Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***385***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Olga, pentru odiseea ai, am cam ratat startul dar, nu stiu de ce, eu inca sper ca proasta Poate si pentru ca si Ian a fentat calendarul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Olga, pentru odiseea ai, am cam ratat startul dar, nu stiu de ce, eu inca sper ca proasta Poate si pentru ca si Ian a fentat calendarul

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Daca nu este asta, te bagi la urmatoarea Succes, caci simt ca iti doresti cu-adevarat

Olga, mamica lui David iepurasul si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Inca una si nu ma mai "ating" de subiect ca imi dau seama cit e de aiurea; mi-am "ales" si DPN: 23 septembrie si am un sentiment ciudat ca, daca nu se intimpla acum, nu se mai intimpla veci!
Gata, nu mai zic nimic; merg sa ma imbrac; s-a trezit Ian si merg cu el la oftalmolog ca, dupa tratamentul Ficatelei, nu vad nici o ameliorare.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Oli multumesc de raspuns...si inca o mie de -ici pentru bucuriile ce ni le-ai produs

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Si, daca mai sperati inca / ca as putea fi "normala": tocmai am intrat la "odisei" sa vad ce scriu mamicile de...septembrie-octombrie 2012. Evident, inca, nu exista o astfel de odisee...
Ce mi-ar placea sa-i fac eu inaugurarea!

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Imi miroase a "ceva"? sau macar a dorinta? Spor si sa fie cu ochi.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Inca una si nu ma mai "ating" de subiect ca imi dau seama cit e de aiurea; mi-am "ales" si DPN: 23 septembrie si am un sentiment ciudat ca, daca nu se intimpla acum, nu se mai intimpla veci!
Gata, nu mai zic nimic; merg sa ma imbrac; s-a trezit Ian si merg cu el la oftalmolog ca, dupa tratamentul Ficatelei, nu vad nici o ameliorare.



"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Io nu inteleg nimic.
Adica tu te-ai sexxat pe 14 decembrie si exista probabilitatea sa se fi prins atunci? (de aici DPN-ul).

Adica ai pacalit omu'? Sau ce tot zici tu acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

:))))
Ce faceti tufete, v-a facut Pisik pofta, programati niste bebei?;)) O sa va mutati toate la odisei si ma lasati singura la club...adica macar pe chatonel si novus ma bazez sa nu ma lase singura pe-aici:)))
Cuscra, esti mortala, auzi tu, sa alegi dpn-ul...lasa copchilu' sa aiba personalitate si sa-si aleaga el data nasterii;)))

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Mada, de ce zici ca nu mai poti intra?
Esti in situatia lui Floric sau treci printr-un proces de...re-branding?

Ma bucur ca am schimbat prefixul impreuna (ma rog, cam in acelasi timp)


Intru, dar mai rar. Raspund corect: B.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

pupiiiiiici
eu pana prind cum e treaba la servici nu o sa intru ziua. oricum dincolo nu intram deloc ziua dar ajungeam mai devreme. aici am timp mult mai mult la servici, dar astept "sa fac ceva purici".
ce sa va zic... program mai lung, drum mai lung.... dar muuuuuuuuuult mai bine. nu am cum sa spun ca am pierdut 2 ore din timpul cu mutzu... pentru ca adevarul e ca am caswtigat de fapt toate orele pe care le petrec acum cu el. Si asta din simplul motiv ca vin binedispusa, fericita, multumita... si am un chef nebun sa ma joc cu el. Dincolo ajengeam si la 3 jumate acasa dar eram toata un nerv, fara pic de chef... stiti voi.
imi place stilul de aici, sunt organizati, avem sedinte saptamanale, stim fiecare clar ce avem de facut, eu cum sunt lipicioasa de felul meu n-am avut niciun stres, ma pup cu toata lumea, ne intalnim la bucatarie si vorbim cu sefii... cu toti din clinica, bem cate o cafea... si inapoi fiecare pe etajul lui
o s ava mai povestesc pe parcurs cum e, acum sunt tare fericita ca am facut nmiscarea asta, macar la nivel de plecat din mediul ala nesuferit si demonstrat ca se poate muuuuult mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Dyana ma bucur tare mult pentru tine Si pentru Mutzu

Olga, mamica lui David iepurasul si 34+

Mergi la inceput