Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (113)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Doamne Cami !!! Asteptam vesti de la tine atunci cand poti . Multa sanatate draga mea !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Sa inteleg ca nu a mai dat Cami nici un semn?
Eu fug la nani, dar sper ca maine de dimineata sa avem vesti bune de la Cami.
Somn usor!
Apitu nani!

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami a plecat la spital cu salvarea, iar avea tensiune a mica si ameteli


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

fetele am chemat salvarea
sa vad ce am
ca simt ca imi pierd cunostinta
de o ora si nu mai apare
offfffffffffff
ce salvare avem
mori cu zile
nu stiu ce am
abia mai stau in picioare
nu ma pot ocupa de fete
offfffffff
e groaznic sa te simti neputincios

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



Cami muuuuulta sanatate
offf si fetitele cu cine le-ai lasat???
sper ca nu e nimic grav
asteptam vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ufff Cami multa sanatate iti doresc.

Eu sunt franta. Am umblat dupa lucru prin magazine sa-mi caut oglinda in baie, cu piticii dupa noi. Simte-te bine Miki ca iar ne-a facut Vic o scena cu trantit pe jos si urlaturi in Obi. Ne-au terminat, n-au stat cuminti o clipa si peste ei s-a mai enervat si sotul. Pana la urma i-a trecut si mi-a montat si aplica si oglinda , ce frumos e la mine in baie acum.

I-am dat Ilincai din supa de gulii. Succes total. cred si eu daca a fost cu sare. Insa am uitat ce nasol e sa dai supa unui bebeic. Si-n papuci a avut supa.

Mada are ceva daca la pranz sana din regim mi-am condimentat-o bine si mi-am pus-o sos peste cartof. ca era mult prea sec totul.

Sunt prin zona. Ma dau pe siteul dedeman, am vazut niste corpuri de biblioteca super ieftine. Cred ca renunt si eu la visul meu cu mobila de lemn, si mi-oi lua una din aia sa arate si livingul nostru cumva.

Asta mi-a placut mie, adica mi-au placut mai multe dar asta se potriveste ca dimensiune si culoare.
http://www.dedeman.ro/ro/biblioteca-galaxy-w-b-wenge--3c/C-37-101-23969/produs.html

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

am intrat si eu sa va salut si am vazut mesajul lui Cami offff, te asteptam cu vesti
noi suntem bine, mai avem si cate o noapte alba datorita dintisorilor dar in rest e ok
oricum ma bucur ca mananca
a inceput sa bea si apita ca pana acum o refuza
face ciao,ciao, arata unde e tic-tac,cand vede papa face mnam,mnam,da pupici, cra, cra....
mergem bine tinuta de manuta asa singurica face 3-4 pasi
de maine tati are o saptamana de concediu asa ca o sa fie f frumos
speram sa ajungem si noi la zapada
va pupic pe toate
o noapte linistita sa aveti




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Cami- Multa Sanatate, sper ca esti bine acum! offff

Noi suntem ok.Am papat cat de cat mancarica de regim. Azi a avut doar 3 scaune ok.
Acum o astept pe mama ca a venit de la suceava cu trenul. S-a dus sotul la gara si are trenul intarziere 30 min. E un viscol afara de zici ca vine sfarsitul lumii.
Cand a venit sotul acasa am fost sa dezapezim masina mea si am simtit si eu vremea de afara. Ce-mi place iarna...

Somleac- imi place mobilierul si pretul e e supeeeeer ok! wow

Maine dim mergem la banca sa semnam contractul ptr casuta

Va doresc o noapte linistita fetele....si multa sanatate tuturor!


Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

buna seara fetelor.
cami multa sanatate iti doresc. sper sa nu fie ceva grav.
bluenight bine ai venit
yasmi sa va fie de bine mutare in noua casuta. pozele le-am ratat abea astept sa le vad ca ziceai ca le mai pui peste cateva zile
sabrya imi pare rau ca nu sunteti bine. sper sa gasiti repede un doctor competent si sa rezolvati problema. si noi haraim cam in permanenta, iar dr nu stie sa ne recomande decat ser fiziologic. cat de curand o sa mergem si la alt dr.
noi suntem ok, abea asteptam sa ne scoata maine tati la saniuta.am inceput sa stam cat mai mult in picioare fara sprijin.
va pe toate. nb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Noapte buna tuturor!

Cami, sunt cu gandul la tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

cami, multa sanatate, ai grija de tine
somleac, imi pare rau ca ati avut iar circ, si la mine a fost o zi grea ca am stat in casa toata ziua si am tocat nervii n-am ajuns la doctor azi, nici maine nu cred..si sotul a ramas inzapezit la servici ca au blocat dn4.. stii ce curiozitate am eu, cum mergeti voi la cumparaturi toti ? incapeti intr-o masina ? mobila e faina, asa ceva am avut si noi in apartamentul ce l-am vandut, era luata de la elvila si cam la acelasi pret..

Mergi la inceput