Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (111)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank si fetele care ati mai facut biscuitii ii faceti in tava normala? sau in ce? si le dati o forma cu ceva special? sau cum ii faceti exact?

bb_yasmi bine ca nu-i nimic grav. cu caca des ce ti-a zis?

cami, ally, mary va si pe voi.

simona chiar nu mai intrii deloc, deloc. imi pare asa rau ca nu ai mai scris nimic



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy, ca ne ocupam si de asta (cu kk ) dupa ce tratam raceala.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:




...piscoata doarme si eu ma dau pe net

Somleac , in sfarsit vedem si noi poze cu gasca vesela ce frumosi sunteti mai toti si Ilincuta are niste ochisoriiiii Mi-a placut bradutul vostru, original

Mary , cam putina zapada , dar buna de saniuta bine ai facut ca ai scos-o de la ruginit

Alexina cum se mai simte Teea balerina? ati fosts i la dr? ce a spus ? sper ca e mai bine printesa am vazut pozicile , super

Catank, ai pus o fotografie la care nu pot sa comentez prea mult, e asa multa dragoste in ea sa stii ca oferta ramane valabila, iti nasesc , da?? treci la treaba

yasmi multa sanatate lui Luchi

Mada pe unde umbli? toate bune si frumoase sau inca suparata ? ori ai fost la nasa si ti-a dat tort ?

revin ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

bey Strumph ca mi-ai luat-o inainte , pana sa dau vestea cea mare, hopa ca ai si vazut. Nu esti buna de soacra.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

somleac superbe poze cu copilasii oare cum o fi sa vezi in patul tau calare atatia puiuti dulci, si toti ai tai? foarte frumosi sunt si ce zapada este si la voi, imi plac bradutii aceia incarcati cu zapada.

catank daaaa, este minunata poza aceea foarte frumos. tu iti mai faci si singura poze sau iti face sotul? ca eu ma gandeam sa fac o sedinta foto singura si sa-i fac surpriza sotului. sa inramez si eu cateva

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mary este o scumpa printesica, cum sta ea pe saniuta

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

salutare!

scurt pe doi azi ca mai am o gramada de treaba, am trecut sa vad ce faceti si sa va salut


la multi ani cu intarziere si scuzele de rigoare pentru anastasia de roxy, Cristian de dyadyazuza, Luca de scrish si mami frumoasa somleac!

spiridusha - superbe pozele de la nunta.casa de piatra!

catank - imi dadusi emotii cu intarzierea cm-ului...nu fi trista, doamne-doamne le aseaza pe toate.off, ce sperietura ati tras cu Ioana...si tu ai pus doar 2 pozici pe picassa? nu-i pacat de asa frumusete de fata, sa nu ne-o arati mai mult?

ailed - felicitari andrei pentru primul pas singurica

strumph - deci tu ai avut musafiri si te-ai bucatarit in week-end...super cadoul socrilor.n-am apucat sa vad pozici, mi s-a terminat pauza, dar trag negresit cu ochiul maine sau mai pe seara

mada - imi pare tare rau ca nu v-ati simtit bine in vizita...si eu am mai patit de-astea, plus ca ma mai lua si la misto lumea ca plec acasa si imi face fata programul

yasmi - sa stapaniti sanatosi casuta si sa petreceti in ea cele mai frumoase momente.numai 4 pozici te-ai indurat sa ne pui?

alexina - este dulcica rau Teea si in saniuta si la somnic cu funduletul in sus

viss - ce evolutie la puiutii tai...ce micuti erau si ce frumosi si strengari sunt acum

roxy - dulcica foc cea mica la zapada si peisajul superr...vreau si eu...sa stii ca nu a juns bulgarele ala pe care tot il asteptam

somleac - sunteti o familie tare frumoasa

mary - sa va traiasca mica printesica. e dulce tare


am fugit, urla gogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanales spune:

salutare
Si noi dam de baut ca am facut 10 lunite


ne dau dintisorii ca suntem maraici.... iar eu sunt cam ametita
am si eu o rugaminte puteti sa mai scrieti ce scaune de masina 9-18 ati recomandat, va rog mult ca nu mai gasesc linku
voi ati luat cu isofix?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanales

salutare
Si noi dam de baut ca am facut 10 lunite


ne dau dintisorii ca suntem maraici.... iar eu sunt cam ametita
am si eu o rugaminte puteti sa mai scrieti ce scaune de masina 9-18 ati recomandat, va rog mult ca nu mai gasesc linku
voi ati luat cu isofix?

multumesc

Mami de Ioan




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu cred ca sunt ... am facut tocana dupa reteta de la Somleac si am uita sa pun ulei... am pus ddupa si am mai fiert-o. apropo e dementiala... a vrut si Andra, a papat cu paine inmuiata, nu-mi venea sa cred
Somleac, frumosi copii, facuti din dragoste!( asta ca are socar-miu o vb , cand vede oameni urati zice ca-s facuti la nervi!)
yasmy, ce bine ca e doar atat! Alexina tu ce ai facut?
viss sa vezi ce portii au, si ce mancare
multumim de felicitari pt pas

Mergi la inceput