Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (41)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca-28 spune:

Ana sanatate multa si tie, trebuie sa ai grija si de tine din cand in cand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca-28 spune:

Natalia mea nu stiu ce a avut azi, a fost foarte agitata si nu prea a dormit, a dormit de 2 ori cate 20 de min si odata o ora si de fiecare data la mine in brate, azi toata ziua am stat cu ea atarnata de mine, acum iar se freaca la ochi de somn dar de obosita ce e adoarme f greu, atata mai da din maini si din picioare nu stiu de unde are atata energie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca-28

Citat:
citat din mesajul lui AlyMih

Si eu sunt racita..aseara am avut febra si frisoane ma doare gatu si tusesc ..din pacate nu pot sa iau mare lucru pt ca alaptez



Sanatate multa Alina.
Sper sa nu ia si bebe raceala.

ANCA de IUSTINA(17 FEB 2005), STEFANIA(29 OCT 2006) si NATALIA(6 AUG 2011)


Multumesc Ancaasta sper si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Gliana, a mea nu are panza aia pe ochi, asa cum ai descris ca ai tu si Eric. Dar parca imi amintesc ca avea cand era mai mica. Eu stiu, poate merita consultat pediatru.

In legatura cu diversificarea, mi e asa de sila sa o sun pe doctora mea care e efectiv o plictisita. De purtat se poarta cu manusi si amabil, dar m am saturat de ipocrizii din astea, m am saturat de prefacatorii si sa nu te ajute cand ai nevoie. Parca as suna pentru ca sa i cer aur, nu un sfat! Asa ca am sa ma ghidez dupa ce scrieti voi aici si dupa ceea ce citesc eu. O las pe prefacuta la o parte.

In general nu suport relatiile de tip buna buna, ce bune prietene suntem (sau vai ne ajutam) Dar cand vine adevarata situatie grea ma lasa cu ochii n soare, ca sa ma exprim in limbaj civilizat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Gliana, a mea nu are panza aia pe ochi, asa cum ai descris ca ai tu si Eric. Dar parca imi amintesc ca avea cand era mai mica. Eu stiu, poate merita consultat pediatru.

In legatura cu diversificarea, mi e asa de sila sa o sun pe doctora mea care e efectiv o plictisita. De purtat se poarta cu manusi si amabil, dar m am saturat de ipocrizii din astea, m am saturat de prefacatorii si sa nu te ajute cand ai nevoie. Parca as suna pentru ca sa i cer aur, nu un sfat! Asa ca am sa ma ghidez dupa ce scrieti voi aici si dupa ceea ce citesc eu. O las pe prefacuta la o parte.

In general nu suport relatiile de tip buna buna, ce bune prietene suntem (sau vai ne ajutam) Dar cand vine adevarata situatie grea ma lasa cu ochii n soare, ca sa ma exprim in limbaj civilizat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Ami (andreea) bine ai revenit! Imi pare rau de problema de la nastere a Ilincai, dar bine ca totul e ok acum! Ma bucur mult!

Eu acu doua dimineti am visat ca stateam la taclale cu Corry. Dar se facea ca ea traia exact vis a vis de casa mea si cand te am intrebat de cat timp stai acolo, mi ai zis ca de 4 ani! Iti dai seama!? Si nu erai Corry pe care o stiu eu de pe FB. Te dadeai Corry, dar de fapt aveai cu totul alta fata! Foarte ciudat!

A venit sotul acasa si maine mi a zis ca mergem in 3 in cardiff sa facem cumparaturi pentru Imi. Ce nu fac tatii astia pentru fetitele lor? Chiar si ceva ce nu le place, ca de ex shopping!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Fetelor nu prea am mai reusit sa intru....sanatate multa la mamici racite si eu am fost racita am baut la ceaiuri cu lamaie......nu prea am inteles ce trebuie sa fac pt a intra in grupul vostru pe facebook?
Pup bebeii si mamicile....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Miha spor la cumparaturi daca vrea tati nu trebuie refuzat nu se stie apoi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Si eu la fel, vreau sa faca sport si sa isi petreaca mult timp afara nu in casa, insa eu vorbeam de acum, cand incep sa se ridice si dau cu caputul de gratiile alea de la pat. Nu cred ca e tocmai ok sa dea cu capul prea mult. Si eu cand eram copil aveam genunchii vesnic juliti si o sa am semne toata viata, dar cu loviturile la cap e altceva. Zic si eu, ca nu a dat tare, dar mai bine ii pun niste aparatori mai grosute. Oricum nu il tin in pat prea mult timp, dar cand mai fac si eu una alta il las in patut. O sa ma uit si dupa un tarc din ala din material.

Mami fericita de Petru Nectarie (30.06.2011)


Si mie imi este frica de loviturile la cap. Imi vine sa-i pun casca:))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlyMih

Si eu sunt racita..aseara am avut febra si frisoane ma doare gatu si tusesc ..din pacate nu pot sa iau mare lucru pt ca alaptez

Mamicuta fericita de baietel Ianis-Andrei(5 iulie 2011)


asa este....mult ceai cu lamaie si mulllt sex:))) si trece

Mergi la inceput