserica si acolo coincidenta facea slujba sotul tau si nu stiu cum am ramas inzapeziti si tu ne-ai invitat la tine acasa si le-am cunoscut pe fetele tale si ne jucam si tu parca alergai intr-una dupa ele si eu ziceam saraca de asta e asa obositace viss nu? [left]Da la noi e un frig groaznic nu ies nici pe afara ca inghet.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele, reteta de negresa e de la Ally!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Aied dar unde e poza cu negresa?

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

Aied dar unde e poza cu negresa?

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

in aparat, nu e inca download-ata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Fetele ce spor aveti

roxy am fugit de bataitaCe sa fac?mai ies asa uneori(desi stiu ca nu procedez f bine), ..baie imi fac zilnic sau la doua zile...nu-l suport altfel

Va spuneam astazi ca m-am inecat cu bake rolls si am tusit de am trezit-o pe I....nu a apucat mai mult de o ora de somn...Acum pe seara super maraita dar tot dulce era, o dadea din ras in plans

Mi-a papat mititica iaurt, branza, avocado mai mult si banana de forma cam 200, apoi baita si la 19.30 deja visa...

Am robotit pana acum, ...

M-ati inebunit cu supa ''chioara sau nu'' la bb dupa piure
Na ca facusi si eu si i-amoprit 2 pahare cate 40 ml in fiecare sa vad ce isprava fac. Sunt curioasa... Eu in general ii gatesc separat cu legume bio 100 la 100 ....la noi mai scap una alta cu sare etc...
Ei, cand mi-a fost gata supita noastra am scos din ea zeama mai multa si un pic de tecute, morcovel, carnita ...abia astept sa vad daca papa...

LEgat de paine, ...mie imi place sa framant, dar de cand mi-am luat masina de paine m-am domnit...ei iese fffffffffff buna . Combin cu fel si fel de seminte...etc, in fine sunt fan paine de casa

PRoblema este ca mancam atat de multa incat ne facusem doi pufosi si m renuntat... Acum masina o folosesc ptr framantat aluat de pizza, placinta... PAine nu am mai facut de ceva vreme dar cred ca m-ati bagat la idei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, eu framant si cozonacul in masina de paine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

in afra de curajoasa bb_yasmi a mai dat cineva kivi la bb. Partea fara seminte....ar fi o?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

in afra de curajoasa bb_yasmi a mai dat cineva kivi la bb. Partea fara seminte....ar fi o?

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca
eu o data!acum o luna, n-a avut nimik...







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

catank, eu framant si cozonacul in masina de paine

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


ehe, eu cand prepar cozonac fac ptr tot neamu. pe putin 3 kg framant

Uite na ca am edit...oare la urmatorul mesaj voi mai avea?
hmmmmmmmmmm

Mergi la inceput