Fluturasi - Felicitari PISUCMIC !!! (108)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

merg sa-i fac ciorbita si sa mai pun o masina sa spele... masina nu de vase, de rufe

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy te intrebam asta pt ca atunci nu vad de ce nu ii tai si motul acolo. daca aveti voi un restaurant/local preferat al vostru rezervati o masa de cate pers sunteti si acolo va desfasurati

mada, daca te mai aud inca o data ca te iei de urechiusile Catalinei ajung la tine cu cursa speciala si te trag de urechi cat esti tu de mami-mare , ai inteles???? cata este o frumoasa si sincer si urechiusele au farmecul lor si o prinde bine asa cum sunt. vezi mami ca, creste fata si daca te aude o sa ajunga sa se simta complexata.

moulineta vrei sa stii pana la ce varsta am dormit eu cu mami meu din cauza ca am fost invata sa o stiu in pat langa mine....nu cred ca vrei sa iti spun mami meu si al meu tata cred ca au putut numara pe degete noptile dormite impreuna din cauza prostiei lor. apoi au divortat. bine asta este alta poveste


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Ce fac fetele?

Suntpe fuga din pacate...imi cer iertare....

Am vazut in schimb foto, filmulete cu copiii...SUPERBI TOTI!

Ce doream sa va intreb? Pot zdrobi in iaurtul cu branzica stafide? nu au seminte? sau e ok?
Cu ce mai pot sa indulcesc iaurtul??? In afara de iaurt cu banana nu vrea deloc.... f putin cu cereale de orez cu mere...repet, f putin...

Multam anticipat!

strumphy...nu am uitat de poze, revin



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi stiu ca ne-am gandit si noi asa, sa-i taiem motul acolo. dar parca nu m-as mai cara cu toate acolo, este mai comod acasa da, avem restaurantul nostru preferat, acolo mergem
voi cum faceti?

catank deci nici cu cereale dulci nu vrea? pune-i cu biscuiti. sau cu branza. sau ia cereale cu banane. trebuie sa pape ea cumva.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

bb_yasmi stiu ca ne-am gandit si noi asa, sa-i taiem motul acolo. dar parca nu m-as mai cara cu toate acolo, este mai comod acasa da, avem restaurantul nostru preferat, acolo mergem
voi cum faceti?

catank deci nici cu cereale dulci nu vrea? pune-i cu biscuiti. sau cu branza. sau ia cereale cu banane. trebuie sa pape ea cumva.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




tu grisul cu lapte sau orezul cu lapte cu ce le indulcesti?

Multam mult de raspuns!

Va pup pana una alta, s-a trezit si fug afara

Revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank eu nu le indulcesc cu nimic. le papa asa. nici macar scortisoara n-am pus


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua!
Dimineata am facut mancare pentru noi si apoi mancarica lui Edu.Astept sa-l ia somnul sa mai fac si eu cate una alta dar, slabe sanse la cata energie are.
Lavinia, ti-am vazut frezatul ....super frumos si expresiv.
Madutz, ce baita pe cinste au facut ei acolo...Sunt minunati amandoi si nu vreau sa ”te cert„ pt ceea cea ai spus la poza Catalinei....este foarte frumoasa.

A plecat iarasi cu noptiera...revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

roxy pai e ft simplu pentru ca nu pun mai nimic adica nu faina, nu usturoi...fierb bucata de piept de pui pentru supica si cand e gata fiarta o pun in alta oala peste care torn suc de rosii (am noroc k am primit proaspat si natural de la mama). ce mi-a zis doctorita e sa pun in amestecul asta si zeama din supa, pentru gust, k trebuie sa scada sosul. si asa am facut si sincer, a iesit senzational de bun pe urma am luat puiul cu sosul si am pus si putin morcov si cartof din supa si le-am amestecat bine bine. a ras tot!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Multumesc fetele pt aprecieri la adresa puilor mei. Asa balaceala este la noi in fiecare seara. vedeti, de asta le fac baie zilnic . Aveti dreptate sa ma trageti de urechi si chiar va rog...parca simt o durere cand o vad asa cu urechiusele mai ales cu cea stanga...nu am sa spun niciodata de fata cu ea nimic de asta, nu vreau sa creasca complexata, dar cred ca eu am sa fiu din cauza asta...pur si simplu nu pot controla sentimentul asta. Cred ca am facut un pas inainte ca nu am mai tinut-o cu bentite..oricum nu au ajutat-o cu nimic. Asistenta mereu mi-a spus sa i le lipesc cu scoci..dar am refuzat. Cand era micuta le avea lasate doar la varfuri...acum le are clapauge..off..daca ati sti cati oamnei au izbucnit in ras la vedea urechiuselor ei Ea acum nu intelege..dar mai tarziu nu va mai fi asa..

hai ca m-am intristat ....merg sa fac cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Mergi la inceput