Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (104)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Multumim pentru urarile de ieri!
Va pup!
Nu am timp sa va scriu mai mult ca am de facut curatenie prin casa si sa calc.
Am venit ieri si vineri iar plecam. Practic noi stam doar 4 zile pe saptamana acasa, timp in care desfac bagaje, spal, calc, curatenie, mancare pt Dari, apoi iar bagaje, iar plecare. Ma simt ca tiganul cu cortul
De dimineata doar m-am jucat cu Daria si am dormit amandoua de la 9 la 11.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


yvyana, felicitari pentru progresul lui L . Ce de dintisori are si ce vorbareata.

S-a trezit Eduard si nu mai pot scrie la restul fetelor . Va rog nu va suparati...Moulineta, Cami_Antonia, Mari_m85, Ioanna, Ionales, DyaDya, Dinora, Salo, Yoni, Happy, Iparpala, Deea, un imens petru toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Nu am apucat inca sa va citesc, dar sa va scriu si despre noi. Rares e foarte vioi, merge de manute,imi vine sa ii mananc pulpanele , asa e de dulce. De zapada nu a fost incantat , desi era la zapada si eu ma bucuram ca un copil, dar lui nu i-a placut. Nu a vrut pe jos, doar in brate, dar a fost bine si asa. Il ningea si se uita asa mirat.

Ally si tie ti-am trimis mesaj de Revelion. L-ai primit?

Ma duc sa mai citesc putin din urma, cat apuc, ca Rares e in premergator si cand se plictiseste trebuie sa il iau.

Moulineta daca mai ai retete, sa ne mai scrii, ca eu am notat-o deja si vreau sa ii fac lui Rares/


Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hello fete dragi!!

strumf, hai nu fi nerabdatoare...in curand, peste o saptamana asa pun si poze!

vai juniorul meu e tot mai curajos de la o zi la alta....acum o ia la pas dintr-o camera in alta... am reusit sa ii mai fac un filmulet acum 20 min. parca e ceva mai clar...merg sa il incarc.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Yasmi ce fain merge Lucas!!! imi place ce balans fata-spate are!!! iar tu ai o voce tare placuta! pentru amandoi!

Ally Edy merge!!! doar nu degeaba e Duracell

Lalely nici eu nu am pus zahar

Viss minunat v-ati distrat acolo! e tare dulce Sonia toata plina de tort!

Mandreeac zapada ii rece si uda bine ai revenit

Irinuca spor la smotru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

moulineta nu e usor mami cu echilibrul.... stii cum e... asa ca si dupa 1 pahar de tarie :))


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

pauza pt cap nou

Alexina aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

CAPITOL 105

Mergi la inceput