Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (110)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

catank deci tu dai 3 catei de usturoi pisati lui ioana la ficatel???? mi se pare enorm la varsta asta
si smantana de casa e grea pt ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

catank deci tu dai 3 catei de usturoi pisati lui ioana la ficatel???? mi se pare enorm la varsta asta
si smantana de casa e grea pt ei

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



pai a zis ca sunt ff mici cateiii, acum daca mananca nu cred ca e o pb ca sunt fierti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Am fost la farmacie dupa test:negativdeci, mai beau un vin si poate, poate

cami_antonia am mai specificat, eu am capatani f mici....asa mi-a iesit usturoiu anu asta..na, ...si 3 catei (care abia pot sa-i curat )face cat juma de catel din cel mare de la market.
Legat de smantana, la un pahar de 200 o lingura cu smantana de casa mi se pare ok. Cea acra din comert nu pofteste, am mai incercat odata si nu vrea...cum nici iaurtul nu-i place doar indulcit...

I-am facut ptr prima data, clar ca realizez ca este mult mai grasa, dar tin cont cand si cat ii dau.

roxy...da mami in adidasi...pai in curte???bocanci imi trebuie, 5 minute imi lua numai sa ma incalt cu ei....si dupa cum vezi zapada nu ne invada....ba s-a si topit deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

La multe lunite ANASTASIA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank eee radeam si eu de tine cu adidasii
cica iei luni test nici eu n-as fi rezistat. Doamne ajuta sa fie cand iti doresti...deci cat mai repede
si asa doresc pentru fiecare dintre noi care isi doreste bb2

spiridusha mai dai si tu pe la noi. ma bucur ca sunteti bine si ati trecut de perioada grea.
ati fost frumosi la nunta,si ce bine va sta asa toti 3 Cristi este un dulce, ce-a crescut si ce scump s-a facut, ce frumos este acolo langa bradut te asteptam mai des pe la noi.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

catank eee radeam si eu de tine cu adidasii
cica iei luni test nici eu n-as fi rezistat. Doamne ajuta sa fie cand iti doresti...deci cat mai repede
si asa doresc pentru fiecare dintre noi care isi doreste bb2

spiridusha mai dai si tu pe la noi. ma bucur ca sunteti bine si ati trecut de perioada grea.
ati fost frumosi la nunta,si ce bine va sta asa toti 3 Cristi este un dulce, ce-a crescut si ce scump s-a facut, ce frumos este acolo langa bradut te asteptam mai des pe la noi.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



strumphy m-a provocat...s-a trezit I si am fugit la farmacie, noroc ca am gasit deschis. Uffffffff lasa-ma, ca asa am un nod in gat, mi-am adus aminte de perioada pana sa o am pe I. Cate lacrimi...ufffffff si acum am aceeasi senzatie numai ca ma trezeste Ioana la realitate. Oricum e tare rau cand speri sa fie ceva si se dovedeste contrariu... Ma simt tare ''naspa''....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

pauza de un cappuccino trancanitoarelor ia uite cine vorbeste nu ?

fac un nou capitol si revin cu el in dinti



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Capitol nou aici!

Mergi la inceput