Bubu- LMA Stefan,Serban,Eva,Alexia,Bogdan ! (123)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata

relusha sarumana de cafea
LA MULTI ANI IONILOR/IOANELOR!!!!!
LA MULTI ANI TUDOR MATEI! sa cresti mare si frumos si sanatos


noi inca nu mancam din troaca comuna, adik daca fac o ciorba da, manca si ei, dar altceva mai rar
inca le gatesc separat, mai ales acum cu situatia lui RAzv

RAzv a vomat iar azi noapte, e trecut pe LP fara lactoza si tot mi a facut figura sa verse

abia mananca, abia bea ceva, pampersul lui abia daca e ud, azi noapte pe la 2 il schimbam de kk, l am auzit foinduse la un mom dat si cand am dat sa ma ridic sa pic din picioare de miros....clar ca are ceva intestinal, astfel nu mi explic de ce ar putii in halul ala

toata noaptea am stat sa l pazesc, ba in brate, ba in scoica, ba in patut.....a baut niste ceiut dupa ce a vomat, apoi la vreo ora niste laptic, ca se auzeau cum ii chiraie matele...mor ca nu mananca nik

de azi il trec pe ercefuryl, poate poate isi revine cu burtica, ca nu se poate s o tina asa la nesfarsit, se usuca de tot

aseara cat au dormit ei, eu am invartit niste pricomigdale....cine credeti ca manca, Robi, ca tacsu nu se poate abtine sa mance in fata lui si Robi cum e pofticios a intins mana, una i a dat, dar destul, ca astea sunt cu zahar, albus si nuci, sa vedem azi daca a avut vreun efect nedorit....am ramas cu gura cascata cand l am auzit ca i a dat una, eu nu eram de fata, ca de regula el e impotriva datului dulce si coca la copii...in fine, ia dat ca sa il faca sa taca ca il apucase urlaciunea

ce planuri marete au fetele mele....eu n am nik, nu mi place sa fac planuri ca nu mai iese nik...om rai si om vedea

pupi
















mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

~neata~!



La multi ani Tudor-Matei!


Am fost la laborator sa-mi fac exudatul..am vb acolo cu o dactorita...cica trebuie sa mai astept sa treaca alea 5 zile de injectii..daca nu isi revine trebuie schimbat tratamentul pe cefotax!abia astept sa fie luni!sa-l duc la control.
Tati saracu..a vrut sa se intoarca de la Budapesta..sa nu-si mai continuie drumul...poate de maine e mai bine si atunci a f 1600 km degeaba..i-am spus sa mearga mai departe.Biletele sunt platite de mult...nu e vina lui ca a intervenit boala asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Neata!

Tunde, uite ce mi-a raspuns sora-mea:

Doctors in romania are shit.
Cele 3 dg sint complet diferit clinic la examinare!!
Unu la mina gentamicina nu se mai da
Doi la mina steroizi injectabili sint gresit complet.
Deci eu cred ca first dr was correct. Go back to that one.
Dear me, u must move to london!

Sper sa te ajute. Eu am mare incredere in tot ce zice ea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

LA MULTI ANI CELOR CARE ISI SERBEAZA ONOMASTICA DE SF IOAN!

Gabiromt'MERSIIIIIIIII'mergeti si va mutati pana sunteti tineri..nu veti regreta
Doloress;Eu cum sa ma schimb sa nu mai fiu asa negativa?sa nu mai fac haz de necaz din orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Neata!

Fetelor,imi pare tare rau ca aveti puiutii bolnavi.Tare,tare!!!Nu stiu insa ce sa va zic,al meu nu a avut decat muci o data si pojarel.Am facut in schimb toate vaccinurile,habar nn-am daca au sau nu vreo legatura,dar le-am facut pentru linistea mea.


Intrebare intrebare...SI-A FACUT CINEVA LIPOASPIRATIE?Aveti idee cat dureaza perioada de recuperare?Doare tare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

ana, a colega de serviciu si a facut, din cate spunea cica doare ca draq
acum poate depinde si de la om la om
cum iti este piciorul?

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Mire,sarumana.

Picioru...ca dracu Topai prin casa in celalalt...Mi-as dori sa fiu mai poarca si sa stau numa in pat,pe motiv de durere.Bleah.


Acu-s singura cu fi-miu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

LA MULTI ANI IONILOR SI IOANELOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Buna ziua si de la noi pe anul asta!

As vrea sa urez La multi ani Frumosi tuturor sarbatoritilor de pana acum, mai ales celor pe care nu i-am "prins" pe FB.

saptamana viitoare o sa iau si eu din nou laptopul in brate sa mai prind din urma - banuiesc ca unele dintre voi ati inceput serviciul, ceea ce mi se va intampla si mie luna asta, asa ca voi avea mai mult timp de forumit.
Mult succes tuturor la lasat cu inima cat de cat usoara copilasii in grija altcuiva, la inceput serviciul cu bune si cu rele, la adaptat noilor situatii

Eu de saptamana urmatoare o sa stau cu bona sa vedem cum se comporta unii cu altii, si apoi de pe 23 - off I go. Nu mai am chiar asa gandurile negre de la inceput. Ca sa va zic adevarul, cand dau de nori negri prin cotloanele mintii mele, intru pe pagina de aparatmente de inchiriat in si ma uit la cele din zona unde am ales sa locuim si imi trece totul, aproape ca imi da aripi...



As vrea sa urez La Multi Ani si Ioanelor si Ionilor de azi, si multa sanatate tuturor.

Sper sa mai intru in curand. Pupicei tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Shubu/Ziki;va pup cu drag

Shubulino;de unde vrei sa-ti aspiri ?Eu n-am informatii..dar mi-as face sanii mai incolo..macar la batranete sa arat beton!baba betoana!

Ziki;bafta mare la toate..iti urez din tot sufletul

Mirelush;vroiam sa-ti zic daca kk puteeee tareeee atunci e cv infectie gastro...Cand avea Sonia viroza aceea cu scaune apoase..pfffai mi-a strambat nasul



Mergi la inceput