Strumfi&prichindei iul-aug'11- An Nou Fericit!(32)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gliana
am o burta cat china:)))))))))))))))))))))),...il pun pe sotul sa ma epileze ca eu nu mai vad nimic sub burta :))))))))))))))))
Va pupppppp pe toateeee

mamica fericita a doi copii minunati Eric (26.08.2011) si Cristina (07.07.1992)





Gliana esti o comica!!!!!
:)))))))))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Pentru ca deja este 28 decembrie, urez un sincer si calduros

LA MULTI ANI!

pentru Roxi Barbu!!!!

Sa ai o zi minunata iubita si sa fii fericita toata viata alaturi de familia ta!!!

Ce mai face sufrageria ta? Am pus niste poze pe FB cu sufrageria mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufi79 spune:

La multi ani Roxi, sa ai parte de fericire !


Michelle la multi ani puiului tau si tie si sotului multa sanatate !


Eu sunt asa de fericita, azi dimineata puiul meu a spus "mama" , ce sentiment minunat. Am sarit imediat din pat si l-am luat langa mine si l-am giugiulit . Cica urmatorul bebe va fi fata , sa dea Dzeu !

Va pup, merg sa strang prin casa si sa calc .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

La multi ani Roxii!!!!!!!!1

Pufy oauuu ce frumosFElicitari ..abia astept si eu acest moment
De ce spui ca urmatoarea va fi fata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Sa va povestesc si patania noastra!
In ziua de craciun am mers sa luam masa de pranz la niste prieteni.Cand ne am asezat la masa l am pus si pe Ianis intr un scaunel de masa special ..toate bune si frumoase pana m am trezit cu el josnu pot sa va spun ce am simtit in acele momente..jos avand faianta
Multumesc lui Dumnezeu ca nu a patit nimik..a plans si atat dar eu m am speriat ingrozitorSotul cand la asezat in scaunel nu a fixat si curelusa aceea dintre picioaresi el pe acolo a alunecat..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufi79 spune:

Dragutul de el, vad ca se tin lant pataniile la bebei. Un pupic dulce dulce pentru Ianis .


Nu sunt insarcinata insa babismele zic ca daca spune prima oara mama urmatorul bebe va fi fata, daca spune tata va fi baiat .




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corry_28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufi79
Eu sunt asa de fericita, azi dimineata puiul meu a spus "mama" , ce sentiment minunat.


Pufi, cadou mai frumos, nu puteai primi!!!
Asteptam vestea asta!!!!
(a mai repetat?)

Pupici la strumfuletul sef

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlyMih spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufi79

Dragutul de el, vad ca se tin lant pataniile la bebei. Un pupic dulce dulce pentru Ianis .


Nu sunt insarcinata insa babismele zic ca daca spune prima oara mama urmatorul bebe va fi fata, daca spune tata va fi baiat .




mami de strumf mult iubit Eduard-Gabriel
Doamne ai grija de noi




Nu ma gandeam ca esti insarcinata dar nu stiam de ce erai sigura de astaPT CA SI EU IMI DORESC TOT O FETITZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufi79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui corry_28

(a mai repetat?)


O mama implinita de: Matei si Iustin * 03.08.2011*



nu, a spus de 2 ori dimineata clar si raspicat mama, insa il chinuie talentul de cateva zile . Sunt cu ochii pe el ca vreau sa filmez momentul insa e posibil sa nu mai zica nimica sau sa turuie intr-una. Vom vedea.

Multi pupici si lui Iustin si Matei si tie evident .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Pufi e minunat ce zici tu de Edu!!! Sa filmezi, vorba ta, nu se poate pierde asa ceva!! Cred ca este foarte emotionant!

AlyMih, imi pare tare rau de Ianis. Si noi avem un leagan (cred ca se vede intr una din pozele de pe FB) si cand o pun acolo mai uit uneori sa leg curelele dintre picioare. Si sotul tare ma cearta pentru asta!! Dar uite ca trebuie sa fiu mai atenta! Si in general, vad ca e mare valva aici cu bebeii astia care cad!
Pupam pe Ianis sa i treaca buba!

Pufi si AlyMih, va doresc sa va indeplineasca dorinta de a avea cate o fetita!

Urez la multe lunite sarbatorititei zilei de azi:

ALEXIA-CARLA de roxybarbu

Avem mama si fiica sarbatorite in aceeasi zi!!! Ce frumos!!! Deja Alexia are 6 lunite!!! Ce mari sunt copiii nostri!!

Mergi la inceput