Buburuze ian-feb 2011 - LMA bebei de 19-23 ! (127)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Andri, eu ma mai inspir din revistele "Bucate pentru copii" (apar lunar). Vezi ca a aparut acum si un supliment la rev. Mami - Alimentatia copilului 0-6 ani. Eu am un nr anterior si am mai gasit si acolo retete. In rest, caut pe internet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

LA MULTI ANI ADELINE! Sanatate, bunatate si noroc pui drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Cocutza;baga comanda mami..am o gramada de creme pe acasa..fac pocul si ti-l pun la posta
Fierb fasoalaaa de 3 oreasa cv ?NICIODATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:



LA MULTI ANI ADELINE!



Sa cresti mare,sa fi sanatoasa,frumoasa si norocoasa toata viata!

Mazare,eu nu i-am dat,nu boabe intregi....nici mar bucati mai mari...asta al meu se inneaca si cu banana,d-apoi cu mar!inca nu,cand o avea dinti mai multi,poate pe la 3 ani....in ritmul in care ies....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

Tunde mami,nasoala aventura aia,singurica noaptea cu 2 copilasi...eu m-as fi kkt pe mine sigur!bine ca s-a terminat cu bine.sa ai grija!

Lasa fasolea mami,o sa fiarba ea,maine la amiaza sigur va fi buna!

Io sunt pe-aici inca o ora,doarme mititelu.i-am facut aseara mamaliguta cu sos/crema de ciuperci si nu a vrut.a mancat apoi mami cu pofta na...... si io is in pana de idei.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

la multi ani Adeline!!!BUBURUZA FRUMOASA ,SA CRESTI MARE SI SA-TI BUCURI PARINTII MEREU!!!!!


www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Multumesc mult..uuf..chiar ca ma apuca melancoliile..anul trecut pe vremea asta eram deja acasa...mai stiti, pe mine m-au trimis acasa repede, pe la 10 dimineata parca eram deja acasa,smurfi e nascuta la 5:38
Ce a trecut anul asta repede...atatea emotii...si cate or mai urma...

Mergi la inceput
Mergi la inceput