Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (40)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Ilida, asa este, nu toate avem norocul de laptic suficient.
Oricum nu-i mai bag in seama....cumnata coment....iar sotul m-a pocnit si mai tare...cica totul e psihic...de asta nu am eu asa mult lapte....si i-am spus Daaa?..Pai gandeste tu asa cum spui ,,psihic" sa mai poti face sex la 80 ca la 30...vai ce m-a enervat.
Adica eu beau ceaiuri nonstop, pastile nonstop si tot eu sunt de vina ca nu gandesc nu stiu cum...hocus pocus si uite kilele de lapte curg acuma.......






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristelle25 spune:

Buna dimineata fetele!!

Felicitari Lori pentru noua achizitie!!Cred si eu ca esti incantata!!

Babylicious cum se mai simte Eliza?? Uite aici ce am gasit despre kaki http://wholesomebabyfood.momtastic.com/persimmonbabyfoodrecipes.htm

Corry, ai fost tare cu replica ta ca nu va dormi la noapte

Anaemi ce ai facut la examene ca parca nu ai spus?

Babyblue cum mai e cu cursul? Ai chemat-o pe soacra pana la urma?

Eu i-am cumparat orez organic vreau sa cumpar si orz ca sa le alternez..am amestecat cu LM si a papat..am obsevat ca nu ii place papa daca e prea solida ii place mai lichida acum la lingurita..Am luat si papica organica la borcanas banana cu mango care a lins-o...

Mai nou baietelul meu se trage de putza la baie ai vostri fac asa?? O ia pe bajbaite cu mana pe burtica si cand ajunge acolo trage si de putza si de oute



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristelle25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gliana

Ilida, asa este, nu toate avem norocul de laptic suficient.
Oricum nu-i mai bag in seama....cumnata coment....iar sotul m-a pocnit si mai tare...cica totul e psihic...de asta nu am eu asa mult lapte....si i-am spus Daaa?..Pai gandeste tu asa cum spui ,,psihic" sa mai poti face sex la 80 ca la 30...vai ce m-a enervat.
Adica eu beau ceaiuri nonstop, pastile nonstop si tot eu sunt de vina ca nu gandesc nu stiu cum...hocus pocus si uite kilele de lapte curg acuma.......

Off Giuli draga te stresezi asa mult!!! Si eu fac la fel cand curge putin..Te cred ca te enervezi cand auzi asa ceva dar nu mai baga in seama...Eric e bine sanatos si creste frumos..asta e important






mamica fericita a doi copii minunati Eric (26.08.2011) si Cristina (07.07.1992)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

da Miha, tu esti suceveanca mea......te asteeeept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Oana, eu cred ca iar am dat o in bara cu intelesul cuvintelor. Intrebai de fructul kaki (de care eu nu am auzit niciodata ) si eu am inteles ca e vorba de culoarea kaki (a se citi raspunsul si de pe Facebook). Bai fetelor eu chiar nu stiu ce se intampla cu mine! Le inteleg doar pe dos!
Mihaela, cea mai fericita cu mic Imogen Tara
21.07.2011
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul vietii.



:)))))))))))))))))...eu am ras cu lacrimi, ce inocenta tu iar...asa frumos ai dat raspunsul :)))))))))
esti bestial de comics :))))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Da, asa este, Eric e bine si creste frumos.
Voi ce faceti mai? Stati cu burta la soare, frumosilor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristelle25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gliana

Da, asa este, Eric e bine si creste frumos.
Voi ce faceti mai? Stati cu burta la soare, frumosilor?

mamica fericita a doi copii minunati Eric (26.08.2011) si Cristina (07.07.1992)





Nu prea stam cu burta la soare ca in general sunt nori .. Da' ce matinala esti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roberta84 spune:

Citat:
Mai nou baietelul meu se trage de putza la baie ai vostri fac asa?? O ia pe bajbaite cu mana pe burtica si cand ajunge acolo trage si de putza si de oute[/quote]
Alaltaseara si-a descoperit-o si Gabriel.
Si sa va spun ca e de hotz , am descoperit ca daca incep sa rad cand plange el , il bufneste rasul si pe el si o da din plans in ras si apoi isi aduce aminte ca plangea si iar mai miorlaie un pic , dar nu se poate concentra ca o da iar in ras. Doamne , o sa il tocesc de atata pupat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristelle25 spune:

Roberta ce dragut si eu il iau pe al meu la pupaceli
ar vrea sa fuga saracu' da nu poate
Noi am vrut sa iesim la plimbare si iar a inceput o ploaie torentiala
Toarna in nestire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roberta84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristelle25

Roberta ce dragut si eu il iau pe al meu la pupaceli
ar vrea sa fuga saracu' da nu poate
Noi am vrut sa iesim la plimbare si iar a inceput o ploaie torentiala
Toarna in nestire

mami fericita de strumf Vlad Rafael (9 iulie 2011)



Si la mine ploua .
Da , si Gabriel a inceput sa se ferasca la papaceli , deja ma gandesc ca in curand nu o sa mai pot sa il dragalesc asa de mult , profit acum cat inca nu poate sa fuga

Mergi la inceput