Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (111)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA

Neata si poftim la fierbinte, ceai si laptic cu cacao!!


Catank- v-am admirat pe saniuta sunteti frumoase amandoua iar tu esti o harnicuta



Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)


Daca nu are temperatura ai putea iesi...Dar daca ai rezerve...faci asa cum simti.
Multumim de complemente vb lui strumphy...noroc cu I ca altfel....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA

Luca Andrei de scrish
Daria Ana Maria de djlaura
Luana Catalina de Donna Ly
Bogdan Gabriel de Cristina_ph
si
SOMLEAC
La Multi Ani, sa fiti sanatosi si voiosi!!!



Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)


LA MULTI ANI!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Sa curga bautura
si iaca vine tortul, azi fac 39 de ani. In sfarsit ca de 3 ani tot 38 implinesc.

Va multumesc de urari.

La multi ani Anastasiei de Roxi, Cristi de Dya si Luca de Scrish.Sa creasca mari si sa va aduca bucurii.

Eu am avut de dimineata trezire data de toata trupa cu la multi ani, ufff este nu stiu cum sa va spun asa de mai mult decat emotionant asa parca mi se taia rasuflarea cand i-am vazut pe toti o camera plina si ma gandeam ca pe astia toti eu i-am facut. Am primit un joc pentru wii cu dans, asa ca am dansat de dimineata si acum sunt lata, stau si ma distrez de copii ce miscari fac.

Catank v-am admirat pe saniuta, sunteti frumoase amandoua ca doua surori. Lasa ca vine el si bebe 2, ai grija ce-ti doresti ca patesti ca mine

Mada si Strumph felicitari pentru kg date jos. Sunt muulte tare.

Ally la lucru la mine e super, trebuie sa multumesc lui Dumnezeu ca am un servici bun, cu program lejer, fara stres, cu colege ok. Fac si munca de birou dar si de teren cum ar veni asa ca mai zburd si prin oras, mai imi iau un prunc de la scoala, mai arunc un ochi intr-un magazin, mai o cafeluta cu o prietena, plus ca sunt foarte intelegatori si nu sta nimeni in spatele meu cu cronometrul, daca-mi fac treaba chiar nu conteaza cat stau efectiv la birou.

Spitridusha casa de piatra sunteti frumosi toti 3.

Iar am uitat ce am vreut sa scriu si cui am mai vrut sa raspund. Ma scuzati dar batranetile-s de vina.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

cami_antonia da, e negativ. Am inteles pct tau de vd legat de discutiile anterioare...voi tine cont, multam ptr sugestii!
Multam mamici ptr ca m-ati luminat in legatura cu chiloteii bb.

Va pup si va urez o duminica superba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

somleac , chiar ma gandeam ca o sa fie emotionant sa-ti cante toti La multi ani!
catank, f bine ai facut ca ai luat fata de acolo! eu ii mai dau un pic de dulciuri facute in casa (de mine in principiu)dar nu cu ness si alte alea...(cu mere, mai mult fructa etc), la adunari de astea de multe ori se intampla sa obosesc eu inaintea copilului..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac


Eu am avut de dimineata trezire data de toata trupa cu la multi ani, ufff este nu stiu cum sa va spun asa de mai mult decat emotionant asa parca mi se taia rasuflarea cand i-am vazut pe toti o camera plina si ma gandeam ca pe astia toti eu i-am facut.
Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


Ce frumos, ..emotionant...meriti mami!!! LA MULTI ANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele am uitat sa va zic ce a facut Andra aseara, egoista de mine, PRIMUL PAS SINGURA![COLEGI]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

fetele am uitat sa va zic ce a facut Andra aseara, egoista de mine, PRIMUL PAS SINGURA![COLEGI]

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


deci se descurca, poate fugi dupa baieti
Bravo!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

somleac , chiar ma gandeam ca o sa fie emotionant sa-ti cante toti La multi ani!
catank, f bine ai facut ca ai luat fata de acolo! eu ii mai dau un pic de dulciuri facute in casa (de mine in principiu)dar nu cu ness si alte alea...(cu mere, mai mult fructa etc), la adunari de astea de multe ori se intampla sa obosesc eu inaintea copilului..


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Aaaaaaaaa nu, nu am plecat ca m-ar fi deranjat ca le fac fata v-am mai spus, dar oricum trebuia ca I sa faca nani...si asa amanasem momentul 20 de min,...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

salutari

LA MULTI ANI Somleac, sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta minunata

catank, pt o uituca si neatenta, mai pui te rog reteta de biscuiti inca o data ? si de [papanasi ? si inca ceva, cum ii dai papanasi, blenduiti ? ca daca stau dupa ea sa papa asa cu mana cred ca ma apuca dimineata..

ieri am iesit si noi la zapada, am facut un om de za[pada si ne-am batut cu bulgari..aveau niste mere rosii in obraji puiutii mei
am dat si o fuga la shopping, sa nu cumva sa pierd reducerile glumesc, ca numai porcarii la reduceri am vazut..
andra a mai avut pete si a doua zi, pe gat si burtica dupa care si-a revenit si din agitatie si cu somnul..deci ce=o fi fost a trecut acum asteptam a doua masea

Mergi la inceput