Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (40)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilida spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisssa_ana
.................
Sapt viitoare imi face minunea cea mare 3 ani, avem mare petrecere cu multi copilasi. de abia asteptam sa ne strangem
...............

...Iar eu abia astept sa vad ce mai bucataresti (chiar astazi m-am uitat la semnatura ta si am vazut ca va serbati curand) O noapte usoara iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilida spune:

Merci de idei Alina, Ruxiii, Lori, Betty !
Cred ca il mai las pana duminica, sambata oricum ne vedem cu doctorul pt a doua parte de vaccinuri. O sa ii spun sa vad ce sfaturi imi da si el.
Am cumparat si eu borcanase organice ( www.amazon.com/gp/product/B001BM368E/ref=oh_o03_s00_i00_details" target="_blank">vegetale si www.amazon.com/gp/product/B001BLZVQ0/ref=oh_o04_s00_i00_details" target="_blank">fructe - ) dar inca nu am desfacut, i-am dat din fructe cumparate. Stiti cumva daca odata desfacute le mai pot tine? Adica macar pt inca a doua zi, ca e pacat sa le arunc dupa ce asta micu' molfaie o lingurita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Anaemi, ma bucur ca v ati simtit bine la munte!! Bravo!!! Tare simpatic ai mai povestit!

Lisssa, imi pare tare rau pentru ca aveti rujeola!!!! Of, of.... Multa sanatate!!!!!
De unde o fi luat o?

Gliana, sotul meu zice la fel ca cumnata ta!!! Mai bine mancare decat LP. Efectiv uraste LP!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Navicula, esti o dulceata de fata!!
Cata dreptate ai avut cand ai zis ca noi vrem sa fim slabe si bebeii grasuti!!

Crisspy, ai o fetita super frumusica!! Imi place mult de tot poza de la avatar!!!
Multumesc pentru primirea in clubul slabanoagelor!! Da fetitele noastre vor sa fie fotomodele!!
Multa sanatate la amandoi!!

Oxidoni, ce fain cu masajul pentru bebe!! Eu ma chinui de foarte mult timp sa intru la unul, dar la children centre le astea se merge doar pe programare si mereu cand sun zic ca sunt pe waiting list!!!
Ce grasuna ai si tu!!! E doar pe LM? Ati inceput papa??

Bebinuta, felicitari pentru grasunel!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Andreea, eu am stat in Frumoasa, cand stateam in Iasi, deci nu departe de tine!
Acum nici tatasarul nu mi se pare departe de frumoasa cand vad distantele de aici!!!
Multumesc de raspuns!

Gliana, eu sunt suceveanca pe care o astepti!!! Chiar daca m am nascut in suceava, eu ma consider jumate suceveanca, jumate ieseanca, caci ambele orase au avut impacte majore in viata mea!

Gabrielita!!! Inca o ieseanca!!! Yeahhhhhh!!!!!!! Sa nu ma uitati si pe mine la intalnirile din mai!!!

Ruxiiii, cresc matzele noastre!!! In curand poate le trecem si noi pe 6-9 luni!! Ma intreb cand???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

LORI, Imogen ii intoarce pupicii lui Luca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Mamutz, ce frumos face Petru cand mai vrea sau nu mai vrea mancare!! Deja comunica bine cu tine!!
Legat de idei de papa: cred ca ai cam incercat toate legumele posibile!! In materie de fructe, nu stiu daca acolo se gasesc, dar eu as recomanda si mango si papaia!

Lori, sa stapaniti masina sanatosi!!! Vorba mea: cool, cool, cool!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Bebinuta la multi ani nepoticii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

ilida, 3 zile in frigider poti sa le tii

Mama de Ana (29 Ian 2009) si Filip ( 11 iulie 2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Oana, eu cred ca iar am dat o in bara cu intelesul cuvintelor. Intrebai de fructul kaki (de care eu nu am auzit niciodata ) si eu am inteles ca e vorba de culoarea kaki (a se citi raspunsul si de pe Facebook). Bai fetelor eu chiar nu stiu ce se intampla cu mine! Le inteleg doar pe dos!

Mergi la inceput