Ajutati-ne sa strangem povesti!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

Miha , acel tricou nu mai este inca din prima zi.
Cu mare placere iti putem oferi altul.

Azi am inceput hidroterapie , Alex a fost "siren" , cada mare , jet de apa , balaceala si relax .
Si a mai facut ceva extraordinar si tre' sa zic la toataa lumea ....a zis , cuvantul: va-ca
Ma chinui de ceva timp sa il ajut sa zica :ta-ta , litera T , dar nu ii iese.Ne multumim si cu numele animalului va-ca si magarul face: a-ha , a-ha ( in loc de i-ha ) .

Pup u all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Pentru ca suntem cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca suntem cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete, pentru ca suntem cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi ne mai plangem cateodata, o luam de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul nostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentam... pentru noi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa ne aduca un omagiu...
La multi ani,dragi mamici de pui speciali!!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Dragele mele va urez La Multi Ani si o primavara cat mai frumoasa alaturi de cei dragi!!!!! Sa petreceti cat mai frumos azi ca meritati. Sunteti exceptionale!!!!

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream
http://www.lesch-nyhan.eu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Neatza dragi mamici...

cele mai puternice si sufletiste...
La multi ani si un mare buchet de , impreuna cu toata admiratia mea!!

_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

LA MULTI ANI si un imens buchet de flori si recunostinta pentru dragostea voastra!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

La multi ani frumoaselor ! sa fiti iubite , fericite si implinite , va doresc o zi minunata .Pupici multi mamici speciale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

LA MULTI ANI! mamicilor. toti copii si mamicile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Bun gasit fetelor!
mamaluiana cum sunteti? ati venit de la 1 Mai?

Zilele astea am tot incercat sa obtinem sprijinul unor persoane publice care sa ne reprezinte si sa duca mesajul nostru mai departe. Inca nu am gasit pe nimeni disponibil si apelez la voi daca aveti vreo idee sau daca stiti vreo persoana publica disponibila sa fie Sustinatorul de Onoare al Asociatiei prin purtarea unui tricou.

Pana una alta va rog sa vizionati spotul Raisei dedicat Asociatiei Copii Suflete Sperante http://www.copiisuflete.ro/raisa-maria-vis-de-copil

Incercam sa mai facem astfel de video, asa ca invit mamicile cu povesti in asociatie sa ma ajute cu pozici.

Ce mai vroiam sa va mai spun?...Da, vroiam sa va mai rog sa ne insotiti in rugaciune pentru ca acest www.copiisuflete.ro/hope-meter" target="_blank">termometru sa se inroseasca!

Va pup pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

katteryna,am aflat vestea cea buna,zburati spre america cu sperante mari.....sa va ajute Doamne-Doamne!

poate va intrebati,avand in vedere ca nu fac parte din familia DC a copiilor cu nevoi speciale de ce intru tot mereu si va citesc?.....pt ca am avut si eu in familie un caz si stiu ca e o munca titanica recuperarea acestor copii.....

ce voiam eu sa spun e ca poate munca si initiativa voastra nu e cunoscuta de colegii de pe forum DC,si de ce spun asta ,pt ca la discutii generale s-a deschis un topic in care se vorbeste despre unde vor vira anul acesta cei 2%,si se pare ca asociatia vostra nu e cunoscuta.......poate nu ar strica putina "reclama "pe acolo....reclama sufletul comertului........eu eram singura care am promis ca virez pentru noul centru,si poate mai apar si alti donatori......

iar ca membru de onoare,poate Raluca Turcan ar fi o varianta buna:tanara,frumoasa,mamica de baietel,deputata,ancorata bine in politica.......

multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

Buna fetelor !

o coffe la ora asta ? la mine intra una mica cu mult lapte si multumesc celui care a inventat aceasta licoare .

bonsai multumim pt sustinere si pt ideile bune, ma gandeam la o figura politica da nu stiam la care, cred ca tre' sa ne punem deacord din care partid vrem sau facem parte (personal sunt pe langa politica , total).Cat despre reclama pe forum , nu stiu cat ni s-ar permite.Merita intrebat.
Daca ne poate raspunde un moderator , cu privire la reclama pe forum pt cei 2% , e perfect.

pupici tuturor si o dupa-amiaza linistita !


Mergi la inceput