Bubu-LMA ANA,SOPHIA,ELENA,KARINA,LORELEI,ALEX!126

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dedicut

[b]
Azi buburuzul meu implineste un an!!! Un an minunat, cu cele mai frumoase cadouri din lume, cadouri care nu constau in lucruri care se pot cumpara ci in zambete, rasuciri, pupici,ridicari in picioare, coborari din pat singurel, pasi nesiguri, cuvinte stalcite, degetele care arata lucruri, manute intinse spre mine, care ma trag de pantaloni si gurita care ma striga "mama"! .
La multi ani, minunea mea mica, ai crescut mare, sa fii sanatos, fericit si norocos pentru ca noi o sa te iubim intotdeauna!




asa am o dispozitie de plans... asa de frumos ai spus tu mami ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

La multi ani puiuti frumosi
Marie Lorelei
Alexandru Stefan
Stefan
Sa cresteti mari, fericiti si sanatosi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:


LA MULTI ANI PUIUTI MICUTI
MARIE LORELEI
STEFAN
ALEXANDRU STEFAN
Sa cresteti mari, sanatosi, bucurosi!
Dedicut m-ai facut sa miaun !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Mamici din Bucuresti, ati primit indemnizatia pe ian? Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Multumim pt urari, invit buburuzele la un tort tiramisu modificat nitzelus si la un laptic delicios; iar pe mamici la un tort de ciocolata cu sampanie, cola, pepsi si alte delicii 'destrabalatoare' si de kile crescatoare!!
N-as da timpul inapoi pt nimic in lume si chiar daca nu ne pusesem in minte sa facem asa repede un bebe (ne stiam de 5 ani, dar eram impreuna de vreo 8 luni), e o minunatie minunata fara de care nici nu mai putem respira! Ii doresc tot binele din lume, sanatate, si-un dram de noroc!

Dedicut, sa-ti traiasca flacaul, aceleasi urari si pt el! Sa fie sanatos, voinic, voios si 'in carduri stufos'! (a se citi carduri atasate la conturi consistente).

Andri, eu am nascut normal, cat despre control l-am facut doar la 6 sapt, care de fapt a fost pe la 3 luni; bafta multa cu bebe2!!

Deea, cum n-ai curaj?! Hai ca facem o galerie, scoatem o motata, ceva! As veni io sa-ti aduc un test, da-i cam departe Haide, ca suntem alaturi de tine!

Ankule, bine ca rezolvasi problema! Io cand o vad in sosete pe gresie pe a mea, ma apuca (desi stiu ca n-ar trebui).. imi imaginez cum ar fi sa ma gandesc ca-i desculta toata ziua

Mimo, mie imi apar banii virati cu data de 17.01.


Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011) si 17s
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Acu am vazut ca ne petrecem amandoua cu soacrele, Dedicutule!

Tunde, sanatate maxima la pisica mica! Doamne, cand esti cu unul, cand cu celalalt! Asa e cu doi?! Ca deja mi se ridica parul pe spate! Nu-ti dau si tie un ragaz? Zi-ne cand sunt bine amandoi, ca navalim la voi sa facem petrecere! Sanatate tuturor ca sa ai si tu nopti linistite !

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011) si 17s
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Hai ca monopolizez pagina, da' trebuia sa va spun ca azi am fost la dr si tot nu stim sexul lui bb2 Abia pe 10 feb am morfologica de trim II si atunci nu plec pana nu-mi spun ce e.. Oricum, nu sunt gemeni, am scapat ( Mirela, ca io n-as rezista)!

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011) si 17s
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:


deea .....



sunt cu tineeeeeeee




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

maimutzico retraiesc prin tine toate sentimentele de acum 1 an si ceva .... Doamn.parca a fost luna trecuta. ..

sa ne tii la curent (2.20...3.20...cat vrei tu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

La multi ani Marie Lorelai!
La multi ani Stefan!
La multi ani Alexandru Stefan!
Sa cresteti mari frumosi si sanatosi si la punga grosi!


Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput