Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Carpatina asa deci, keep hitting repeat. Niciodata portugheza nu a fost mai melodioasa nu-i asa? Mandarinuta ma bucur sa citesc despre voi. Pupam mica patinatoare. Veti fi grozavi pe role, tu esti o constitutie atletica, imi amintesc de la inotul de asta vara. Annisia sa fie cum si cind iti doresti nasterea. Tin minte ca la Iasi cind am nascut-o pe Daria erau citeva cazuri de col deschis, nu poti determina exact cit dureaza, poatevfi o zi sau saptamini. Despre reinchidere nu stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Mandarinuta, ai descris perfect Ranca, la fel am perceput-o si eu, stiu ca voi ati fost vara, sa o vezi iarna, este superbbbbba, iar pentru a invata sa schiezi este locul perfect...cu siguranta vom mai merge, daca nu iarna aceasta, iarna viitoare sigur(eu recunosc nu-mi place vara la munte...nu-mi place sa urc)
Legat de patinuar, multumesc, vrem sa mai ajungem si noi, dar am multa treaba, abia m-am intors acasa, am scapat de musafiri azi, asa ca imi fac program cu baiatul, mai ales ca i-a placut la Ranca pe patinuar si si-a dat repede drumul singur(mersul pe role l-a ajutat mult), cat despre mine nu am mai pus patinele de peste 10 ani( ca si schiurile de altfel), dar m-am descurcat, nu s-a spart gheata, asa ca am prins curaj si eu...poti sa-mi spui unde este patinuarul in Cismigiu, chiar la intrarea dinspre metrou Izvor?
Aaaaaa si eu intentionez sa-mi cumpar role la primavara...hihi, nu ma mai pot tine dupa baiat in parc

Anisia, ce pot sa-ti spun, nastere usoara, despre col deschis pot doar sa-ti spun ca nasa mea l-a avut de la 6 luni si a nascut la termen, ai grija de tine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Citat:
citat din mesajul lui luy
Cine este nenea de care vorbeai ? Trebuie sa caut pe youtube, nu ?


uite aici.. http://www.youtube.com/watch?v=26nWMmoANPE&feature=fvsr



Cam minor gagiul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

am intrat si eu sa ma laud cu finuta mea cea inalta si grasana : 53 kg si 3500g
avea dpn pe 27ian dar a vrut sa-si serbeze ziua de nastere cu Rares !

La multi ani frumosi Rares !
La multi ani Ela !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

Carpatina
hai ca mor de ras, stii cine-i fanul nr 1 , de vreo 5 zile ma omoara ?! Puf !!!!!!Daca-ti spun ca in weekend cat am fost afara sambata cu Luiza si Teo , el a cautat pe net si continua sa caute si cand am vanit eu pentru ca nu stia cine canta :))))
canta bine pustiul :)))
imi pare tare rau pentru pierderea suferita ! Condoleante !

Cecilia condoleante !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Ceamica, sa-ti traiasca finuta grasunica si sa va bucurati de ea!!!!

Ati auzit ca s-a apucat si Inna sa cante melodia cu pricinica? Ia sa o ascultati... Mie mi se pare ca e mult mai naspa decat originalul. Plus ca putea si ea sa scoata ceva nou, original, nu sa ia de pe la altii...

http://www.youtube.com/watch?v=xtftVtaK_vc

ANNISIA, mami de YANIS LUCA si suriorul lui ANDREAS FABIAN (37+)


Micul Yanis creste mare

Suriorul lui Yanis

Praslea cel voinic si perele de aur (ca mere avea mama inainte de odiseea in 40 de saptamani)...

"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt!
Credinta-i val, iubirea vânt
Si viata fum!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:


Vale, sa vezi ce mica e lume!Partenera lui Alex de dans este Alexandra, fetita Mianei Cana, care te stie foarte bine. Intamplator ii povesteam de tine, dat fiind ca si ei au venit de la clubul vostru.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Hei, salut! Inca nu v-ati dat jos din pat sau v-ati saturat de munca la ora asta? Eu m-am saturat de somn. Sau nu?! E bine domnule sa stai acasa. E beton. Fetele care mai vreti un bebe, luati masuri organizatorice!!! Hihihhi...

ANNISIA, mami de YANIS LUCA si suriorul lui ANDREAS FABIAN (37+)


Micul Yanis creste mare

Suriorul lui Yanis

Praslea cel voinic si perele de aur (ca mere avea mama inainte de odiseea in 40 de saptamani)...

"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt!
Credinta-i val, iubirea vânt
Si viata fum!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Eu sunt la categoria satula de munca. Dar trebuie sa mai indes pana la finalul programului.

Dar nah, organizatoricele de tip BB nu-s de mine. Nu mai zic ca e o situatie temporara. Odihna asta iese pe nas in perioada titirez intre copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani Rares de mami Prisi!

Sa ai o viata lunga si frumoasa!



=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput