Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (206)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Alina, m-au lasat durerile, nu ma mai doare nimic, m-am agitat degeaba. Adevarul e ca m-au speriat putin durerile alea. Si la dr. nu am cum sa ajung. Daddy lucreaza si pe Victoria nu o pot pune in autobuz. Am sa o gor pe o asistenta joi sa mi se uite in ureche, poate se vede imflamata sau ceva.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Alina, m-au lasat durerile, nu ma mai doare nimic, m-am agitat degeaba. Adevarul e ca m-au speriat putin durerile alea. Si la dr. nu am cum sa ajung. Daddy lucreaza si pe Victoria nu o pot pune in autobuz. Am sa o gor pe o asistenta joi sa mi se uite in ureche, poate se vede imflamata sau ceva.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia


la multi multi ani pe anul 2012! sa fiti sanatoase toate, voisi piticii vostri.

Pupici Desiree. Poate doar ai fentat o mica inflamatie. Ma gandesc ca si oboseala se aduna si se suprapun toate



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Cleo, La Multi Ani si voua. Cred ca ai dreptate; am vb. si cu sora-mea azi (a lucrat candva ca asistenta la sala de operatii la ORL) si a zis ca e posibil sa fie si un 'simplu' dop de cerumen. Nici nu i-am zis ca azi-dimineata am bagat un betisor (din-ala cu vata in varf) in ureche si am scos o bucata maaaaaaaaaare de cerumen... cred ca am avut noroc ca nu l-am indesat, ci s-a 'prins' cumva de betisor. Am zis ca acum, la culcare, o sa pun picaturi de ochi si ureche (da, e aceeasi sticluta) cu antibiotic, sa vad ce se intampla pana dimineata.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Buna dimineata in 2012!

Va doresc si eu un an mai bun, cu sanatate si cu bucurii!

Noi suntem la o ferma in Austria, chiar acum aud un cocos cantand de zor , vrem sa mergem azi la ski, din pacate e f cald, si f putina zapada, ieri ne-am dat un pic cu saniuta, azi straluceste soarele, nu stiu cata zapada o sa mai ramana.
Ieri am fost la ape termale, erau niste super tobogane - ne-am dat cu niste colaci urisi toti 4, era si piscina cu nisip pt pitici, whilpool, fetele s-au distrat de minune

va pup si sa ne auzim cu bine
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Cleo, La Multi Ani si voua. Cred ca ai dreptate; am vb. si cu sora-mea azi (a lucrat candva ca asistenta la sala de operatii la ORL) si a zis ca e posibil sa fie si un 'simplu' dop de cerumen. Nici nu i-am zis ca azi-dimineata am bagat un betisor (din-ala cu vata in varf) in ureche si am scos o bucata maaaaaaaaaare de cerumen... cred ca am avut noroc ca nu l-am indesat, ci s-a 'prins' cumva de betisor. Am zis ca acum, la culcare, o sa pun picaturi de ochi si ureche (da, e aceeasi sticluta) cu antibiotic, sa vad ce se intampla pana dimineata.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia


mi-am adus aminte de tine cand am iesit afara si mi-a luat vantul urechile. E posibil si de la frig, ca tu mai iesi si la tigara, si din ce ziceai e -ceva gr.pe la voi ; iar capul e cel mai expus.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleo78

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Cleo, La Multi Ani si voua. Cred ca ai dreptate; am vb. si cu sora-mea azi (a lucrat candva ca asistenta la sala de operatii la ORL) si a zis ca e posibil sa fie si un 'simplu' dop de cerumen. Nici nu i-am zis ca azi-dimineata am bagat un betisor (din-ala cu vata in varf) in ureche si am scos o bucata maaaaaaaaaare de cerumen... cred ca am avut noroc ca nu l-am indesat, ci s-a 'prins' cumva de betisor. Am zis ca acum, la culcare, o sa pun picaturi de ochi si ureche (da, e aceeasi sticluta) cu antibiotic, sa vad ce se intampla pana dimineata.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia


mi-am adus aminte de tine cand am iesit afara si mi-a luat vantul urechile. E posibil si de la frig, ca tu mai iesi si la tigara, si din ce ziceai e -ceva gr.pe la voi ; iar capul e cel mai expus.




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20love%20DC&page=2" target="_blank">Victoria (des.1), fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!




Ies la tigara interasa inchisa, deci nu e vant deloc, am si incalzitor acolo.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Nadia, ma bucur ca te simti mai bine.


Alina 37+cu Filip-Andrei si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:



Buna dimineata! La multi ani!

Va doresc tuturor un 2012 plin de impliniri, cu sanatate si liniste in casa si suflet!

Scuze ca nu v-am urat pana acum, de vineri n-am mai putut sa intru pe forum!

Nadia, o fi fost vreo nevralgie. Ma bucur ca te simti bine acum! sper ca si Victoria e bine!

O zi buna!

Lumi si zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Lumi, da, Victoria e bine.
Am cumparat ieri un dvd cu yoga si Victoria a facut yoga cu mine vreo 40 de minute.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

pt o , ma obosii sa clicaresc si sa gasesc subiectul.

greu dinimeata, dupa vacantza.

Mergi la inceput