Strugurasi de Sept-Oct 2011 *24*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Anca sa stii ca ai dreptate cu mancatul.. noaptea mananca de rupe, 3 tite pline pline pe noapte.. ziua de abia e in stare sa suga de 3-4 ori cate 3-4 minute trase de coada... suge 2 min se uita in camera, sa nu zic daca e cineva pierde interesul imediat, lasa tita o trage intinde, da din picioare se uita la tv, gangureste...


fac cap nou


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sept-Oct2011 spune:

cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:



Ionela, felicitari!! la mai multe astfel de invitatii

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Va citesc, va citesc....
Dar sunt tare bulversata si incerc sa-mi fac repede ordine in ganduri

Intreba Bunny care e faza cu "as fi vrut sa stiu"
Ei, am sa povestesc cumva de ce am intrebat ce ati fi vrut sa stiti despre alaptare inca de pe vremea cand erati insarcinate
Am primit invitatia de a vorbi unui grup de viitoare mamici despre alaptare. Invitatia ma onoreaza dar, in egala masura ma sperie.
Mi se pare o responsabilitate mare.... am mai putin de 2 ore si sansa de a influenta ( per eu spre bine) destinele unor mamici si a unor copii.... dar, in acelasi timp, daca o dau in bara pot strica grav un echilibru natural.
Mi-e teama si pentru ca mai am multa cale de batut pana la acreditare si nu am o confirmare oficiala inca a capacitatii mele de a transmite corect informatii.
Apoi am atat de putin timp pentru a spune acele multe informatii adunate in ultimii aproape 3 ani ca ma sperie.
Inca nu am confirmat prezenta la acea intalnire ... inca am indoieli, temeri, sperante, vise, iar temeri si iar temeri.

Si acum tin sa multumesc tuturor celor vcare au scris. Daca mai simtit nevoia sa imi transmiteti ceva, va rog sa o faceti...


Mami fericita de Mihnea si de Tudor


mamica de Iannis (25.02.2009) + si de bebe Dimitris (21.09.2011)

Mergi la inceput