Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (104)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Alina, Mary, Lavinia va multumim pentru aprecieri!

Alina, inca nu este gata tortul...am cam lalait-o pe aici sa traga bine siropul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

uitasem sa va spun....si ca sunt asa de happy!!! peste o saptamana vine mami!!!! yupiiiii...de abia astept!!! asa ca m am pus pe treaba..tre sa ma ingras vreo 2 kg pana vine ea....ca altfel imi face capul patrat!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

uitasem sa va spun....si ca sunt asa de happy!!! peste o saptamana vine mami!!!! yupiiiii...de abia astept!!! asa ca m am pus pe treaba..tre sa ma ingras vreo 2 kg pana vine ea....ca altfel imi face capul patrat!!


mamica implinita cu 2 comori !!

superrrrrrrrrr taree! Eu vreau sa mai slabesc tu sa te ingrasi ...tu vrei fix kg care ma incurca pe mine. Dca vrei ti le trimit colet prin curier super rapid. Ma bucur mult ca vine mami a ta...noi in aprilie venim in tara pentru mot...Chia Luchi al tau luna viitoare face un anisor ....cand a trecut anul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

tot incerc sa gasesc si eu un loc unde sa pot sta pe net...unde sa nu ma atace Luchi


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

daa ally...asta ne intrebam si noi astazi.... am deja junior nu bebelus
deja tre sa incepem sa ne gandim ce organizam pt motz....unde...etc


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

al meu junior de la ora 17 pana acum a facut kk de 3 ori...si inca de 2 ori pana la 17

ufffff tre sa fug ca vine cu vitezaaaa......


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

yasmi e superb Lucas abia astept sa o vad si pe a mea facand primi pasi cred ca am sa plang de fericire

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Buna ziua din nou!

Am tortul in curs de desfasurare dar am intrat pe fuga sa va spun ca am pus poze cu Duracell-ul meu scump si iubit!!!

Va puuuuup pe toate!


Eduard Andrei 02.04.2011



superb ca de obicei si cu gurita pana la urechi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

seara buna

noi tot asa pe seara ne adunam pe acasa! am zis sa intru sa va pupacesc!

daca tot m am laudat ca L merge singur am zis sa aduc si dovada am facut un fff scurt filmulet cu L cum merge in picioare , nu am reusit mare lucru ca atunci cand vede ca ii fac poze/filmez nu mai vrea decat sa imi ia tel

incerc sa il incarc.


mamica implinita cu 2 comori !!



superb...absolut superb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ha ha!! ha!!

eu cu cele 2 kg in plus... tocmai ce m-am cantarit si aproape le am deja ....si am si o pofta de mancareeeee ....jaleeee.......nu va zic ce imi era pofta sa mananc si tocmai am executat.... iar acum am inceput o cioco milka...yamiiii....sigur nu scapa nici un patratel teafar...hi hi...si mananc pe ascuns, sa nu ma vada fii'mea....ca vrea si ea


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput