An nou fericit ! Strugurasi de S-O 2011 *20*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Andreea nu sunt doar cu copiii,sunt cu un cuplu,prieteni,si cu inca un prieten.Jucam rummy. A,si am un copil in plus, baietelul de un an jumatate al vecinei.S-au jucat baietii impreuna pana au cazut la datorie...

Alayna,clar ramane memorabil anul 2011 ,e anul in care am fost insarcinate cu strugurasii nostri,ne-am cunoscut,am ras si plans impreuna !!!!


Eu ma intorc la joc. Am dat tzitzi la fata si am dat iama in sampanie ,pana dimineata oricum nu mai mananca...


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

categoric alayna!

21.09.2011 ora 02:50

Bine ai venit Andrei Bogdan in viata noastra! Doamne iti multumim!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Lali, super

Rummy, vreau si eu. sper ca si castigi

Eu sunt doar cu Sara si Andrei, care nu vrea sa doarma si ma chinui sa pap ceva de pe la 11 :)))).

La el e revelion mai nou in fiecare noapte, ca sta treaz pana pe la 4 dimi.





21.09.2011 ora 02:50

Bine ai venit Andrei Bogdan in viata noastra! Doamne iti multumim!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

fete dragi,sa aveti un An Nou minunat va doresc!

ce active ati fost pe aici azi-noapte:)

Mariuca mea s-a trezit cu 5 minute inainte de miezul noptii sa pape si fix la 12 a tras un kkDeci eu la trecerea din 2011 in 2012 am alaptat si schimbat scutec
Oricum am apreciat faptul ca a dormit desi socrii au avut musafiri si a fost destul de mult zgomot si afara s-au auzit tot timpul petardele alea nenorocite...
eu am mancat carnati(e drept, unii facuti din carne de vita), salata cu maioneza,struguri si tiramisu si vad ca pana acum nu a avut nimic. pe astea le-am mancat pana in ora 1 noaptea si am alaptat de 2 ori de atunci, cand trec in lapte ?sau am scapat?

Hayat multumesc mult pentru mesaj

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

LA MULTI ANI!!!!

VA DORESC IN ANUL 2012 SA AVETI PARTE DE MULTE REALIZARI FRUMOASE, PROSPERE, SANATATE DIN BELSUG, DRAGOSTE IN JUR SI CIT MAI MULTE BUCURII DE LA STRUGURASII NOSTRI!!!


2011 A FOST UN AN FRUMOS CARE SI-A LASAT AMPRENTA ADINC IN SUFLETELE NOASTRE, NE-A ADUS BUCURIA VIETII SI SATISFACTIA DE A FI MAMA!!!


p.s noi suntem racite, cu bronsita, sub tratament si supravegherea neonatologului, sper sa trecem cu bine de aceasta incercare!

Cea mai fericita de Valeria, 17.08.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

La multi ani cu sanatate si bucurii tuturor!!!

de si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

LA multi multi ani sanatosi frumosi si fericiti...

Noi am foat cu ai mei , am stat pana la 1 si apoi somn.. Elena ff cuminte ca de obicei.. a dormit de la 10. 30 la 6 dimineata , la 8 si 10/.. dupa ce de 1 sapt ma capiaza cu trezirile.. ce inseamna asta? ca va fi si in 2012 ff cuminte?

Mikka. ai schimbat caca.. deci noroc in tot anul nu?

LAli .. jos palaria pt tine.. esti super tare, cata energie ai tu..

Marrian.. imi pare rau ca sunteti bolnavioare... pupam fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui bujo

Sei zici tu ca nu avem probleme cu coloana? Eu una sunt varza. e adevarat ca nu s-au manifestat din frageda pruncie problemele dar nu bag mana in foc ca nu a contat si asta. Ca mine sunt multe. La fel si cu stomacul. Noi zicem ca ne-au crescut intr-un fel si uite ca suntem mari si sanatosi, dar multe din problemele de la maturitate isi au originea in copilarie.

bujo mami de Filip si Caterina


am tot vrut sa rasp la mesajul tau insa am uitat.. dupa ce ti-am vazut mesajul am intrebat-o pe mama pe mine la cat m-a pus in fund , si mi-a zis ca la 6-7 luni.. eu cica ma ridicam in picioare , ma taram insa nu stateam in fund bine.. insa eu am fost prematura cu LP.. eu nu am probleme cu spatele, insa cu stomacul.. nu ma laud..
Probabil gresesc eu cand zic ca e tinem in fund de la 2-3 luni

Azi au fost socrii la noi.. 90 % din timpul cat a tinut-o in brate tot in fund a tinut-o, i-am zis eu de 2 ori, al meu de vreo 3 insa nu s-a prins de ea.. sper sa nu fii patit ceva micuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Alayna.. mie imi pare oarecum rau dupa 2011, a fost un an bun, un an bland si sarnic , un an plin de liniste si iubire.. cu siguranta va fi cel mai frumos an al ietii mele, la ora 12.15 citeam povestea nasterii Elenutei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria26 spune:

La multi ani !ne-am dat si noi de grinda.. dormind...:)))))

Mergi la inceput