Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (113)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Andreea Banica- Elecrified
Alex Velea - whisper
Inna- endless
C.r.b.l - k-boom
Voltaj- da vina pe
Vunk si Antonia- pleaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!

Cafeluta pentru toata lumea, daca mai serviti la ora asta. Poate se gaseste si un nesquik.

Madutza, multumim de capitol nou


Eduard Gabriel de Dorinut@
Julius de dinora77
Anna Christina de Picky_toto



Am uitat sa va spun cate s-au abatut pe capul meu in ultima vreme: mi s-a stricat masina de spalat rufe si a trebuit sa spal de mana (ce-i drept doar hanele piticei, pe ale noastre le-am luat la pachet in weekend si le-am spalat la masina maica-mii ), s- rupt ceva pe la sifonul de la chiuveta din bucatarie si nu am mai putut sa o folosesc (aici m-a salvat mult masina de spalat vase). Dar gata, s-a terminat chinul! De dimineata m-a anuntat UrsuletulPuf (aka Radu) ca pot sa folosesc chiuveta si tot astazi a venit si un nenea care ne-a reparat masina de spalat rufe Partea proasta este ca am ramas de la nastere cu o sensibilitate in zona unde am avut pusa branula pentru perfuzie. Imediat ce folosesc detergenti mi se ingroasa pielea si de crapa, intai local, dupa care se intande pe toata mana. Deci chiar este un chin sa spal de mana.

Sa stiti ca ma inscriu si eu in clubul celor care stau cu nasul lipit de geam ca sa se bucure cat mai mult de zapada. Eu sunt innebunita dupa zapada cat casa cu tot cu vijelii

Ieri a mancat si pitica mea sfecla intr-o combinatie cel putin dubioasa: 2 cubulete sfecla, 2 portioare spanac congelat, dovlecel, cartof, curcan, ulei de masline si praz doar la fiert (steamer). Am observat ca ii place mancarea foarte calda, aproape fierbinte.

Strumph te-ai inzapezit? Ti-a picat net-ul?


la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Iparpala, cum adica ”POATE„ se mai gaseste si un Nesquick??? Eu tocmai pe ala in prefer si tu pui situatia cu „poate„ in fata? Imi pare rau ca ai ramas fara masina de spalat...si ca trebuie sa speli la mana.Hai ca gasiti voi repede o solutie sa rezolvati problema ca nu se poate sta asa ca iti strici pielea palmelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally sti vrerun site ok de dat jos?


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia, nu eu ma ocup cu descarcatul...ci sotul de la Pc-ul lui. Eu doar ii spun ce-mi place si el descarca. Mie ii place mult sa ascult la radio....zu sau kiss. Aaaaaa imi mai place si Adele- Someone like you. Daca iti place ceva vb cu sotul si ti le descarca deseara cand vine de la munca si iti tr eu apoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally mi le descarc si eu...doar ca nu gasesc site-ul potrivit...iar cu torent-uri si la alte minuni nu ma bag (si la mine tot al meu sot se ocupa cu asta..dar acum nu are timp).
ai adele??? a fost melodia mea preferata mult timp...
aa si rhiana-we found love iti place???



mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

si mie imi palce adele...maxim

operatiune sfecla esuata...nu am reusit sa-i dau decat 6 lingurite si alea cu avioane nu asa oricum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

....fix melodia aia a Rihanei canta acum la radio zu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Iparpala, cum adica ”POATE„ se mai gaseste si un Nesquick??? Eu tocmai pe ala in prefer si tu pui situatia cu „poate„ in fata? Imi pare rau ca ai ramas fara masina de spalat...si ca trebuie sa speli la mana.Hai ca gasiti voi repede o solutie sa rezolvati problema ca nu se poate sta asa ca iti strici pielea palmelor.


Eduard Andrei 02.04.2011



Gata, gata, am inteles si nesquik pentru doritoare

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

yasmi - poti descarca cu strong dc

Mergi la inceput