Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (109)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:




mada - multumesc din suflet! o sa am mare nevoie.felicitari pentru kg minus!

ally - imi pare tare rau pentru pierderea suferita de nasa voastra.va imbratisez si ma rog pentru ea

viss - sanatate multa si sa treaca repede

catank - felicitari Ioanei!

mandreeac - ce tare ai fost cu "femeia bionica"...m-am amuzat copios...adevarul este ca...ai dreptate!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

bravo ioana!!!!!
si a mea papa gris cu lapte dar mai moale...daca nu-l nimersc moale ii mai pun 30-40ml de lp de-al ei si il vrea..
acum cand
s-o trezi avem in meniu cereale cu lp..ca lui mami i-a fost lene sa faca ceva

Ioanna ai o grasunica tare dulce..asa ma amuza cand o vad..as musca-o de falcutele alea apetisante
si cand am vazut programul vostru de papa credeam ca papa mult mai mult..mai ales ca identic papa si slabanoaga mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Catank sanumana pt reteta de biscuit..am notat-o si cand am un pachet de unt intreg o execut...
a, ce vroiam sa va mai intreb.incep si eu ca pisuc cu intrebarea intrebatoare
bebeii vostrii beau apa??????????
a mea nuuuuuuu
si nici ceai si nici suc de fructe
am luat si bibe cu cioc de silicon de la avent si din canutza
nu vrea
se distreaza copios cand simte apa-n gura...ori o face ca pe gargara ca sunet oro o scuipa asa incet de parca o trece printre dinti si se face flesca pe bluze
dar deja incep sa ma gandesc daca nu-i o problema ca a inceput sa aiba si pielea mai uscata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

deea - gogo asa a fost mereu mai rotunjoara, dar contrar aparentelor acum vreo 2 sapt avea 7.800 kg...ce-i drept nu e nici foarte inalta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

da DEEA a mea bea 200ml poate si mai mult pe zi[left] Ce va chinuiti fetele cu iaurtul va dau un ex: sotul de cand suntem impreuna nu l-am vazut sa manance niciodata si minune mare adineauri mancam eu iaurt si l-am intrebat daca nu vrea si minune mare a mancat cot la cot cu minedeci niciodata nu e prea tarziu.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

deea, gogo a mea bea apica, bea ceai, i-am mai facut cate un babycalm cand am vazut ca o supara burtica, ceai de menta...i-am luat un ceai de fructe de la hipp, 23 de lei, ceea ce mi se pare exagerat pentru un amarat de ceai si nici nu pune gura pe el...tot ce bea bea din cana normala...la inceput i-am dat la biberon, apoi la lingurita si de pe la vreo 5 luni am trecut la cana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

mary - poate s-o lua si la al meu...e tare pretentios la mancaruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna seara!
Am bagat la cuptor meniul meu de seara cat de cat mai decent ca doar mai avem 2 kg de dat jos si nu vor neam sa se dezlipeasca de burtihanul meu...deci, ciuperci,rosii,ardei gras rosu +ulei de masline si deasupra un strat frumusel de parimigiano reggiano. Iar pentru sot cartofi prajiti cu friptura de pui si o salata .

Micki, felicitari pentru prima maseluta a Andrei si iti multumes din suflet pentru mesajul de aseara, nu a fost dur absolut deloc .

Deea,imi era dor de postarile tale. Hai nu fi suparata ca esti plinuta ca zic eu ca exagerezi...am vazut pozele acelea cand o tine-ai pe Anna care era imbracata in iepuras daca nu ma insel si am vazut acolo neste picioare tare sexxy si frumoasa.

Lavinia, banuiesc ca a ajuns mami tau! Ma bucur din suflet pentru voi...sa profitati din plin de timpul petrecut.

Strumpitz, parca nu te-am ”vazut„ astazi, sau am uitat? Ce faceti voi? Te mai doare spatele?

Madutz, te rog mult trrimite-mi si mie dieta minune! Te-am mai rugat o data anul trecut dar, poate am scris prea mic si nu s-a vazut. Adresa mea de mail este aceeasi cu cea de pe yahoo. PLS...Vreau sa fiu manechina la motul lui Duracell !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

ioana asa e si al meu mananca doar porcarii dar la o mancare buna face figuri patesc si eu ca Irinuca muncesc degeaba.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Deea, al meu Eddy bea ceva apa...cam 2 sticlute de 150 ml pe zi...cateodata si mai mult.

Mergi la inceput