LMA Licurici de ianuarie-februarie 2009 (160)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

mami Carmen si Aidan de Miere

mami Ada si Andrei de IrinaC


la multi ani!

Sa fiti sanatosi si sa aveti parte de multe multe bucurii!




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">party in FEERIE de muzica si dans



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

LA MULTI ANI AIDAN!

LA MULTI ANI CARMEN!

LA MULTI ANI ANDREIUTU DE IRINA.C. SA FII SANATOS SI SA ITI BUCURI MEREU PARINTII!
IRINAC VREM POZE CU ANDREIIIIIIIIIIII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

La multi ani, Andrei!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

La multi ani Andrei!

Cristina, delicioase maimutele, le-am vazut si pe FB, amandoi seamana cu tine!



Baby gator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor va rog sa nu ma uitati cu semnarea petitiei, sper ca nu va stresez dar e foarte important pentru noi

http://www.petitieonline.ro/petitie/lasati_mamele_sa_se_interneze_in_spital_alaturi_de_copiii_lor_-p17298057.html



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Gata Patri...semnat printre 6 fisiere Excel deschise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Azi am fost la controlul de trei ani; are un pic peste un metru si 18 kg:), nu stiu de unde pt ca nu mananca mai nimic, doctorul a zis ca arata excelent.



Baby gator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mai fetelor si fac cinste pt maine
e ssfantul Antonie cel mare
deci e ziua de nume a antoniei
sa imi traiasca fetita cea mare cu numele
si la multi ani tuturor celorlalti care poarta acest nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

wow, Miere, ce voinic ai tu acolo! Am vazut pozele de la ziua lui A., se pare ca v-ati simtit cu totii f. bine. Iar tu parca intineresti!

Carla a plans si azi dimineata o jumatate de ora ca nu vrea la gradi, a dus-o Cipri in lacrimi de mi s-a rupt sufletul. Nu stiu ce-i cu ea, s-a simtit asa bine in primele luni acolo! ma gandesc serios sa o retrag pentru o vreme, sa vad cum merge saptamana asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

La multi ani, Andrei!
LA multi ani, Ada!

Carmen,mult succes in continuare, cu terapia! Cam in aceeasi situatie suntem si noi, intarziere in expressive language si are probleme si cu pronuntia, dar mi s-a spus ca asta se corecteaza in timp, pe masura ce copilul repeta mai des cuvintele.Deocamdata lucram la vorbit.
Criss, Andra seamana leit cu tine, are niste ochi mari si frumosi , iar Razvi cu rasul lui fermecator .


Noi am avut in decembrie controlul de 3 ani,suntem la zi cu toate vaccinurile, urmatorul il facem la 4 ani. Are 99cm si 15kg.I-am zis doctoritei ca face speech therapy si ne-a atentionat sa nu o dam prea devreme la scoala,pentru ca in cazul in care nu merge bine, o obliga sa treaca la clasa speciala sau chiar o pica un an si apoi copilul este labeled toata viata. Asa ca pana incepe sa se duca la kindergarden, o sa faca terapie si sper sa recupereze pana atunci.

Mergi la inceput