Maini indemanatice... care aduc bucurie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Ce v-am spus eu ca vom avea de lucru ? Eu ma ofer sa aduc cumparatori seriosi , deci spor la lucru albinutelor !
Am acasa o punga cu cochilii de melc (spirala), daca va ajuta le pot trimite.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Ma ofer si eu sa mesteresc cateva. Care este termenul limita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tala

Ma ofer si eu sa mesteresc cateva. Care este termenul limita?

tablouri pentru copii


Pana pe 5 februarie - niste mostre,cam ce o sa faci..care se vor pune pe site sa se uite lumea si sa comande

Pana pe 12 februarie - toate martisoarele - sa avem timp sa le punem snururi, pungute, etc si sa treimitem cumparatorilor

Alinuk, papanash ...zic bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya

Oauuuu! 40! Si noi care ne gandeam ca e timpul scurt si nu vom putea face/strange/vinde destule martisoare/brose/bratari sau alte minuni .

Anya


Oricum, nu am facut 40 intr-o zi, le fac de vreo doua saptamani, ca sunt destul de migaloase unele, plus ca pun suflet la fiecare, le-am facut si poze sa le am amintire :), zici ca sunt copii si le dau drumul in lume :).

mama de fulgulet din noiembrie 2006 si de fratiorul acesteia octombrie 2010!

Ce fac eu cu timpul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:



Eu sunt tare nepriceputa la mesterit dar cu siguranta voi participa cu niste martisoare crosetate tare frumoase.

Sa-mi spuneti pana cand trebuie sa vi le aduc, sa stiu sa vorbesc cu persoana care le face.
Va pup!

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu am niste cercei,sunt postati pe blog.
Cum pot sa va ajut?
Cui trebuie sa yi dau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

ma bucur ...
inceputul e promitator
Tala, Miremia, Inbox, Cris, Alina, Diana
in treaba asta ft importanta e dorinta de a face ceva... ca lucrurile se impletesc frumos..precum snurul simbol al martisorului, o sa vedeti

Diana idee... cateva gargaritze prinse pe un snur..iata bratarele de care fetitele de gradi ale fiului meu ar fi tare incantate

Cricor spune bine

deadline 01 februarie de transmis modele foto (pe mail la mine:am2000ro@yahoo.com si la Cricor: corinami@gmail.com) pt a realiza baza de date si a le posta la bazar

deadline 05 - 10februarie de colectat in Bucuresti / o sa avem adresa Post Restant / le va strange Gabby / o postez pe prima pg

din 05febr pana in 18febr strangem comenzile online

in we 18-19 febr ne adunam sa facem pachetele pt expediere in afara Bucurestiului
in 20febr le transmitem in tara prin posta
in sapt aceea pana in 28-29 febr facem livrarea in Bucuresti


suntem cu planul pus la punct...ramane de vazut in practica in ce masura ne si iese






Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">party in FEERIE de muzica si dans



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

alinuk, eu nu promit nimic, m-am apucat azi sa fac niste martisoare quilling pentru mine, dar Daria nu ma lasa deloc sa lucrez, dupa ce ca ma si incurca, are si tendinta sa distruga lucrurile cu care lucrez, din cauza ca nu-i dau voie sa le foloseasca si ea...

M-am cam necajit pe faza asta...

Insa, daca credeti ca va ajuta, eu pot sa va trimit tot ce contine acest album: https://picasaweb.google.com/106847915526522394338/Bijuterii# (ignorati comentariile). Nu sunt de martisor, dar de un 8 martie, poate tot sunt...

Daca acceptati acest ajutor, sa imi spui unde sa trimit coletul.

http://razedesperanta.wordpress.com/" target="_blank">Blogul meu - de la noi, pentru ei!

http://bazar.desprecopii.com/index.asp" target="_blank">Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

buna dimineata!
eu am doua maini de stanga ca v-as fi ajutat cu mare drag, dar ma ofer ca si cumparatoare. o sa urmaresc subiectul, ca o sa trebuiasca sa comand nu?
un buchet pt voi ca va implicati sa ajutati niste copii care nu au de nici unele.

_
SOACRA CU DOUA NURORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

alinuk, da-mi te rog pe pm adresa ta sa iti trimit luni martisoarele

mama de Carol (29.12.2008) si Patrick (04.07.2011)
blog
http://s288.photobucket.com/home/cristi_2003

Mergi la inceput