Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (39)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Cristina, multumesc, asteptam sfatul tau
E vb de cumnata mea care uraste laptele praf, dar ea este norocoasa ca are lapte matern suficient ( are 2 fetite, una de 2 ani si una de 4 luni)
Faptul ca ii dau jumate LM si jumate LP ...nu ma grabesc delocccc)
i-am dat de proba, morcovel, pastarnac si avocado...cate f putin in zile diferite , i-a placut, a papat , nu a avut reactii.
ieri storceam portocale pt mine, pt ca am obs ca nu are bb nimic daca eu beau suc proaspat si se uita la mine, a facut baloane la gura, parca-i era pofta, desigur ca nu stia ce beau eu si nici pofta nu-i era, dar parca nu m-am putut abtine si i-am dat o mini-lingurita....i-a placut hotomanul, normal....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andy08 spune:

Bebinuta, mall-ul il stiu, dar nu stiu ce e Casa Buncii. Noi am plecat in 2004 si ultima vizita a fost in vara lui 2010 (ne-am sufocat de cald, ca de obicei:). Mi-e dor de o primavara, de o toamna, de Sarbatorile de iarna in Timisoara....Poate cand or mai creste copiii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul_aug2011 spune:

Capitol nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

Citat:
citat din mesajul lui LORIALEX


Si acum sa va zic ceva,ca-s tare fericita:saptamana trecuta mi s-a stricat masina si,in mare,ieri am fost si ne-am luat masina noua,frumoasa,alb-perlat.Este o Mazda 5 si-s fericita ca acum pot raspunde la tel doar apasand un buton pe volan si se aude apoi in toata masina.Super cool,vorba fiica-mii!

Va pup pe toate

Loredana,
mamica fericita de Alexia(20 Iulie 2003) si Luca(4 Iulie 2011)
http://lb1f.lilypie.com/tTMmm4.png
http://lbyf.lilypie.com/a3iqm4.png




Sa o stapaniti sanatosi !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Loredana sa stapaniti sanatosi masinutza

Noi ne am intors de la control ,Ianis e bn mai facem 2 zile aerosoli si apoi gatasapt viitoare avem liber la vaccin

Paula voi ce cereale folositi?
Eu is abia la incep diversificarii,abia i am dat morcov si mar copt,maine ii dau supica ( zeama pt inceput o lingurita).Marul copt ia placut ff mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

Citat:
citat din mesajul lui corry_28

Citat:
citat din mesajul lui bebinuta

Doarme de aproape 2 ore pe canapea ..sa insemne ca scapam de somnul de 30 min sau ca e o intamplare

Bebinuta de
Ada(30 nov 2006) si de Robert (11 iulie 2011)



Nu, inseamna ca doarme mai putin la noapte
O mama implinita de: Matei si Iustin * 03.08.2011*



Corry esti mortala

Mergi la inceput