BubuLMA Ioana,Yannis,Lukas,Andrei,Mihai,Stefan-124

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

MIMO, eu am luat homeogene. Tre sa iei multicele, cica 1 pe ora, n-am luat eu chiar asa des, dar a fost ok. Plus cantitati industriale de ceai de ceapa, pe care il poti indulci cu miere. Functioneaza garantat.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Multumesc, Roxx.
Ceai de ceapa Imi fac maine, daca nu-mi trece.
Azi am incercat ridiche neagra cu miere - bleah; am inghit-o cu noduri. Am bagat de-a ceaiuri calde si f. calde cat pentru 2-3 zile.

Sa ma laud si eu putin Am mai slabit nitel - dat jos de pe fund si de pe burtica, asa ca mi-am luat panatloni marimea 36 (imi propusesem sa nu-mi iau nimic nou pana nu incap in hainele vechi). Dar targetul este sa incap intr-un costum de la Dika marimea 34, pe care am dat ceva banuti si care are inca eticheta.


Luca Alexandru, minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Roxx, esti de milioane
Am gasit Homeogene in casa. Nu stiu de cand il am (probabil de cand am fost insarcinata), dar ma bucur foarte mult

Luca Alexandru, minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI IOANA ALESSIA !

SA FII SANATOASA, IUBITA SI NOROCOASA!


Luca Alexandru, minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:



LA MULTI ANI
IOANA ALESSIA



Sa cresti mare, frumoasa si sanatoasa, sa ai parte de iubire si noroc.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns de_ea spune:

La multi ani Ana!!!iti doresc multa fericire ca meriti din plin!!!

Andreea, mami fericita de printesa Medeea 14.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Salutare adunare!

Am citit, m-am ingrijorat, m-am emotionat, am invatat, am de raspuns, am de comentat, dar acum am uitat !

Totusi....

Un cald "La multi ani, sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!", buburuzeilor care au facut un an in ultimele doua saptamani!

La multi ani cu mare drag unor fete si femei formidabile, Mayane, Ziki, Shines!

Lori, o mare, mare imbratisare! Grele sarbatori ai avut!

Doloress, ca de obicei, ma gandesc mult dupa ce citesc ceea ce scrii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:


LA MULTI ANI
SHUBULINA




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

La multe lunite
MARC, ALEXANDRA si ILINCA!




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Eu m-am intors zilele trecute din Spania. Sarbatori cu raceala (boala ) si cu persoane nu neaparat in mare sintonie cu mine. Dar a fost o schimbare.

Nu am luat-o pe Sara si cred ca bine am facut. Mi-a fost tare dor de ea. Totusi, in afara de faptul ca nu ar fi fost locul ei in multe drumuri cu masina, frig rau in prima noapte, imi dau seama ca o pauza de mamicie, pentru mine, a fost binevenita.

Rezolutii, hmmmmm.... nu am, nu am avut, dar ideea ma pune bine pe ganduri.

Da, si eu am nevoie de bani, bona, psiholog, intelegere cu cei din jur, in orice ordine ar fi, numai sa fie . Sunt intr-o perioada in care traiesc de pe-o zi pe alta, mai mult nu pot , dar abia astept sa ies din asta (oare se va intampla ?).

Ahhhh, si era sa uit:

Cu drag o mare, mare imbratisare si sa aveti un 2012 incredibil de frumos!

Mergi la inceput