Buburuze ian-feb 2011 - LMA bebei de 19-23 ! (127)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:



LA MULTI ANI ANDREI SI AMALIA!



Sa cresteti mari,frumosi,sanatosi si sa le aduceti parintilor vostrii multe bucurii!

O zi frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

Alinush,felicitari pt gogoshica,sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:


LA MULTI ANI!!!
ANDREI

LA MULTI ANI!!!
AMALIA




LA MULTE LUNITE!
ANTONIA LUIZA

LA MULTE LUNITE!
ANDREEA NATALIA

LA MULTE LUNITE!
LUCAS EDUARD


Viata lunga, sanatate, fericire, iubire si noroc va doresc.




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

La multi ani Amalia si Andrei!

Sa fiti sanatosi, veseli si fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:




LA MULTI ANI, AMALIA!!! SA CRESTI MARE, SANATOASA SI FRUMOASA!!

LA MULTI ANI, ANDREI!!! SA FII SANATOS, VOIOS SI MINTOS!!




LA MULTE LUNITE, ANDREEA NATALIA SI LUCAS EDUARD!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:


La multi ani dulcica Amalia!

La multi ani Andrei!

sa fiti sanatosi puiuti dragi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI AMALIA!

LA MULTI ANI ANDREI!

SA FITI SANATOSI SI FRUMOSI TOATA VIATA!

VA PUP!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

LA MULTI ANI ANDREI!
LA MULTI ANI AMALIA!

Sa cresteti mari, sanatosi, fericiti, voiosi!
La multi ani si sarbatoritilor de zilele trecute, aceleasi urari de bine! (imi pare rau ca nu am reusit sa intru sa fac urari la timpul potrivit)
Va pup cu drag pe toti, sunteti niste buburuze speciale!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

ziua buna si de la noi, nu prea mai am timp sa intru, incerc doar seara sa citesc pe forum, pe FB nu am mai intrat de saptamani; dar usor, usor sper sa ne acomodam (pana ne acomodam noi parca vad ca intru iar in concediu );
LA MULTI ANI ANDREI SI AMALIA DAR SI PENTRU SARBATORITII DE ZILELE TRECUTE, SA CRESTETI MARI, SANATOSI SI SA AVETI PARTE DE MULT NOROC IN VIATA;
am vazut ca s-au iscat niste problemute cu craciuneala noastra, nu vreau sa mai dezgrop si eu "mortii", vreau doar sa spun atat, multumesc craciunitei mele, inca odata, pentru frumosul cadou pe care l-am primit, Sofi va avea o amintire extraordinar de frumoasa, multumesc Roxx pentru minunata idee de a face o mica bucurie pentru cele doua mamici dragi; mie mi-a placut craciuneala tare mult si regret doar ca poate nu am avut cea mai buna inspiratie pentru cadoul pe care l-am facut eu; oricand, daca se va mai organiza, ceva asemnator eu voi participa;
mai vreau sa raspund, parca Andri31 intreba (imi cer scuze daca nu am retinut), ca eu am facut cezariana, nu am facut inainte de sarcina asta decat un papanicolau si examen de secretii (pentru ca mama mea a avut cancer de col uterin), iar doctorul meu nu mi-a zis ca ar fi vreo problema ca am ramas iar ;
marti mergem si noi la prima eco morfologica, aaaaaa Alinushali FELICITARI pentru fetita si noi tot fetita de dorim (mai ales eu);
ma intorc la munci ca am o gramada;
toate fetele;

Roxana mami de Maria-Sofia si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:


La multi ani AMALIA!
la multi ani ANDREI!
Sa cresteti mari, sa fiti sanatosi si voiosi!


ALINUSH - felicitari pentru fetita, ai sa vezi ce frumos o sa se joace ele doua impreuna! Plus, ca nu mai trebuie sa cumperi alte haine, alte jucarii, poti sa le culci pe amandoua impreuna cand mai cresc, o gramada de avantaje.

LORICH - suntem destul de rau, cu febra mare, adica Kevin. Patrickului i-a trecut, dar n-am curaj sa-l duc la gradi, e inca destul de sensibil. Noroc ca in boala asta a mancat si n-a ajuns chiar straveziu, ca dupa gastro era o umbra. Acum a intrat Kevin in greva foamei. Sunt pulverizata de oboseala efectiv, n-a dormit deloc deloc. M-a foit toata noaptea, desi febra n-a facut prea mare ca ii dadusem advil. Deja am inceput promitator ziua, urlam unii la altii, cand sunt eu nervoasa normal ca preiau din starea mea.

M-au sunat cei de la servici, sa ne reorganizam intoarcerea, ma muta pe alt post, nu prea imi convine, dar sper sa-mi gasesc altceva tot acolo ca e companie mare. Oricum o saptamana ma lasa libera sa citesc e-mailurile, apoi intru 3 saptamani - o luna in training, apoi 3 luni de voie, fara dead-lineuri, intre timp sper sa-mi gasesc altceva. Am vorbit si sa ma intorc la birou, au zis ca bine ca a venit de la mine, ei voiau chiar sa-mi propuna. Oricum mi-au zis ca toata lumea are acum optiunea sa lucreze o zi pe saptamana de acasa, restul la birou.
Abia astept si totodata mi-e si groaza, il vad pe Kevin atata de mic... mi se rupe inima. El doarme 3-4 ore ziua, la gradi cu greu va aduna o ora de somn, ca e sensibil si la primul zgomot se trezeste. Apoi el doarme pana la 9, nu ca patrick care la 6 e in picioare, deci cred ca o sa-i vina greu mititelului. In rest, nu-mi fac griji, doamna la care il las e o femeie de nota 10, atata de calda si de buna, cum rar intalnesti. Iubeste mult copii, nu crede in pedepse, exact pe sufletul meu.



Mergi la inceput