Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (112)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, am reusit si ma pus cateva poze. restul cu baile,holul, si altele probabil pe wk.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Neatza!!!
LA MULTI ANI ,FLUTURASI!!!
Hai sa dam mama cu mana sa ramanem impreuna!!!

bun venit mami de bujor!!!!
cum sa nu te primim ..uite iti cedez eu locul meu ,ca si asa nu mai am timp de forumit si tu ai zis ca te plicti
acum am reusit sa citesc la zi ...ma terminati cu pozele dar cum scriu nesajul asta gata intru sa le vad si eu mai ales ca a pus si Somleac cu trupa....iar nu va raspund insa va zic doar ca vreau sa ma apuc de diata lui Mada....deci Mada cu gandul la tine m-am trezit sa iti trimit un pm ..dieta o mai am dar vreau ceva lamuriri

asa si am scos banca de abdomene in holul de la etaj..aseara am prestat 54 legate
azi 90 dar in 2 ture...am sa fac decateori urc si ma impiedic de aparat....sper sa ma impiedic des

pup fug la poze..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluenight spune:

Miki1979 multumesc pt primire

Alehiam Eu am un baietel foarte vesel nascut in aceasi zi cu pisucmic si cu cami E foarte energic, merge in patru labe, sta in picioare si mai nou incearca sa faca mici pasi.
Chiar acum doarme, astept sa se trezeasca sa mergem un pic la plimbare pana nu incepe sa ploua Este aproape de noi o zona foarte frumoasa, unde, de-a lungul soselei sunt construite case superbe printre copaci desi si inalti (e ceva rezervatie). Imi place sa ma plimb pe acolo, aud pasarelele, cainii latra si privesc casele cu acoperisul acoperit de muschi

Vad ca voi faceti mancare buna pt copilasi, eu n-am deloc imaginatie.
Azi de exemplu vreau sa-i fac cartof dulce si ma tot gandesc cu ce sa-l combin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alehiam

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

alehiam, ti-am mai zis, nu ? incepem serviciul in acelasi timp




Daaaa...
Punem o bancuta pe care sa ne plangem?



Mad cu Robert Stefan (09.09.2007) si Luiza Alexandra (05.03.2011)



eee, sa fim bucuroase ca avem 2 minuni acasa care s-au facut mari si pe cineva care sa se ocupe de ei, deci o privim ca pe cea mai buna alegere..sunt optimista din fire, se vede, nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua!

bluenight, bine ai venit la noi! Normal ca te primim in clubul nostru vesel....Hai spune.ne mai multe despre voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

eee, sa fim bucuroase ca avem 2 minuni acasa care s-au facut mari si pe cineva care sa se ocupe de ei, deci o privim ca pe cea mai buna alegere..sunt optimista din fire, se vede, nu ?

mami de 2 prichindei


Si eu sunt optimista. Dar stiu ca e si greu si bine... am deja experienta, ca si la R m-am intors la 1 an si 1 luna la servici.

Cu cine o lasi pana la urma pe Andra? tot cu soacra? sau ramene bona interna?



Mad cu Robert Stefan (09.09.2007) si Luiza Alexandra (05.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deea am vazut pozicile cu casa atunci cand le-ai pus. m-am inspirat si eu putin de la tine o intrebare: toata casa aceea imensa galbena este a voastra?? sau este pt 2 familii???


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Deea ai primit PM scris acum cateva zile in urma?



Mad cu Robert Stefan (09.09.2007) si Luiza Alexandra (05.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alehiam

Cu cine o lasi pana la urma pe Andra? tot cu soacra? sau ramene bona interna?



Mad cu Robert Stefan (09.09.2007) si Luiza Alexandra (05.03.2011)



cu bona interna..si soacra supliment din cand in cand..cel putin la inceput, ca va trebui sa o instruiasca mai mult la treaba pe domnisoara..eu nu prea stiu sa pun piciorul in prag
am devenit asa toleranta cu soacra ca nici nu ma recunosc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

bluenight, bun venit!
scrish, eu stiu ca botez se face oricand,dar nu se fac petreceri daca e in post, se face o masa de post.Cruciulitze eu am luat de la magazinile cu rochii si accesorii de mireasa, m-a trimis o Doamna de la lumanari de la biserica, pt ca la biserici nu gaseam cate tb.Pe Lipscani sunt multe si de multe calitati, poti sa vb cu fina si sa-si aleaga ce culoare vrea pt funditza.Noi la Andra am comandat cruciulitzele si le-a platit nasa dupa, ca in zona de unde sunt ei nu e cu cruciulitze...Si am dat comanda pe modelul dorit si le-am pus funda rosie , ca asa am vrut


Mergi la inceput