FIV cu ovocite donate(7)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor...

apalina...bravo pentru ca totul a iesit f bine la et, acum totul depinde de tine, sa fii linstita si sa-ti reiei activitatea zilnica, doar ca cu multa atentie!vii in ro?asa ma bucur pentru tine, ieri pe la 12 ma gandeam la tine...si imi yiceam ca deja sigur ii ai pe prichindei in burtica!...sa de+a Dumneyeu sa fie lipicioasi si sa ramana amandoi cu tine si sa+i aduci pe lume peste 9 luni!
te pup si asteptam vesti despre evolutia ta si ce stari ai...sa stim si noi la ce sa ne asteptam!....a dea Dumneeu sa fiie un rezultat pozitiv saptamana viitoare si sa fii si tu sufocata de intrebari cum e mami_vreau acum!
va pup pe toate si duminica placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

tocmai mi-a venit menstruatia cu anticonceptionale, a doua luna....oare e de bine ca macar imi vine cu anti?stiu ca daca nu as mai lua nu imi vine....maine ar trebui sa merg la medic sa-mi refac analiza de FSH< LH si E2...dar mai stau o luna...sa am 3 luni de anti...si sincer nici nu dispun de atatia bani zilele astea...of of.....va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

buna fetele
miracol nu te mai necaji atat, nu stii ca in situatiile noastre nu merge totul uns? stai linistita ca incet incet se rezolva ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

apalina tu cum ai platit? cash(euro) sau card? si cat? 4500 euro (cu tot cu avans)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

Buna smaick!
esti pe aici? ti-am scris ieri PM.
Ce stii despre plata cu cardul? pot sa dau datele de pe el inclusiv nr. de pe verso?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

buna cocolino
gata ai pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

buna, fete cucuiete,

am intrat la rugamintea lui mami_vreau, care se afla la spital pt o mai buna supraveghere a colului si pt ca psihic se simte mai bine aproape de dri. este bine, are tonusul excelent, o groaza de prietene cu burti pe acolo, stau toate cu paturile pe caramizi (cum am stat si eu vreo 4 luni si ceva). sa ii tinem pumnii si sa stea cat mai mult la pat, pana la DPN!va trimite gandurile ei bune si va mai scrie cand va avea vreo conexiune la net.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

adi transmite-i te rog frumos toate cele bune, sa stea cuminte si relaxata. o asteptam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

adi multumim ca ne tii la curent. Mami ne lipseste de citeva zile. O asteptam sanatoasa si in siguranta pe ea si pe bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

smaick iti scriu aici daca nu te descurci cu PM.
Ti-am scris: o cutie Estrimax contine 3 blistere * 28 tablete = 84 tablete la pret de 21 euro.
Tratamentul pina la punctie contine 50 tablete max 60.
Cred ca mami s-a referit la 2cutii de 28 tablete cu 10,50 euro
Farmacia imi spune sa transmit numele colegelor pentru care comand: eu = 1cutie
elenus = 1 cutie
luck = 1 cutie
smaick = 1 cutie
Ma gindesc, daca sunteti de acord sa scrieti fiecare coordonatoarei sa-i comunicati ca am facut o comanda unica pentru Estrimax si sa obtina pentru voi reteta de la medicul vostru pe care sa o trimita farmaciei.
Sau alta varianta, scrieti direct la farmacie ca sunteti pacientele clinicii, dr...., si confirmati ca facem o comanda unica.
Eu am trimis adresa mea, voi trimte si datele cardului, in legatura cu reteta va rog sa va ocupati voi.
Farmacia cred ca are nevoie de confirmarea voastra ca nu cumva eu sa-mi insusesc medicam. in numele vostru.
Ati vazut in PM: "Please could you write me patient’s names of Dr. Stelc? I need to arrange prescriptions."
(dr. meu este Stelcl, au inteles ca suntem colege la acelasi dr. nu la acceasi clinica)

Mergi la inceput