Strugurasi de Sept-Oct 2011 *22*

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Bujo aceiasi parere o am si eu cu medicul si cu speriatul...la fel si cu injectia etc
Eu nici cu faptul ca Mos Craciun aduce cadouri doar la cei cuminti nu sunt de acord.
Pentru ca oricum o sa primeasca ceva, si asta inseamna k am mintit dak nu e cuminte, right?

Girafa sophie este pe http://www.organicbaby.ro/girafa-sophie-p462-cat12

Jade, Maia de la nastere e la intretinere

Si Maia s-a trezit de 2 ori noaptea. pana acum nu se trezea deloc.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Jade, tare primar aveti acolo !!!! Frumos cadou !

Administratorul nostru stie ca "ne-am inmultit", insa pana acum suntem tot 2 la intretinere. Luna asta cand vine promit ca il mituiesc, sa ne pasuiasca macar in primavara
...despre diversificare...nu stiu de ce vroiam sa ma grabesc eu, sa ince de la 4 luni. Pediatra mi-a zis sa ii dau exclusiv lapte cel putin 5 luni. Asa ca astept cumintica sa se faca baiatul mare

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

merci fetelor pt raspunsurile cu intretinerea
T nu este trecut la intretinere si eram curioasa daca administratora ne face un favor sau nu
eu n am intrebat nimic , ca de , n am vrut sa deschid discutia

eu nu stiam de sophie asta si ete ca acu vreau si io ca imi place de numa
Lena , misto site ul de l ai dat acum
si vad ca are mag in Bucuresti , din pacate are program cam scurt , sa vad cum fac sa ajung si eu pe acolo ca au chestii tare interesante


_


de T 4+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Sei eu am cumparat girafa de aici:
http ://www.girafasophie.ro/girafa-sophie

Girafa e usurica, moale, placuta, Mariuca o rontaie cand i-o dau dar nu pot spune ca se da neaparat in vant dupa ea. Cred ca nu prea reuseste sa o manevreze, incearca sa o bage in gura dar de cele mai multe ori isi baga urechile ei n ochi si se sperie, chiar s-a lovit un pic pe pleoapa cu ea. Cel mai mult o place pe Emily pe care o molfaie toata ziua pe toate partile.

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

sophica asta se gaseste si in magazine ?

_


de T 4+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Oana eu inca nu am apucat sa intru pe grup sa citesc ce ai scris tu despre diversificare, o sa incerc sa imi fac timp, chiar sunt curioasa
Mariuca mea nu se joaca singura deloc, azi ca sa pot manca si eu i-am deschis putin televizorul ( doar asa sta cuminte) si m-am simtit tare vinovata ca fac asta, mi-a cam stat supa in gat dar ce sa fac? daca nu mananc ma ia ameteala si scade si lapticul...
ce o fi cu May?

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

mikka ai platit transport pt girafa ?

dupa cum vedeti mi s a pus pata pe ea

_


de T 4+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Da Jade, am platit 16 lei transportul astfel incat girafa s-a dus undeva spre 70 de lei ca pret cu totul intr-un final...




Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Mikka.. pe site-ul ala ma uit si eu, voiam insa un site de incredere.. daca ai comandat de acolo si tu e ok..

Lena
.. iti dai seama ca sunt atenta cu ce baga in gura, ieri i-am spalat o jucarie asa inflacarat ca am rupt-o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

May e bine, Mikka cam fara chef de socializare

Mergi la inceput