Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (111)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

ziua buna!!!
pana citii 13pag mi-a expirat timpul ,dar am zis sa dau un semn sa stiti ca v-am citit
as fi avut si de raspuns insa trebuie sa fac ceva de papa la bebelina ,caci grupa mare are sarmale
dar sa nu ies fara sa o felicit pe Dodolina pt primul pas!!! si sa o invidiez putin
lui somleac sa-i urez multa ,multa sanatate , ani multi si fericiti langa trupa ei!!!!

Sanatate si la muciosi ex.teea...Alexina poate o dregi cu putin ceai de menta si o smecta si nu ochinui cu regimul daca tot nu papa...fetele au dreptate poate i-ai dat ceva siropele,am vazut la noi ca de la panadol i se inmoaie kakutza

gata fug..as fi vrut si la pozici..dar poate mai pe seara
a, yasmi o viatza frumoasa in noua casutza!!!!
si uitasem de spiridusa..casa de piatra ..nuta a fost superrrrrr
pt toata lumeaa fara numar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetele voi stiti ca eu nu sunt fan iarna...dar m ati dat gata cu pozicile puse!! alexina, roxy si frumoasele printese

spiridusa ce frumosi ati fost!! sa fie intr-un ceas bun!! felicitari!

viss sunt superbi gemenasii!!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am reusit sa schimb si dr de fam a juniorului!! acum voi merge la cea noua...sa vedem...

fetele, credeti ca e in regula ca L face kk asa des??? cam dupa fiecare masa, daca are 5-6 mese/zi tot atatea scaune are!! sper sa nu uit sa intreb dr,,,,


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata...am stat pe aici (singura cuc ) pana mi-am terminat de papat pranzul (chiar nu m am mai cantaroit de o saptamana.....timp in care m-am "rasfatat" la greu sper sa nu am surprize uriaseeeee ).


merg sa incerc sa trezesc juniorul.....ufff grea tema...

deea

ne auzim!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

fetele voi stiti ca eu nu sunt fan iarna...dar m ati dat gata cu pozicile puse!! alexina, roxy si frumoasele printese

spiridusa ce frumosi ati fost!! sa fie intr-un ceas bun!! felicitari!

viss sunt superbi gemenasii!!!


mamica implinita cu 2 comori !!



si pe mine, si pe mine!!!

viss, mi-ar sta inima sa o vad pe Ioana in picioare in scaunul de masa. Nu-ti este teama? Sunt strengari tare, ...scumpi foc!
roxy superb!nu prea am ce sa comentez....ma bucur ca va priit la aer...cum sa raceasca fata daca e calita?
alexinace tare....super foto!Pitica e dulce tare
strumphydaca donsoara are sange englez cum sa nu o lase tataie sa dea iama in dulciuri??Mi-a placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

am reusit sa schimb si dr de fam a juniorului!! acum voi merge la cea noua...sa vedem...

fetele, credeti ca e in regula ca L face kk asa des??? cam dupa fiecare masa, daca are 5-6 mese/zi tot atatea scaune are!! sper sa nu uit sa intreb dr,,,,


mamica implinita cu 2 comori !!



si Ioana facea atat de des intr-un timp, acum s-a mai reglat...2-3 maxim.Intreaba dr totusi, cum sa uiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-catank- nu, ptr ca eu stau langa ei in majoritatea timpului.dar, au reflexe bune- dc se mai dezechilibreaza, se prind, se apuca, nu mi-au cazut rau decat din pat, cand erau mici si exersau intorsul pe o parte, sau statul in 4 labe..dc sunt pe covor si se dezechilibreaza se apuca de orice din jur, si dc nu, pun mainile in fata. eu cred ca, dc. i-am lasat singurei de la 7,5 luni pe jos, sa-si bage nasul peste tot, sa se catere, au invatat cam cum sta treabamai stiu sa se si aseze la loc in scaun, cand se plictisesc
- am vazut si eu poze frumoase de alexina, in zapada, cu sania trasa de catel. frumoase foc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alexina este dulce tare Teea in saniuta si ce haski aveti, foarte frumos. astia imi plac cel mai mult. hai ca aveti si voi zapada si peisaj frumosssss cu copacii cu zapada

catank crezi ca n-o sa o gasesti si tu pe Ioana in picioare in scaun? daca o tii acolo nelegata....o s-o gasesti sigur

eu am mancat aproape un chec intreg cu ceai.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alexina am uitat sa-ti zic...exact asa doarme si Anastasia , cu funduletul in sus, piciorusele sub ea... dupa ce adoarme bine ii intind eu piciorusele. numai pe burtica doarme acum.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi
chiar nu stiu ce sa-ti zic. cel mai bine fa o lista cu intrebarile ca sa nu uiti. sper sa te lamureasca dr asta, sa-ti placa de ea.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput