La Multi Ani Fluturasi !!! (103)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

La Multi Ani!!!

ce fac mamicile cu bebici cuminti si frumosi??

noi acum am ajuns de afara de la plimbarici. le pregatesc papica si apoi la nani cu kinderimea si cu mami
uff ce bine ca de maine incepe I gradi........asa o sa fiu si eu mai odihnita....vorba vine ca suntem in mutari ....

pupici..


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aZaZ spune:

LA MULTI ANI!!!!! MUlta sanatate si bebici frumosi si sanatosi. Sa fie un an cu multe moturi de luat.

bb yasmin dar la voi incepe gradi de maine. Ca la noi gradi incepe pe 16 ianuaroie. la fel si scolile . ca s-a marit vacanta de iarna si s-a micsorat vacanta de vara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

La multi ani! mamici si bebei. Noul An sa fie plin de sanatate, bucurii si prosperitate si sa ne bucuram clipa de clipa de comorile noastre dulci

N-am apucat mai deloc sa scriu. cand intram pe calculator ba se ivea ceva si nu mai puteam scrie, nici n-am apucat sa citesc tot capitolul trecut. nici acum nu pot sta prea mult ca iesim afara dar zic sa intru 5 minute acolo ca mi-era dor de voi

noi am petrecut tare frumos Craciunul, Anastasia a fost centrul atentiei, bradutul a incantat-o foarte tare dar nu a tras de el, doar se juca cu globuletele la care ajungea ea, se invartea pe langa el....
Revelionul l-am facut cu prietenii dar asa mai linistit.

bb_yasmi (ca tot am apucat sa citesc ce-ai scris in capitolul trecut) eu nici anul asta nici anul trecut nu m-am agitat cu Revelionul, desi in alti ani eram pe felie mereu, cum se zice. mereu faceam chefuri de 3 zile ba la cabane, ba la cineva, la restaurant nu prea mi-a placut niciodata revelionul ca mi se parea prea batranesc asa...noi faceam chefuri din alea cu dans pe mese, pe boxe, muzica tare de rasuna valea....la restaurant ni se parea prea linistit dar acum parca imi surade ideea cu restaurantul. cum nu ne mai desmatam, o sa mergem la resaturant de acum, probabil

a fost frumos, nu-mi vine sa cred ca suntem in 2012, ce-a trecut timpul.
sper ca sunteti cu toate si cu totii bine, o sa-mi fac timp zilele astea sa si citesc ce-ati scris. sotul este acasa saptamana asta si jumatate din viitoare asa ca sa vad cand o sa scriu.

strumphitza nu te mai consuma atata si nu te mai supara ma crezi ca nici n-am apucat sa deschid calculatorul zilele dintre Craciun si Revelion? nu am apucat nici sa citesc ceva apai sa mai si scriu. cu toate ca m-am gandit mereu la voi si mi-a fost dor de voi n-am reusit sa intru. si cand aveam timp nu mai aveam chef si tot asa.... dar acum ca s-a dus agitatia mi-am ocupat locul la butoane eee..recunosc ca este tareee buna o pauza mica la butoane

fetelor va pe toate si nu scriu la fiecare pentru ca n-am citit tot.
abia astept sa vad pozele noi cu bebeii.

toate mamicile.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

HELLO!

la multi ani Andra de miki, Eddy de Ally, Petru de pisucmic, Sophia de Strumph, Albert de Ilinca77 sa cresteti mari si sanantosi fluturasi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am culcat kinderimea

azaz noi suntem la gradi particulara unde a fost inchis doar de craciun si in 30 dec si in 2 ian.

roxy...noi am depasit de cativa anisori epoca acelor chefuri...

la multi ani Andra de miki, Eddy de Ally, Petru de pisucmic, Sophia de Strumph!!!!




mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

cami iti doresc multa sanatate, am citit ca ti-ai facut endoscopia si au iesit ceva probleme. ai grija de tine

strumphitza piscoata este o scumpete ce frumoase sunt costumasele, si bradutul si casa socrilor este superrr ce casoi au. ce-as ciufuli matza aia ce-am vazut-o in poza

madutza ce-ai slabit, arati tare bine tu si Cata doua craciunite frumoase si Cristi vad ca a fost primul la masa

deea ooo aveti si voi dintoc spor la rontait cu dintocul si daaa, am fost in vacanta la munte

ioanna sanatate puiutei. a facut rubeola asa pur si simplu sau a luat de la cineva?

miki super ca ati tras o fuga la munte si ca v-ati simtit bine. mai ales Vlad

happiness asa tare ai strigat ca te-am auziteu n-am gasit pozele tale in album vad ca nu sunt. unde sunt? oi fi sarit peste vreo pagina?

mandreeac si fetele dar voi mai dati suzeta la bebei? de fapt, pentru ce o mai dati ca doar sunt mari. noi nu am avut deloc suzeta, nu a vrut-o si nici n-am vrut sa insist pentru ca nu mi se pare de nici un folos sa suga la cauciucul ala.



