Strumfi&prichindei iul-aug'11- An Nou Fericit!(32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roberta84 spune:

Felicia , nici ca o puteai spune mai bine...
Cristina , draga noastra , La multi ani sanatosi si intelepti
Cristele chiar sunt curioasa si eu ce vor spune fetele , pt ca nici eu sunt prea hotarata in privinta premergatorului desi l-am primit si noi..
Asa sunt si eu , nu prea simt Craciunul daca nu sunt acasa, dar am pregatit bucate traditionale si o astept pe surioara mea iubita cu familia ei , fara de care nu stiu daca as fi putut sta aici , ea e ssi mama si sora si prietena si toate pt mine, asa ca ii multumesc lui Dumnezeu ca am acum o familie minunata , un sot bun , un copilas pe care il iubesc mai mult ca orice si uite asa gasesc motive de bucurie chiar si atunci cand mosul e mai saracut , ca anul asta..
Va pup si sper sa ptreceti frumos oriunde sunteti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

salutare si de la Chicago!

la noi ajunul a fost minunat! ne-a aduc si noua, in sfarsit, Mosul bradul.Cristi pune fff mult accent pe traditii, deci daca in tara bradul se facea in ajun, asa am facut.
La biserica a fost concert de colinde, la final au colindat si copiii, Anusca-galusca cea mai mica din trupa.

Am avut si colindatori, maine urmeaza sa mergem noi la colindat iar luni sa primi alti colindatori.


Astept sa vad mutrita Anei cand va vedea bradul si cadourile. A cerut un tractor rosu iar pt Filip tot un tractor, tot rosu, dar mai mic.
in sfrasit i-au mai trecut mucii la F, deci suntem pe calea cea buna.

krissy, la multi multi multi ani!!!!

fecian, asa e...

premergator eu zic pas. n-am parere buna despre el

va


Mama de Ana (29 Ian 2009) si Filip ( 11 iulie 2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINAOPREA spune:

Va urez si eu Craciun fericit tuturor, sa aveti sanatate, liniste si masa plina de bucate.
Sper ca Mosul a adus fiecareia ce si-a dorit.
Va pupam si va imbratisam cu drag si eu si Maria !


Krissy la multi ani cu sanatate si fericire !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

Va uram si noi sa avei un Craciun linistit, sa va bucurati maxim de Craciunul in noua formula, sa va aduca liniste si sanatate, si orice va mai doriti!

Krissy, la multi ani!!!!! Sa fii sanatoasa, sa fii mereu frumoasa si tanara, sa te bucuri de comorile tale si ei de tine! Te pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tc spune:

Craciun fericit sa aveti cu sanatate, bucurii si multe multe cadouri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tc spune:

In ceea ce priveste premergatorul dr care i-a facut eco de sold lui Alex ne-a spus ca este ok dar nu mai mult de jumatate de ora pe zi. Nu la genul cum se folosea cand eram ni mici ca stateam in el de dimineata pana seara. A spus ca premergatorul ajuta copilul sa invete mai mult sa-si tina echilibrul nu sa mearga.

Sotul meu de ex a spus ca el nu este deloc de acord cu el. Eu zic ca asa din cand in cand cate jumatatae de ora maxim nu strica. Dar nu as da bani pe el(doar daca il primesc de la cineva).

Am vazut ca acum se folosesc antemergatoarele (o masinuta sau o jucarie cu maner ca sa o poata copilul impinge).

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tc spune:

Noi in Ajun l-am imbracat pe Alex in Mos Craciun si a fost tare simpatic si admirat. Am fost aseara la nanii lui apoi la nasii nostri apoi la una din bunici unde s-a reunit toata familia. Sa vad daca pot sa pun un link catre pozele de pe facebook sa le vedeti.

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150483489692162.391272.821137161&type=3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Hei!
Craciun fericit tuturor!

Noua ne-a adus Mosul primul dintisor

Andreea, noi am primit la Eva un premergator, dar nu l-am folosit. Ea a mers cu antemergator, Geanta Postasului se numeste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tc spune:

Si la noi se vede un dintisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Sarbatori cu bucurie tuturor!!!

La multi ani Cristina!!!

Adra, felicitari pt primul dintisor al lui Filip!

Lissa ma bucur ca sunteti mai bine!

Andreea super super simpatic Mosuletul tau !

Cristelle , noi am avut premergator la Filip si a stat in el, deci l-am folosit. Anastasia nu a stat in el, deci nu l-am folosit. Apoi l-am expediat la nepotel si urmeaza sa se intoarca la noi sa vedem daca o sa stea Petru.

Daca o sa stea, o sa-l las putin in el. O sa-l mai las, o sa-l mai iau.

Am vazut si eu antemergatoarele alea, mi-ar place sa-i iau lui P, dar sunt destul de scumpe. Mai vedem.

Miha

Felicia

Acum , ori am devenit eu prea sensibiloasa ,ori nu stiu...ca-mi vine sa plang mai mereu.

Sa aveti zile frumoase!

Anamaria cu Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & Petru (29.06.2011)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput