Fluturasi LMA Alexandru, David Alexandru !(116)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

la noi sunt -15 gr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

doamne ce temperaturi sunt in tara!!!!! la noi in Tm ziua este cam -1 ...-2 dar am vazut si -15gr ziua


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



da, si -20 azi dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

....... ma duc sa beau!




da" esti hotarata tare mami :))))))))))))))


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


apa, ma , ca n-am baut azi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui djlaura01

la noi sunt -15 gr

Ca parinte, poti sfatui, poti indruma, poti incerca sa corijezi, dar nu poti sa te lupti cu cel ce-ti este copil, care are personalitatea sa, puterea de a alege sa-si traiasca viata. Nu ai cum sa i te substitui. Nu ai cum sa-i schimbi deciziile, decat atunci cand isi deschide mintea si sufletul, cand accepta ajutorul oferit, altfel totul este o lupta cu morile de vant.


aoleuuuuuuuuuuu.....
eu innebunesc si la temperatura asta de -2 grade!!!!
si cica o sa mai fie asa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

....... ma duc sa beau!

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


da" esti hotarata tare mami :))))))))))))))



apa, ma , ca n-am baut azi....

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


esti bestiala!!!!!!!!!!!!!!!!!
si eu am baut doar cola azi si cioco..napo...si acum am papat bine de tot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

fetelor, stiti cum au iesit cartofii dulci la cuptor ? cu unt in mijloc ? o delicatesa imi vine sa ma infig in ei au gustul dovleacului copt putin crocant..o bunatate..
deja ma gandesc la o placinta cu foi si cartofi dulci la mijloc, un fel de strudel/.. o exista ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

bb_yasmi ma gandeam la ce ai spus ...ca I va creste, va merge si nu va mai fi asa cuminte. F adevarat, dar...toate la timpul lor. Traiesc clipa!

Pe mine sotul nu ma ajuta, nu ca nu ar vrea ci nu are cum..ori e la servici, si cand e acasa ''rage'' curtea-gospodaria de treburi. Sunt zile cand lucreaza de noapte si ziua lucreaza acasa la una alta si adorme pe la 19.-19.30 inaintea I... Dar clipele lor in doi nu le sare, indiferet cat de obosit ar fi...parca nici nu-mi trebuie sa ma mai ajute la ceva cand ii vad impreuna cateva minute...nu pot spune ore...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

fetelor, stiti cum au iesit cartofii dulci la cuptor ? cu unt in mijloc ? o delicatesa imi vine sa ma infig in ei au gustul dovleacului copt putin crocant..o bunatate..
deja ma gandesc la o placinta cu foi si cartofi dulci la mijloc, un fel de strudel/.. o exista ?

mami de 2 prichindei


Daca nu, poti obtine un brevet de inventie!

Eu nu stiu cum sunt cartofii dulci nici nu am vazut...de mancat..logic, nici atat...
Sunt de la noi sau ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

catank cartoful dulce in viziunea mea..la gust sunt o combinatie intre cartof normal+morcov+dovleac....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Viss, nu sunt atat de importante cadourile material, nu alea ajung la suflet. Gestul sotului a fost cel mai de pret cadou, asa-i? Ma bucur ca te-ai mai relaxat si tu putin iesind din casa fara pitici.
Catank, ai o soacra pe cinste! Si eu ma mandresc cu socrii mei, numai ca dezavantajul nostru cel mai mare este ca suntem atat de departe unii de altii. Aseara mi-a trimis socrela mesaj sa-mi zica ca imi multumeste ca ii iubesc baiatul asa mult si ca evolutia lui Eduard este doar meritul meu...m-a emotionat asa putin, putin mai mult...saraca,ii este dor de noi.
Laura, ai o printesica tare frumoasa si seamana foarte bine cu tati al ei.Poze cu tine nu?
Lavinia, hai baga si tu mami macar 3 cani de apa pe zi.Ai zapacit muncitorii cu mirosurile tale de mancare...Ce mai face mami tau? Cat sta in tara?
Roxy, nu gatesc zilnic. Adica stai ca m-am razgandit , pentru masa de pranz mancam mancare gatita iar seara mereu avem altceva si automat trebuie sa bucataresc ceva...cartofi prajiti, friptura, paste, etc. Pup una bucata Anastasia frumoasa foc!
Madutza, multumim mult pentru capitol nou! Eu am mai cerut parola sa incerc sa fac capitol nou dar nu am primit-o. Nu cred ca sunt in stare dar cel putin incerc...trebuie s aiasa ceva. Poze cu preferatul meu Cristi pe cand? binenteles si cu a lui surioara.
Delia, bravo! Baga apa nu sta degeaba...Hai ca usor ,usor iti intra in reflex si o sa bei mai multa.

Mergi la inceput