BubuLMA Ioana,Yannis,Lukas,Andrei,Mihai,Stefan-124

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Seara buna!!

Va multumesc fetelor pentru urari,asa bine a fost sa deschid paginile si sa vad atatea ganduri bune.Minunat!!!

Noua acum ne-au plecat musafirii,neasteptati.Aveam alte planuri,da na...ce sa facem.

Va pup,ma retrag spre dormitor,ca maine sunt singurica,sotul pleaca la ski,dar se intoarce seara.

Noapte buna si vise placute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:


LA MULTI ANI Yannis !



LA MULTI ANI Lukas Christian !




LA MULTI ANI Andrei!




LA MULTI ANI Mihai!




LA MULTI ANI Stefan !




Sa fiti sanatosi puilor,sa aveti noroc in viata si tot ce va doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:




LA MULTI ANI YANNIS!

LA MULTI ANI LUKAS!

LA MULTI ANI ANDREI!

LA MULTI ANI MIHAI!

LA MULTI ANI STEFAN!








"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

La multi ani

YANNIS

LUKAS

MIHAI

ANDREI

STEFAN

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sa traiti multi ani sanatosi si fericiti alaturi de parintii vostri!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

sa raspund la ce-mi mai amintesc:

roxx - nu am acum oscilo in casa; am sa ma uit in farmacie sa-ti zic ce ingrediente au.

rezolutii 2012:
-sa slabesc;
-sa petrec mai mult timp cu sophia, cu familia, cu prietenii.
-sa citesc mai mult;
-sa vad mai multe filme
-sa mergem intr-o vacanta la cald cu totii
-sa nu mai aduc problemele de la servici cu mine acasa
-sa scriu mai des pe forum :)
-sa manac mai sanatos
-sa fac mai mult sport

schimb un pampers si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

LA MULTI ANA shubulina si IOANA !!! cu intarziere, scuze, dar acum ce am mai apucat si eu sa va prind din urma...

tunde - ce mesaje de la multi ani frumoase si colorate scrii tu. cand ma fac mare vreau sa invat sa scriu urari asa frumoase ca tine

catalina - bun revenit. poze si impresii din spania? de multa vreme visez si eu la barcelona, dar cu visul am ramas deocamdata. in schimb ascult multa muzica spaniola si am inceput sa rup si-un pic de spanioleasca; adicatelea asa, un muchas gracias, cuidado si din astea...

maimutico -chiar, cum stai cu spaniola? muy bien sau muy malo?







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

lori - condoleante; m-au trecut fiorii cand am citit prin ce ati trecut tu si andri.

asa va dati seama ce in urma eram eu cu cititul; dezgrop subiecte de care a uitat toata lumea :)

-mayane - imi insusesc si eu ultim ata rezolutie; si eu vreau sa fiu mai intelegatoare cu sotul; de fapt mai iubitoare; si sa petrec mai mult timp cu el; ca acum sunt ori la servici, ori cu sophia; rarele momente cand suntem impreuna sunt obosita, stresata sau pe fuga.
in ritmul asta, mare lucru daca nu ma lasa pt vreo infractoare zburdalnica si doritoare;




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

acum am citit maimutico, te intorci in tara?

ziki - nu citi impresiile fetelor care au inceput serviciu; s-ar putea sa nu mai vrei sa te intorci la munci;
eu inca nu m-am obisnuit; ajunga rupta de oboseala acasa; stau prea putin tp cu sophia, cand sunt la munci ma gandesc la sophia, cand sunt cu sophia ma gandesc la munci; am senzatia ca nu fac nimic cum trebuie, si mi-e ciuda pe mine de numa'

gata, ca termin capitolul de una singura;
va mai scriu cand mai prind o seara linistita ca asta :)

sanatate la bebei si pupici la mamici



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Neata, neata!

La multi ani pentru ieri piscoatei Ioana Alessia, sa le aduci numai bucurii parintilor tai!
La multi ani Ana! Sa fii tot frumoasa si voioasa pana la adanci batraneti!

La multi ani multilor sarbatoriti de azi: Andrei, Stefan, Mihai, Lukas si Yanis! Sa fiti sanatosi si sa aveti o viata usoara!

Catalina bine ai revenit.

Fetelor, multumesc de intrebari. Noi suntem bine. Eu mi-am revenit repede dupa o noapte, o zi si inca o noapte de rau maxim si m-am reintors in campul muncii. Razvan e si el bine. E inca la regim si nu ii place de loc, plus ca pofta de mancare nu mai e cea din-ainte. Aseara am bagat o masura de lapte normal in laptele fara lactoza ca sa trecem incet-incet la lapticul lui (intr-o saptamana) si a cam plans peste noapte. Nu stiu daca de la burtica sau altceva.
La servici e bine, recuperez dar trebuie sa recunosc ca sunt praf! Fara nicio gluma va zic ca mi s-a atrofiat creierul. Nu retin nimic, reac tionez greu. Ma uit la fata care e in locul meu si o vad agitata, in priza, luand decizii rapide si nu imi vine sa cred ca asa am fost si eu si ma gandesc cand voi redeveni asa. De la 1 feb imi preiau jobul si parca nu ma simt in stare.

Relusha da-mi, te rog, o adresa de mail pe PM.

V-am pupat! O zi frumoasa sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Am ajuns la servici. Mi-am adus aminte sa mai scriu ceva: proba de urina nu au resit sa ne ia nici macar in spital, asa ca sa o faci acasa mi se pare SF. Pampersul era plin si punga goala, desi putza era in punga. Nu stiu cum ...
Zumzu eu nu am facut analize medicale la reangajare. Cred ca la stat se fac.

Mergi la inceput