Mamici cadre didactice....

Mamici cadre didactice.... | Autor: ancamak

Link direct la acest mesaj

Buna ziua , eu sunt Anca, mamica unui strumf de 1 an si 4 luni si profesoara si va propun acest "loc" sa schimbam impresii despre munca noastra de zi cu zi.

Mami cu Andrei Ionut
poze

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Si eu pe lista : mama de trei copiii mai mari.

Anca pentru subiect !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Buna!
La mine nu stiu daca se mai pune ,am fost invatatore,dar de vreo doi ani jumatate stau cu bebe mic acasa.

Va pup si mult succes cu noul topic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Bun venit dragele mele!

Conform legilor nou sustinute s-ar putea sa fim si noi foste...... Off, chiar imi place ceea ce fac, in ciuda salariului de 2 bani

Mami cu Andrei Ionut
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancamak

Bun venit dragele mele!

Conform legilor nou sustinute s-ar putea sa fim si noi foste...... Off, chiar imi place ceea ce fac, in ciuda salariului de 2 bani

Mami cu Andrei Ionut
poze

Chiar, are cineva ideea cum e cu titularizarea acum? ca eu nu sunt lamurita prea mult...
ANCA, multumim de ,,loc''! (poate ne mobilizam intr-o zi sa mergem pe la ISJ...asta ca tot suntem ,,pe subiect'')

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

hello
Mari- din cate stiu eu titularizarea ramane tot asa anul acesta
Anca - de ce spui foste ?ma rog , oricum eu nu sunt titulara asa ca nu au ce sa-mi ia
Sincer vorbind eu m-as indrepta spre altceva , dar nu am idee spre ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

nici eu nu sunt titulara.....dar orasul nu-mi ofera alte alternative.
Chiar azi vorbeam cu un coleg si-mi spunea ca se comaseaza clasele si se reduc multe ore

Mami cu Andrei Ionut
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Mik, tu predai in Franta?Daca ai predat si in Romania, poate ne impartasesti niste diferente intre sistemele de invatamant.


Mami cu Andrei Ionut
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Profesorul de matematica Grigore Moisil, dupa ce a citit prostiile pe care le-a scris unul dintre studenti intr-o lucrare, il cheama pe studentul respectiv la el, il pupa pe frunte si zice: - Tu poti sa te lauzi la toata lumea ca profesorul Grigore Moisil te-a pupat in fund , ca asta nu-i cap!

Mami cu Andrei Ionut
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

Salutare si bine v-am gasit . Eu predau limba romana la o scoala din mediul rural si sper sa nu am probleme in sept cand voi reveni la post.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

Ma inscriu si eu in club,desi parca mai era un subiect asemanator aici.Sunt profesoara de lb si lit romana,titulara la Palatul Copiilor,pe creatie literara,dar anul acesta sunt detasata la o scoala generala.

Mergi la inceput