Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (39)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

LA MULTE LUNITE PUIUTI DRAGI

Eliza-Maria de babylicious
Iustin-Andrei de babyblue
Stefan-Paul de michelle12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Pufy bn ai revenitma bucur ca acum sunteti cu toti bine
Ne a fost ff dor de tine

Anaemi bn ai venit de la munte

Noi azi am papat mar copt si ia placut mult ..dupa ce am terminat a inceput sa planga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui navicula

Gabrielita bine ai venit!


Alina , Paula Maria(9 octombrie 2007) si Luca Tudor (25 august 2011)


Gabrielita bine ai venit si din partea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

La multe lunite Eliza, Iustin si Stefan!!!! Sa cresteti mari !

Gabrielita bine ai venit!

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

La multe lunite pt Eliza-Maria , Iustin-Andrei si Stefan-Paul , sa cresteti mari si sanatosi

Pufi bine ai revenit, imi pare rau ca ati luat rotavirusul, dar totul e bine cand se termina cu bine.
Anaemi bine ati venit de la munte, sotul meu ar fi vrut sa mergem si noi weekend-ul trecut impreuna cu niste prieteni si fratele lui cu familia, dar mi-a fost frica sa ma incumet cu bebe asa mic, toti ceilalti aveau copii mult mai mari, iar fara ea, asa cum mi-a sugerat cineva, nici nu se pune problema.
Gabrielita bine ai venit
Pupici tuturor ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Corry, Mada, ma alaturi si eu voua!!! Imi doar in brate vrea si daca n o plimb prin casa, vai vai imi face capul calndar!!
Daca incerc s o pun la ea in centru de activitti:
http://babyequipmentcomplete.com/main_site/main/index.php?pge=detail&iid=5331&gclid=CPjj4svH2a0CFS9ItAodmlp9lA
vai incepe sa planga in secunda 2!!!!

Lori eu nu merg la servici pana in august-septembrie! Thanks God!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexia_ada

Crisspy dar asa a fost s fratiorul ei ? sau a papat lapte fara probleme ? la anlize cum a iesit ?



Razvi a fost un mai mancacios. Am avut si cu el probleme la inceput, insa el manca in somn. Andra daca adoarme adio mancare.

Citat:
citat din mesajul lui AlyMih

Ii fac cu dexa si acc..azi a fost a treia zi ..aplans decand am inceput pana am terminat



Am facut si eu personal cu dexa si nu a fost foarte placut, Razvi insa o tolera chiar foarte bine. Mai aveti mult din tratament?

Pufi imi pare rau ca ati luat Rotavirus, e pacatos rau. Bine ca a trecut si acum sunteti bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

La multe lunite Eliza, Iustin si Stefan-Paul!



Sa cresteti mari strumfi iubiti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Crisspy azi e ultima zi de tratament ..maine mergem la control dar tot ragusit ept ca chiuie intruna degeaba ii bag suzeta in guritza ca si o scuipa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORIALEX spune:

Citat:
citat din mesajul lui v_florina

Felicitari Lori pt masuratori! Luca este un bebe bine-facut :)

Multumesc fetelor pt raspunsuri. Adra, ce bine o spui.
Mi-era teama ca fiind intr-un grup asa restrans, se va simti stingher fata de figuri noi. Nu plange la figuri noi, insa mi-a plans de 2 ori la locuri necunoscute si incarcate de stimuli (gen azi la baby gym si o data la ai mei, intr-o camera pe care nu o mai vazuse, fiind f obosit).
Am mai auzit de anxietatea de separare, vreau sa citesc despre asta. Daca cumva ma ia gura pe dinainte si ma aude maica-mea cu asta, apoi ... Si asa-mi spune ca-mi cresc copilul dupa internet, si ca ele 'erau proaste, de aia suntem noi asa acum' :)






Mami de Pusculeanu mic si iubit (24 aug 2011)


Multumesc

Mergi la inceput