BubuLMA Ioana,Yannis,Lukas,Andrei,Mihai,Stefan-124

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata
La multi ani! DRAGOS,REBECCA SI LUCA!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

LA MULTI ANI SIMO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

Buna dimineata!

LA MULTI ANI!!!


REBECCA!
LUCA!
DRAGOS!


Sa cresteti mari,sa fiti sanatosi si sa aveti grija de mamicile voastre!

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:


La multi ani Rebecca Andreea!!!
La multi ani Luca!!!
La multi ani Dragos Zian!!!

Sa fiti sanatosi, voiosi si sa aveti parte numai de bucurii.


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI REBECCA ANDREEA!

LA MULTI ANI LUCA!

LA MULTI ANI DRAGOS ZIAN!

SA FITI SANATOSI SI SA CRESTETI MARI SI FRUMOSI!




Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

neata si de la noi,
LA MULTI ANI PENTRU TOATE BUBURUZELE CARE AU IMPLINIT 1 ANISOR, SA CRESTETI MARI, SANATOSI SI SA VA BUCURATI PARINTII;
LA MULTI ANI PENTRU CELE MAI SPECIALE DOAMNE PE CARE LE-AM INTALNIT IN VIATA MEA: ZIKI, MAYANE SI SIMO , sunteti minunate;
nu am mai avut deloc timp sa fac nimic pentru ca de luni incep munca si imi petrec orice minutel cu strumfa mea draga; ma apuca groaza si disperarea ca trebuie sa ma duc la serv , dar asta este oricum de la 1 iulie stau iar acasa ;
despre piticul din burtica este foarte bine, am fost miercurea trecuta la doctor, ne-a spus chiar ca el crede ca este tot fetita ceea ce ne-a bucurat maxim (tot fetita ne dorim si noi), dar vedem mai sigur pe 23, 24 la morfo;
s-a trezit, revin...

Roxana mami de Maria-Sofia si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI SHINES! O SUTA DE ANI SA TRAIESTI SI SA TE FERICESTI ALATURI DE FAMILIA TA! TE PUP!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

lori, sigur n o sa ne creada

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

LA MULTI ANI SIMO!!!
Multa sanatate, fericire, iubire si sa ramai la fel de minunata!


Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

LA MULTI ANI REBECCA ANDREEA!
LA MULTI ANI LUCA!
LA MULTI ANI DRAGOS ZIAN!

Sa fiti sanatosi si norocosi!!


LA MULTI ANI SIMO, esti o mamica, o femeie si o prietena deosebita! Sa iti dea Dumnezeu pe masura sufletului tau bun!

Of, Piscotel, imi pare rau de cate tragi cu bonele astea.... Eu am apelat la o agentie pentru o bona part time, sa stea cu Miru seara , pana la 7, ca eu ma intorc pe program intreg de luna asta si as fi vrut sa nu o las asa mult la cresa. Ti-ai gasit. Dupa o luna m-a sunat tipa de la agentie sa imi spuna ca ea crede ca nu e criza in Romania, ca niciuna din femeile pe care le avea in baza de date nu accepta program dupa masa. Uite, asta e o treaba care ma dispera in Romania: ne plangem ca nu avem posibilitati de a ne ridica nivelul de trai, dar facem atatea mofturi... Pai sa mai aud eu pe vreo tanti pensionara ca nu-i ajunge pensia, ca e apta de a lucra ceva, ca se inscrie la o agentie ca bona, dar refuza din cine stie ce motive! Si la tine e si mai grav, ca tu ii dadeai un salariu intreg! Pai cam atata am eu salariul!

Zumzu, ce bine ca ai revenit, se simte ca ai totusi un tonus psihic mai bun!

Despre LP/lapte de vaca. Eu as vrea sa ii dau LP inca un an cel putin. E imbogatit cu vitamine, laptele de vaca nu prea are altceva decat calciu..Ma gandesc ca vor mai fi perioade in care se va imbolnavi si va refuza mancarea solida...atunci macar din lapte sa isi ia vitaminele. Openea mea, vorba lui Lori!

Am ceva de lucru, revin.

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput