Buburuze ian-feb 2011 - LMA ANA, SOPHIA! (125)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

Buna dimineata! La multi ani sarbatoritilor zilei! sa creasca mari si sa fie sanatosi...
fetelor daca mai sunt intarziati ca noi, care acum incep sa le iasa dintisorii, eu mai am baby orajel formula de zi si noapte a cate 5,1 gr. fiecare tubulet si formula de zi de 9,4 gr. pachetul costa 60 lei iar celalalt 40..pentru detalii PM..

..cat timp sta mami la calculator noi urlam intr-una ca vrem numai la tastatura si mouse..asa ca sunt foarte scurta..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

SOPHIOT sa cresti mare si sanatoasa langa cei dragi tie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI SOPHIC !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata
LA MULTI ANI SOPHIC MIC!sa cresti mare mare si frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:





LA MULTI ANI SOPHIC SCUMP!!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Sophia, fetita dulce, vesela, minunata, la multi ani, iti doresc multa sanatate, bucurii, sa luminezi mereu viata parintilor tai!!! Pupam mami, tati si Buni Lenuta!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Neata asa mai la amiaz!
LA MULTI ANI SOPHIC MIC!!!Sa cresti mare, frumoasa, fericita!!!!

Haidati la o stacana de si o saptamana usoara si productiva!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

LA MULTI ANI SOPHIA!

Sa cresti mare,frumoasa,sanatoasa si sa le aduci multe bucurii parintilor tai!

In legatura cu semintele de in,sa le folositi cu atentie,exista un dozaj recomandat/zi sa nu depasiti deoarece devine toxic pt organism.aveam un coleg care practica culturismul si dimineata manca cereale cu seminte de in si stiu asta de la el.nu mai stiu dozajul dar erau cateva seminte doar,si asta pt un adult,asa ca pt un copil vine si mai putin......

o zi frumoasa sa avem!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

La multi anisori draga noastra Sophia! Sa fi sanatoasa si norocoasa si numai bine sa ai parte in viata!

Ma bucur ca ati venit cu informatii suplimentare despre seminte - nu strica niciodata - in mare stiam cate ceva... oricum nu puneam multe si in nici un caz zilnic. Cat despre ce-a spus Mayane cu macinatul lor - - am retinut, notat, bifat! Multumesc frumos!

Azi am dat lovitura cu mancarea de dimineata. In ultimul timp tare putin manca si i-am facut bucati de mere si banana la cuptor peste care am adaugat putin unt si scortisoara. Dupa le-am pasat si am amestecat cu migdale rehidratate si macinate (asa se zice oare? - de-alea care le-am lasat in apa o noapte intreaga nah), cu lapte ed migdale si zeama de lamaie ca mi s-a parut prea dulce.
A mancat peste 200ml, fara nazuri fara "hai te rog"...

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:


LA MULTI ANI SOPHIA! SA FII SANATOASA, VOIASA SI SA TI SE IMPLINEASCA TOATE VISELE SI DORINTELE DIN ACEASTA VIATA Mami sa te bucuri de bobocelul tau si sa iti aduca numa bucurii




Danina mami de Rebecca- Elena (26.12.2010) si Paula-Diana (20.10.2004)

Diana si strengarita familiei in primele luni

Poze DIANA SI REBECCA - POZE

Mergi la inceput