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu imi vine e crede ce bine imi merge netul... am si timp liber... sunt happy ce mai....

merg sa ma uit la pozici ca pana acum nu reuseam...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi noi am depasit-o doar de vreo 3 ani chiar 4 daca stau sa ma gandesc. a fost frumos dar acum este si mai frumos s-a schimbat totul, nici nu mai vreau agitatie si galagie. este asa frumos in familie, liniste, odihna....si cand iesim acum nu mai este nici unul din noi cum a fost, ne si miram de noi cum suntem de cuminti

ailedsi lalely vad ca ati fost puse pe gateli, torturi....

catank in sfarsit i-a iesit dintisorul Ioanei, ma bucur. dintisorul ala astepta sa iasa la Moldova, vezi? de aia n-a iesit mai repede


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed acum am ciit ca ai petrecut Revelionul in tara. super

azaz, dya, moulineta , persi, iony, pisuc, moulineta, picky, ionales,millie, lparpala

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, ce frumoase pozici ai pus!! sunteti minunati... iar cumnatelul... acum inteleg despre ce vb fetele pe aci... multumim pt mesajul de anul nou!

viss, voi ce mai faceti???

alinutza, gravidutza noastra...esti bine??? ne pui pozici cu burticu'??

roxy..ceva pozici noi cu anastasia de sarbatori nu ne arati?? CAM asa si noi..de vreo 3-4 ani

cami, voi cum sunteti??

simonelu, mami frumoasa, hai mai intra sa ne spui de voi!!

catank, nu ne mai pui ceva pozici cu minunata ioana???

pisuc, poop minunatia mica petru!!!doamne ce scumpic este!!

ally, tot prin vacante sau nu ti-ai reparat laptopul?? poop pe amandoi!

iony, ioana sa mai puneti si voi pozici noi cu printesele!!!

am vazut si o craciunita frumusica foc...diana de lparpala!!! si un cozonac

si o printesica si mamica ei (mary) frumoase-frumoase amandoua!!!

si inca o mamica si o printesica cu ochi albastri superbi!! tea de mami alexina!!!

de piscotelul lu' mami dorina am mai spus...e fermecatoarE!!

delia, ce faceti voi??felicitari pt finut!!

poop si grasunicu' rares de mami andreea!micul sofer

deea...nu mai ai treaba cu asa ajutoare in casa....offff daca ai vedea ce e si la noi in casa.....Lulu ma ajuta maxim la facut (dez)ordine esti mama regina cu 2 printese frumoase!!! si la noi al meu sot e pasionat de jocurile pe comp...dar noi fiecare cu treaba lui..el cu compu' lui eu cu laptopul 9si forumul meu ) l ati reparat??

lalely ce simpatic este david!! si pare asa calm si linistit!!

madu, ai 2 copilasi minunati! ce frumos este ultimul colaj..cel de Craciun

miki, cum se mai comporta vladut??cu sanatatea cum stati?? vad ca ai pus pozici noi...foarte frumoase!!ce fericit este vlad....de cand ai pus pozicile de la serbarea de la gradi unde apare si tati..sunt in dilema...nu mai stiu care cu care seamana ti-a iesit fazanul??

persi cum stati cu dintisorii??au mai iesit?? noi tot cu cei 8 pe care ii avea si la 8 luni...de atunci nimic...ne tot chinuie un canin...dar inca nu a iesit...

happy ce mai face nou maria veselia??? ce mai papa??


mai dar ce la mare cautare sunt purceii astia.... am vazut si pozici cu luca de alina si cristi de dya calare pe purcel

cris ce mai face Luca??cum ati petrecut?? scumpelul mic!!

moulineta , printesica iti seamana bucatica cu bucatica!!! ce frumos...

oare ce mai fac alina.n, dorinuta,magnolia,speranta,vas,anaxena, spiridusha, lauriciu,felicia,ina,salo,danielle,georgy,anamira,stefana,gabi,giulia,millie,anda,ama,nilufera...etc fete care erau asa active...

bulina cum este si cu servici si cu bebel?? cum va descurcati??

dinora, sunteti bine?? cum este julius??

stefy asa tare te-ai suparat pe noi?? pooop

somleac....ce mai faceti voi??? cum ati petrecut?? am vazut ca m ai sunat...scuze , dar ma vazut cam tarziu si nu am mai apucat sa te sun inapoi.

mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput