Bubu- LMA Stefan,Serban,Eva,Alexia,Bogdan ! (123)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Mada eu zic ca cel mai important e sa se hidrateze, adica dc nu bea laptele ala sa bea ceai si apa si poate papa altceva deocamdata.
va pup


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Mai am ramas datoare pe aici cu niste sedinte foto.Deocamdata nu am dispozitia sufleteasca necesara...incerc sa imi revin.dar nu v-am uitat sa stiti


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Mirela, eu am reusit sa ii recoltez lui Darius din prima la baie,spalat,sters etc si apoi i-am pus mana mea rece pe ousoare si a facut in cateva secunde-asa ne-a invatat o asistenta. Dc nu ti se pare prea "barbara"metoda poate reusesti.cu punga ne-am chinuit si noi mult si bine


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian_feb2011 spune:

fac capitol




Odiseea noastra
Blogul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

da..doar eu bantui pe aici.ce sa mai povestesc?

la intoarcere de la revelion a facut Darius kk in aeroport,si zic hai sa il schimbam ca na, sa nu ne injure lumea in avion. Dupa ceva "tras de sfori" si interventii am fost dusi la un salon mama si copilul care consta intr-o camaruta asa cat o debara care avea un pat.Si Darius se umpluse tot...(era si deranjat un pic). am consumat doua pachete de servetele pampers sa il scoatem de acolo cat de cat onorabil .am aruncat la gunoi bodyul si dresul si l-am incaltat in manusi
spre sfarsit am deschis usa, efectiv ne luase cu rau si pe mine si pe al meu:ne-a intrbat dc avem nevoie de ceva:de aer..
Intrebarea cu apa n-aveti era retorica, aveau dar rece si la baia aia pe unde treceau toti.



Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Si Darius ainceput sa mearga in picioare, cate un pas doi facea el de acum o luna dar acum merge asa cat o lungime de camera-e cetateanul turmentat


Hainute de vanzare

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Lori,Roxx am facut si eu un tort din brosura aia cu torturide la practic:cel cu smochine-pana la urma a iesit ok, desi am comis-o de multe ori pe parcurs. Oricum din pacate mi se pare ca retetele sunt foarte prost scrise, nu se scriu toti pasii, nu se descrie f bine.dar nu ma las


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Buna dimineata,

o calda pentru cine doreste....

BOGDAN ALEXANDRU , buburuza de shubulina sa cresti mare, sa fii sanatos, fericit si implinit alaturi de cei dragi (scuze de intarziere)

REBECCA ANDREEA buburuza de GABIU

LUCA buburuza de ANKA_MARIA multa sanatate, fericire si bucurii alaturi de cei dragi

si acuma vine si tratatia din partea noastra.... care ce doreste, dupa placul inimii.....

nu imi vine sa cred ca a trecut 1 anisor....a trecut mult mai repede ca si la R....

nu avem nici un plan de petrecere.....asta din lipsa de pieteni apropiati.... am luat un tort cu capsuni, arata tare bine si diseara dupa ce vine tati de la munca o sa mancam in oras....

Shines LA MULTI ANI! mamico draga, sa fii sanatoasa, fericita si bucuroasa alaturi de puisorii tai si sotul iubit! un buchet imens de si multi calda

merg sa mai citesc si daca am ceva de zis revin....

va si sa aveti o zi minunata.....



Mergi la inceput