Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (112)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ally ai PM. abia acum l-am vazut

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mergem sa papam. de fapt, eu sa pap ca Anastasia papa la 9.30-10.



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia e un fel de dressing. cum reusesc sa le asez pe toate la locul lor si sa cumpar saltea si draperii la dormitor pun pozici sa vezi .,k??



mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia e un fel de dressing. cum reusesc sa le asez pe toate la locul lor si sa cumpar saltea si draperii la dormitor pun pozici sa vezi .,k??



mamica implinita cu 2 comori !!


de abia astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata!

Si la noi ningeee si e zapada multaaa!!!
Nu credeam ca mai apucam zapada in buc anul asta. Cristi s-a trezit de la 6 si a stat numai la geam sa vada zapada, la 8 a iesit cu ta-su sa dea zapada din curte si de pe masini si apoi au plecat la gradi.
Nasol ca si viscoleste, daca ar ninge linistit as putea iesi cu fata, dar asa ..om sta la geam

roxy, turta se rupe doar la fetite, cum se rupe si la nunta turta doar la mireasa. Bineinteles ca se taie si din mot. Si mie mi-au rupt turta cand eram mica. Poate la voi nu e obiceiul asta..iar turta este la fel ca cea de nunta (cozonac) dar mai micuta
Aseara am cautat si retete de aperitive..am sa va arat mai incolo la ce m-am decis

scrish, lalely, distractie placuta la munteeee

yasmi, eu cand m-am mutat in casa mi se parea ciudat ca nu aud nici un zgomot..la casa veche nu aveam termopan decat la dormitor si auzeam toate zgomotele din curte..masinile cand treceau, cainele prin curte..alerga mai dadea cu coada in usa cand se aseza..etc. Aici la parter nu aud nimic nimic decat daca e geamul deschis . La etaj se aude de afara..nu stiu exact de ce...

Azi tb sa montam spatarul la sanie ..macar maine sau pe seara sa iesim cu fata la sanius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si ce culori vrei sa faci in dormitor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada Neatza! vrei niste soare? eu am din belsug...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia trimite la mine tot soarele plssssssssssssss. tot asa pe crem, maro, bej, negru merg si accesorii ceva colorate...dar nu stiu ce

mada si aici viscoleste brrrrrrrrrr asa ciudat se aude ....

apropo voi ce temperatura setati sa aveti in casa?? la noi vad ca e pus pe 21 gr dar mie imi este friggggg....


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia trimite la mine tot soarele plssssssssssssss. tot asa pe crem, maro, bej, negru merg si accesorii ceva colorate...dar nu stiu ce

mada si aici viscoleste brrrrrrrrrr asa ciudat se aude ....

apropo voi ce temperatura setati sa aveti in casa?? la noi vad ca e pus pe 21 gr dar mie imi este friggggg....


mamica implinita cu 2 comori !!


haideti fetelor la mine, ca e frumoos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Neatza si de la mine,

azi iar am avut show de dimineatza. Ma termina pur si simplu.

Catank super tare soacra ta, dar nici tu nu esti o nora de lepadat

La noi bate vantul ca te ia pe sus. Eu am drumuri pe sosele azi.

Am facut o supica atat de buna cu carne de pui ( eco) si gulii oare pot sa-i dau si Ilincai din ea ca nu i-am mai dat zeama de pe carne? Am lasat-o mai nesarata ca n-am mai intrat azi noapte sa va intreb.

Va pup

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput