Bubu-LMA ANA,SOPHIA,ELENA,KARINA,LORELEI,ALEX!126

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

La multi ani Marie Lorelei, Alexandru Stefan, Stefan! Sa fiti sanatosi si sa cresteti frumos!

Io nu o sa comentez nik ptr ca sunt relativ noua in grup, nu ne cunoastem atat de bine ca sa-mi permit judecati cu nici una dintre voi...din punctul meu de vedere fiecare a participat cum a vrut la aceasta craciuneala, nu a pus nimeni cutitu la gat daca nu a fost de acord.

Ar fi si mai bine daca am putea trece peste aceasta "cearta" si sa ne vedem in continuare de bebeii nostri ca avem ce invata una de la cealalta slava Domnului! Si sper din suflet ca acest capitol sa fie ultimul cu injurii si "judecati de valoare" ptr ca altfel nu vad rostul de a mai intra pe forum. Prefer sa stau la o "barfa" mica pe FB ca face bine, dupa cum zicea si Moniq, la pisic.Nu de alta dar e nevoie de pisic sanatos in ziua de azi cu copil si cu greutatile pe care le avem fiecare mai mult sau mai putin. Sper sa nu fi deranjat pe nimeni cu acest comentariu.

Va doresc o seara frumoasa!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

am uitat sa felicitez pe alinush ptr gogosica ei si maimutica - asteptam cu mare interes...se pare ca e foarte shy bebelusul tau:))

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

La multi ani pui dragi Lorelei, Alexandru si Stefan! Sa cresteti mari


Alinush, felicitari mami pentru ce ai in burtica! Sarcina usoara!
Sanatate multa puiutilor bolnaviori. Tunde, mai poti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

"sa felicit"...Doamne am si uitat sa scriu...am patit si io ca Anduta:))))))))

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

La multi ani, Marie Lorelei si Stefan!
Multumim pentru urari!
Nu am reusit sa citesc tot, am sarbatorit, recuperez maine. Am vrut doar sa le urez si eu celorlalti bebici aniversati azi o viata frumoasa, cu multa fericire si bucurie. O pupam si pe mami Maimutica !

Merg sa-l vad pe Dr. House, de vreo doua zile nu l-am mai urmarit.


"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Salutare la lume.

La multi ani sarbatoritilor!


MARIE LORELEI
ALEXANDU STEFAN
STEFAN


Sa fiti sanatosi, norocosi, iubiti si fericiti



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian_feb2011 spune:

Fac capitol nou.



Odiseea noastra
Blogul nostru

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput