An nou fericit ! Strugurasi de S-O 2011 *20*

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

LALI.. super tare picii tai.. a mea in lipsa de un Paul.. ma trage de perciuni si vrea sa-mi bage parul in gura..si ma suge de obraz, acum am o urma pe obraz ca in adolescenta urmele pe gat

APP: a mea cand face caca , face cu firele de par pe care si-i le mananca peste zi.. vi-am zis ca se trage de par si apoi isi baga mana in gura..cat de periculos e sportul asta cu mancatul parului? dar nu ma speriati prea tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

SIMMO .. un an fericit si tie, plin de realizari si sanatate.. Ce fac micutii tai?

LALI.. casatoria noastra religioasa a fost in 5 : noi 2 , mama, si nasii (fratele si cumnata) .. si jur ca nu as schimba cu nimic asta.. am simtit-o pana in degetele de la picioare, fara emotii de invitati si rohoe.. am fost noi in fata lui DD..

BUNNY.. eu fac un orez cu legume pt mine, sotu probabil mananca de prin frigider racituri , chiftele.. Elena lapte

SA ma laud.. a facut kk de 2 ori azi.. SINGURA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Hop si eu !!!
La multi ani 2012 !!!!!!!!!Noi am tot petrecut, musafiri dupa musafiri, acum ne pregatim de botez, maine vin si nasii... Ocupatie multa zilele astea, aglomeratie. Deh, odata botezam baiatul !
Tocmai am aflat ca vor fi 3 copii botezati in acelasi timp la biserica, asa ca sper sa fie cald cat de cat.
Va pupacim si va dorum un An Nou fericit !

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:


Lali, vroiai sa ma pupi k sunt o dulce .
Probabil k ti-am multumit pentru reteta :P

Anca noi am avut vreo luna mucisori seriosi. am curatit bine si atat :)

Hayat, foarte frumoase pozele. Casa de piatra !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

rach cele pe numele beneficiarului
dar dupa cum spuneam....nu stiu sigur cum sta treaba
daca este faza de proiect , daca deja a intrat in vigoare , nu stiu ce sa zic...

hayat cam de o sapt exact asa este si T
si la el a revenit refluxul si crizele si tot
off...si eu imi pierd rabdarea uneori
si ma simt asa de vinovata...dar asa imi trebuie

-si mie imi cade parul . mult . am casa plina de par de al meu
-T tot nu vrea sa stea pe burta si inca nu se intoarce de nici un fel . oare sa incep sa ma panichez ?

_


de T 4+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

JADE.. nu te ingrijora.. o sa inceapa sa ii placa pe burta dupa ce reuseste sa se intoarca.. si la noi astia XXL e mai greu fundul.. si ce sa zic ca T are cu vreo 6-700 g mai mult decat Elena..
DR NEUROLOG mi-a zis sa revin la ea dacape la 5 luni nu reusim sa ne intoarcem, insa sa nu ma panichez ca nu e pb dar sa ii testam reflexele..
Incerci sa te joci cu el pt a-l stimula la intoarceri?daca vrei iti zic ce ii fac eu si cum ma joc pt a se intoarce.. desi na oarecum ma simt vinovata ca nu o las in ritmul ei.. insa doar ma joc cat are ea chef..

Agitatia puiutilor nu e cumva de la sarvatorile astea si oboseala survenita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

salut. a plecat tati

lali, vine si ne ia.
bunny, si noi pe aici

sei, bravo!
eu azi ii bag supozitor. e a 5 zi :(
am intrebat e lactoza la 3 farmacii si nu au.
o sa mai merg maine la altele daca reusesc.

tre sa ma apuc sa-mi fac dintii...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dbunny


ionela tu cum ii alimentezi¿ la cerere pe amandoi¿ cine incepe primul¿ il lasi prima data pe al mic sa se sature apoi pui pe Mihnea¿ sau fiecare cu tzatza lui¿

azi ce mancam¿ noi macaroane, scurt si la obect

Dbunny cu Daniel (23.11.2006) si Noa (1.oct.2o11)


Ai mei papa tzitzi la cerere amandoi. Daca ii "paleste" odata fiecare cu tzitzi lui. De fapt si daca mananca pe rand e fiecare cu tzitzi a lui. Adica daca primul a papat de la stangul al doilea de la dreptul si care cere urmatorul iar la stangul... Presupun eu ca imi amintesc bine, de fiecare data de la ce san s-a mancat.
Noaptea Mihnea nu mananca deloc , iar Tudor habar n-am de cate ori. Nici nu ma trezesc bine, il ajut sa se mufeze si somn mai departe... daca scapa sanul si nu simt maraie el ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

OARE NANNA mikka ...ce mai face?

DAR mikka?

MARRYAN

THEEA?

HEllena?

Hellenutza23?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_toma

oare daca ii curge nasul lui Iancu e racit ?stiu ca e o intrebare prosteasca, dar nu are nici un alt simptom si nu stiu daca ar trebui sa ii dau ceva , sau daca ar trebui sa ne ducem la doctor.Nu as vrea sa devin o mamica care se duce la fiecare stranut la doctor.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)


eu la nas curgator curat bine cu ser fiziologic si atat.

Mergi la inceput