Ingineri fosti, viitori...(38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor ....mai bine zis Pisi ca numai tu ai mai intrat.

Si eu ca si tine ma tarasc pe aici prin campul muncii. Capul imi vajaie de asa de multe chestii care alearga prin el...

Cat despre kg adaugate - eu n-am indraznit sa ma urc pe cantar dar ma lupt pe la sala cu arsul lor.

Eu va pupic si va doresc un weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor

Nimeni, nimeni...

Eu ce sa va zic: am avut un weekend placut cu soata mea aici. Ieri a plecat si am ramas iar singura...

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Goood morning, everyone!

Iaca, vin eu cu si sa nu mai fie Cristinica trista si sa mai scot si alte fete din barloguri.

Cristina si eu am avut un WE ok, am fost si-n vizita la neamuri, in judetul vecin (Arad) am facut si curatenie, spalat, calcat, gatit, pregatit pruncimea de scoala/gradinita, l-am tuns si pe Vladi ca era cam pletos, ... de toate! Am fost intr-o forma maxima!

No, va tzuc si va las in compania muzicii!
P.S.Sper sa va placa melodia. Eu am auzit-o aseara la Maruta si mi s-a parut draguta.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Pisi ma bucur ca ai avut asa un weekend plin de evenimente si de zumzaiala.

Eu nimic spectaculos: servici, sala, acasa si tot asa. Joi ies la film dar nu stiu ce voi vedea.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Goooood morning!

Pana la urma tot trebuie sa mai iasa cineva din barlog, asa ca va invit sa serviti micul dejun si cafeluta impreuna cu mine, alaturi de invitatul special de azi:



Va doresc o zi ca in paradisul romantic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Pisi sarut mana de bunatati! Cat despre apelul de dimineata eu l-am scapata ca fusei ocupata pana peste cap: sala de dimineata (am facut prima alergare de anul asta), toata ziua la servici cu o firma si inca la servici acum.

Mai tarziu om mai vedea.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

La mine nu prea buna ca eu sunt turmentata rau dupa doua nopti de nesomn aproape deloc. Nu ma ia somnul. Nu am probleme, nu am griji dar nu stiu ce am.

In rest toate bune si frumoase, aici o vreme de kko ca ploua si asta ma face si mai deprimata.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata.

Pai nimeni, nimeni?

Eu ce sa va zic: weekend placut. Eu maine ma duc la o nunta.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

salutare
Apar eu in miezul noptii . Acum mi-am terminat treaba . Am intrat doar sa va spun ca sunt bine, sper sa imi fac timp si de povesti zilele astea.
Dimineata va rog sa imi pregatiti portie dubla de .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Dau eu cafeluta!

Eu nu beau, dar le las aici pentru cine mai vrea.

Buna dimineata!
Dau o raita pe aici sa vad ce mai faceti. Eu fac bine. Chiar daca nu ma bucur deloc ca am revenit din concediu de doua saptamani, a inceput scoala de o saptamana, dar eu am si uitat ca am avut concediu si vacanta. Greu vin, repede se duc. Nici n-am apucat sa va povestesc ce am facut de sarbatori. Craciunul l-am facut acasa. A venit si sotul la timp ca sa impodobim bradul. Am gatit mult, daca ma raportez la "standardele" mele, am si mancat mult.
In preajma revelionului am plecat spre Bucovina, impreuna cu cateva familii de prieteni. A fost frumos, dar desigur ca a trecut prea repede.
Acum sunt iar intepenita in rutina zilnica si cu greu reusesc sa mai rup timp pentru mine.

Va urez numai bine, fetelor, si ne mai auzim pe aici...

Mergi la inceput