Topicul lunii - castigatori

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

felicitari, Simonna! merita titlul de "Mesajul forumului", nu doar al lunii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Felicitari, Simonna !


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena


U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Felicitari Simonna!

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:

Ladies, pentru cuvintele frumoase, Mianna, pentru ca ai propus mesajul si, tuturor celor care l-au citit.

Am aflat de premiu ieri seara, de atunci procesez cam cum sa zic "multumesc" fara sa fiu patetica sau exagerata. Asta pentru ca apreciez mult faptul ca din toate mesajele propuse pentru luna decembrie - pe care le-am citit si recitit - a fost ales al meu, singurul meu merit fiind ca am exprimat o stare a mea si o credinta personala, prin comparatie cu kari sau denisa sau tzitziri care si-au deschis inima si mi-au adus lacrimi de emotie!

Pentru mine DC e un fel de "my own personal happy place" virtual, m-am format ca mama aici si tocmai ma pregateam sa-mi "cadorisesc" singura o zmeura pentru cit de putin am participat/combatut aici in ultima vreme cind a venit premiul asta. Parca-i un semn ca nu de "zmeuri" am nevoie, ci sa ma iau in serios si sa particip mai mult la comunitatea care este DC.

Asa ca, ladies, o sa ma auziti mai des, it's a promise!

Si, desigur, multumesc pentru premiu!

Simonna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:

Si... tobe pe fundal... s-a primit! Acum se citesc instructiuni si se incarca acumulator... Multumesc inca o data!

Simonna

PiEs: Intrind sa spun ca am primit premiu mi-a cazut sub ochi mesajul Miannei si-am vrut sa ii spun multumesc pentru vorbele calde, asa ca l-am aprobat... Imi dau seama ca poate nu e clar de ce l-am aprobat, asa ca si spun: Multum4esc,, Mianna, imi fac mare placere cuvintele tale! :)
S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Premiul pentru mesajul lui Ianuarie 2013 se acorda lui Brigit pentru frumosul sau mesaj.
Il puteti citi aici: http://forum.desprecopii.com/forum/TopiculLuniiList.asp?y=2013&m=1

felicitari Brigit - astept in 7 zile sa imi trimiti pe PM: nume, adresa si nr de mobil ca sa iti trimitem premiul.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Extraordinar si emotionant mesajul lui Brigit.
Felicitari !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Emotionant! Felicitari, Brigit, intr-adevar meriti acest premiu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Va multumesc tare mult, nu ma asteptam ,de fapt nu stiam de nominalizare ( lavi )
E prima data cand am vorbit despre nasterea puilor mei, mult timp mi-a fost f greu sa povestesc ce si cum s-a intamplat ( nu doar pe forum, ci si apropiatilor mei). Le multumesc mereu gemenistelor mele dragi, cum le zic colegelor mele de forum, ca au stiut mereu sa ma asculte si sa ma faca sa ma simt in siguranta povestindu-le cele mai intime trairi, le sunt mereu recunoscatoare pt ca ne-au fost aproape si s-au rugat pt noi atunci cand ne-a fost greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maiucaa2 spune:

felicitari organizatorilor acestui concurs

Mergi la inceput