Copilasi iubiti de sept-oct 2010(6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna seara.
Noi azi ne-am plimbat, am fost in vizite si ne-am jucat cu zapada. Vlad nu mai este speriat de albul intens de afara, chiar ii place sa mearga pe unde e stratul mai gros, insa dupa ce ajunge pe loc mai curat, se apleaca sa isi stearga ghetutele (unde o fi vazut asta nu stiu, ca eu nu prea fac gesturi de astea).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna seara,
vad ca toti copilasii au nopti mai agitate, nici noi nu ducem lipsa. Tudor nu plange, dar se maraie prin somn. Noroc ca ziua doarme cate 3 ore

Mari, ce fain ca ati fost la zapada! Simpatic Vladut cu stersul ghetelor.
Anca, ai facut ciocolata? Eu am facut chec simplu astazi, desi programasem niste papanasi.

ma duc sa dau lapte juniorului, facem baie si la culcare

noapte linistita!

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata.
Copilul meu trebuie educat: duminica se trezeste prea devreme, noi vrem sa mai dormim insa nu se poate...dar daca se trezeste ca astazi, e ok, ca m-a pupat de m-a albit
Cafeaua este gata, ceaiul la fel. Va astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
cappuccino aburind, pe langa ce ofera Mari. Eu il servesc

La noi e soare, dar frig si ma gandesc daca sa iesim prin centru pe la porumbei.

Mari, smecher baiat ai, stie cum sa-ti treaca supararea

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

buna dimineata!
multumim de cafea si capuccino
Am facut prima incercare sa dormim fara suzeta...si a avut succes...la 6 dimineata s-a trezit pt laptic..l-a baut si nu i-am mai dat suzeta cum i-o dadeam deobicei...s-a intors cu spatele la mine si s-a culcat

o duminica frumoasa!pup

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/Elenyss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Neatza! (la amiaza)

Nu va inchipuiti ca acum ne-am trezit, ci la 7.30 macar nu a mai plans peste noapte chiar daca a dormit putin.

Am facut mancare pentru M si acum l-am bagat la somn, cand se trezeste papam si apoi iesim la alergat

Azi m-am urcat pe cantar si nu-mi place cat arata asa ca o las mai usor cu dulciurile si la primavara sper sa ma apuc de cura

O zi buna!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

hello
Cati dinti / masele au bebelinii vostri? Caut o explicatie la faptul ca D nu papa bucatele .Am facut ieri gratare , esec total , a trebuit sa blenduiesc .
Aici sunt -11 grade brrrrr, sper sa se mai incalzeasca .
Am facut ieri clatite cu mascarpone yamiii, asa ca , DOINA nu esti singura care se sperie de cantar ,eu astept primavara sa ma oboseasca copilul la joaca pe afara .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Matei are 10 - toti incisivii si 2 premolari. Acum gingia e umflata la premolarii de jos si la TOTI caninii - sper sa nu iasa toti acum
Nici M nu mananca mesele principale neblenduite chiar daca poate sa manance covrigi, paine etc.

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Bine v-am gasit in capitol nou!


Noi suntem mai bine, ne-a trecut raceala dar in schimb cred ca donsoara revine la etapa ei prea bine cunoscuta noua de nemancat. E asa de inversunata, ca nu mai stiu ce sa mai inventez. Ar manca toata ziua crenvusti si paine. Azi de exemplu am fost la biserica la impartasit. Credeti ca a deschis gurita? Nuuuuuuuuuuu
In schimb a terminat in 2 minute nafura luata de tati. Se uita o batranica la ea cum isi indesa cu amandoua mainile painea in gurita, sigur a zis ca nu i-am dat nimic de mancare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Buna ziua si de la noi!

Aseara ne-am retras la parintii mei. Acum cand am venit am gasit 4 grade in hol si 11,5 grade in camera. Apa mi-a inghetat in conducte.
Dar ca sa ne mai inveselim va invit la niste poze noi

Mami cu Andrei Ionut
poze

Mergi la inceput